Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 6 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Google Pixel 6 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

NSGoogle Piksel 5Google'ın akıllı telefon pazarında bulduğu çizgiyi oluşturmaya devam etti: nispeten uygun fiyatı ve amiral gemisi kamerası ile Pixels hakkında her şeyi özetledi ve şimdi Pixel 6 ile neler olacağını merakla bekliyoruz.


Aylarca süren sızıntılar ve söylentilerden sonra artık Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'dan sonbaharda planlanan çıkışından önce ne bekleyeceğimizi biliyoruz. Şimdiye kadarki en iyi Pixel olacak gibi görünüyor ve benzerleri için ciddi bir rakip.Samsung Galaxy S21veApple iPhone 12.

Google Piksel 6

Google Piksel 6 Pro

(Resim kredisi: Google)

Google Pixel 6: çıkış tarihi

Google, Pixel hattına gelince oldukça öngörülebilir bir program izliyor. Her zamanki tercih edilen ayı, Pixel 5, 30 Eylül 2020'de bir gün erken piyasaya sürülmesine rağmen, her yılın Ekim ayıdır.


Küresel pandemi ile ilgili son dakika sürprizleri olmadan, Google'ın bu yıl trendi karşılaması pek olası görünmüyor. Bu, programı normal tutmak ve Google Pixel 6 için bir Ekim sürümünü hedeflemek anlamına gelir.

vardıpiksel 4ve bir Pixel 4 XL, ancak yalnızca bir Pixel 5 – şu anda net görünen şey,Pixel 5 Pro olmayacak. Bunun yerine, Pixel 6, Pixel 6 Pro'da bir ağabeye sahip olacak.


Google'ın dediği gibi kayıtlara geçmişkenPixel 5a olacak, ilePixel 6 resmi olarak duyuruldu, pek olası görünmüyor.

Google Pixel 6: fiyat

Google Piksel 6


Google Piksel 6

(Resim kredisi: Google)

Google Pixel 5, 699 ABD Doları / 599 ABD Doları / 999 ABD Doları'ndan piyasaya sürüldü ve bu, onu 799 ABD Doları / 669 ABD Doları / 1.049 ABD Doları'ndan satışa sunulan Google Pixel 4'ten önemli ölçüde daha ucuz hale getirdi. Google Pixel 6, daha ucuz bir fiyat noktasına geri çekilebilir, ancak bu, büyük olasılıkla içereceği söylentili teknik özellikler ve birinci sınıf iç donanımlarla pek olası görünmüyor.

Peki, Google Pixel 6 fiyatı nereye inecek? Bu aşamada, hiçbir şey doğrulanmadı, ancak Google'ın kullanıcıları süper premium bir fiyat etiketi ile yabancılaştırmak istemeyeceğini, belki de Samsung Galaxy S21 veya Samsung Galaxy S21 arasında yer alan bir fiyat noktasını tercih etmeyeceğini tahmin ediyoruz.iPhone 12 mini.

Google Pixel 6: görüntüleme ve tasarım

Google Piksel 6(Resim kredisi: Google)

Piksel 6'nın ekranına gelince çok fazla sürpriz beklemiyoruz, ancak değişen bir şey delikli ön kameranın yerleşimi - yan tarafa sıkıştırmak yerine tam ortada duruyor. . Pixel 6 Pro, tam boyutlandırma hala onaylanmamış olsa da daha büyük.

Pixel 6 ile doğrudan alakalı değil, ancak raporlar Google'ın katlanabilir niş içine girmek istediğini ve bunun gibi bir şey oluşturmak için çalıştığını gösteriyor.Samsung Galaxy Z Katlama 2– bu aşamada tüm söylentiler, ancak birGoogle Piksel Katlamagiderek daha olası görünmeye başlıyor.

2020'de Google, Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü'ne (WIPO) iki patent başvurusunda bulundu. Bir patent sürgülü mekanizmayı gösterirken, diğeri katlanabilir bir menteşe uygular. Bunların nasıl çalıştığı tam olarak net değil, ancak bir patent cihazın Galaxy Z Fold 2 gibi içe doğru katlandığını görecek gibi görünüyor; tersine, ikincisi şöyle olurduHuawei Mate X'ler, dışa doğru katlama (üzerindenWindowsBirleşik).

Tüm bunlar bizi Pixel 6'ya geri getiriyor: Katlanabilir bir ekranla gelmesi pek olası değil, ancak Google'ın bu doğrultuda düşündüğünü biliyoruz. Muhtemelen bu yıl göreceğimiz şey aynı.

Google Pixel 5'in OLED, HDR10+ ekranı 90 Hz'de hiç olmadığı kadar sorunsuz çalışır. Google Pixel 6, birinci sınıf cihazlar için altın standart olan 120 Hz yenileme hızının yüksek yüksekliklerinden yararlanabilir.OnePlus 8 ProveOnePlus 8T.

Google Pixel 6: kamera

Google Piksel 6

Google Piksel 6 Pro

(Resim kredisi: Google)

Google Pixel serisi, harika kameralarla övünme konusunda uzun süredir ün kazanmıştır. daha önceGoogle Piksel 2,Google Piksel 3, veGoogle Piksel 3 XL, Pixel hatlı telefonlar, son derece yetenekli fotoğraf çekme konusunda ün kazandı. Yani bu yetenek, Google Pixel kameralarının ham özelliklerinden ziyade, Google'ın yazılımı aracılığıyla uygulayabildiği görüntü işlemeden geliyor.

Herhangi bir şey gibi görünse deekran altı kamerateknoloji artık bu model için ekarte edildi, arkadaki kameralar görünüşte büyük bir yükseltmeye sahip. Tam genişlikte kamera tamponunun nedeni, görünüşe göre Pixel 6'daki yeni lensleri ve sensörleri barındırmak.

Google Pixel 6: teknik özellikler

Google Tensör SoC

(Resim kredisi: Google)

Google'ın Google Pixel 6 için işlemci seçimi, özellikle son haberlerle birlikte teknoloji devinin çözmesi gereken belki de en önemli bilmecedir.devasa tedarik sorunlarıtelefon üretimini bozmakla tehdit ediyor.

Google Pixel 5, 5G'yi destekler ve 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile bağlanan Qualcomm'dan bir Snapdragon 765G işlemci kullanır. Bunlar günlük kullanımın üstesinden rahatlıkla gelir; ayrıca incelememiz, Google Pixel 5'in e-posta ve genel fotoğraf düzenleme işlemlerini aplomb ile gerçekleştirdiğini ve birden fazla görevi yerine getirirken yavaşlamadığını gösterdi.

Ancak Google, Apple'ın liderliğini takip etti ve Pixel 6'ya güç sağlamak için kendi işlemcisini üretti. Tensör, Pixel 6 ve 6 Pro için özel olarak oluşturulmuş bir çip (SoC) sistemidir. Bu, donanım ve yazılımın daha sıkı entegrasyonu ile performans artışlarına yol açmalıdır.

Bugünün en iyi google pixel 5 fırsatları Planlar Kilidi Açıldı Bu telefonu Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda 50 $ indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme46,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme46,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,21 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz