Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 5S kapağı kırıyor - iPhone 12 Pro Max'in bu ANAHTAR özelliğini çalıyor

Google Pixel 5S kapağı kırıyor - iPhone 12 Pro Max'in bu ANAHTAR özelliğini çalıyor

Google, Pixel 5'i Pixel 4a 5G ile birlikte piyasaya sürmek üzere ayarlandı.ayın sonu, dürtmekiPhone 12başlangıçta bildirilenden daha erken bir lansmanla gönderiyeEkim penceresi.


İPhone 12'nin en üst düzey telefonlarında olduğu kadar çok sayıda premium özelliği bünyesinde barındırmasa da, son sızıntı, ikinci bir Pixel 5 varyantının işlerde olduğunu ve yalnızca Pro Max modelinde bulunacak önemli bir özelliğe sahip olduğunu gösteriyor. Apple'ın akıllı telefon yelpazesinde.

Bu ... Pixel 5S. # Leaks # googlepixel5 # pixel5 # Android11 ​​#androidR pic.twitter.com/3EN4acC0wN9 Eylül 2020

El cihazının bir fotoğrafı, Meksikalı teknoloji yazarı tarafından Twitter'da yayınlandıJose Antonio Pontonve telefonun donanım yazılımında 'Pixel 5s' olarak adlandırılan bir Pixel cihazı gösterir.

Bu yıl, Pixel hayranları için biraz roller coaster oldu.Pixel 4aPandemi nedeniyle Mayıs ayı lansmanı geri çekiliyor vePixel 5 XL tamamen hurdaya çıkarılıyorBu nedenle, Google'ın bir sonraki amiral gemisinin ikinci varyantı, lansmana bu kadar yakın bir zamanda biraz sürpriz.


Yeni adlandırma kuralının hangi donanım farklılıklarını gösterdiğini bilmiyoruz, ancak XDA GeliştiricilerininMishaal Rahmanbunu söylüyorilk değilcihazı duymuş vespekülasyonlarPixel 5'lerin mmWave 5G sunabileceği. ve Sub-6 modelinden yaklaşık 100 $ daha pahalı.

Apple, yaklaşan amiral gemisi yelpazesindeki telefonlardan en az birini geleceğe hazır gibi görünüyor.Desteklediği söylenen iPhone 12 Pro Maxyüksek bant genişliği mmWave 5G.

Akıllı telefon bu yüzden çok daha pahalı olacak, ancak Google Pixel 5'in bir sürümünü piyasaya sürüyorsa -orijinal Pixel ile aynı fiyat- mmWave desteğiyle, hızlı 5G'yi sunan alanlarda erken benimseyenler, uygun fiyat etiketi ile birinci sınıf bir telefon için para harcamak zorunda kalmadan bundan yararlanabilecekler.


Elbette, Pixel 5 XL'de olduğu gibi, bu modelin gün ışığını görüp göremeyeceğini bilmiyoruz, ancak bununla ilgili neredeyse hiçbir şey duymadık, ancak iddia edilen lansman tarihinden sadece birkaç hafta önce, Google'dan resmi onay almamız uzun sürmeyecek.

Bugünün en iyi Google Pixel 4a fırsatları Planları Unlocked Mint Mobile USHiçbir sözleşme Google Pixel 4a 379 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Google Pixel 4a 379 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Google Pixel 4a 379 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Amazon Prime Günü 2020: tarih ve beklenecek en iyi fırsatlar