Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 6 ve Pixel Foldable Android 12'de görüldü

Google Pixel 6 ve Pixel Foldable Android 12'de görüldü

Android 12'nin Beta sürümü, keskin gözlü kullanıcılar yaklaşmakta olan Pixel modellerine referanslar bulmadan sadece birkaç saat önce çıktı. planlarını zaten duymuş olsak dapiksel 5avePiksel 6, olası bir Piksel Katlanabilir'in yanı sıra, bu bahsederAndroid 12geldiklerinin çok iyi bir işaretidir.


Android 12 tam olarak şu saatte duyuruldu:Google G / Çancak son sürüm Eylül veya Ekim'e kadar mevcut olmayacak. Yeni işletim sistemini ilk öne çıkaran muhtemelen Pixel 6 olacak, bu nedenle dosyalarda buna atıfta bulunuluyor.

Birinin yaptığı keşif9'dan 5'e GoogleKatkıda bulunanlar, Pixel 5a 5G, Pixel 6 ve Pixel Katlanabilir dahil olmak üzere bir dizi Pixel cihazının Japonca varyantları için kod adları ve hatta model numaraları içeriyordu. Oriole ve Raven kod adlarının Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'ya atıfta bulunduğuna inanılırken, Barbet Pixel 5a 5G içindir - önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

NSPiksel KatlanabilirBurada Passport kod adı altında listelenen , biraz daha gizemli görünüyor ve başvurulmasına rağmen, hala daha uzakta olabilir. Görünen o ki, hiçbir zaman gerçekleşmeyen bir 5G Pixel 4'e de göndermeler var, bu nedenle Foldable'ın buraya dahil edilmesi bir lansmanı garanti etmiyor. Yıl sonundan önce şu ya da bu şekilde göreceğimize dair umutluyum.