Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Yüz tanıma kilidi ve ekran içi parmak izi sensörü için Google Pixel 6 seti

Yüz tanıma kilidi ve ekran içi parmak izi sensörü için Google Pixel 6 seti

Şuna benziyorGoogle Piksel 6Android 12 beta'nın geçmesi gereken bir şey varsa, cihazdaki güvenliği artıracak bazı donanım yükseltmeleri var. Geliştirici Önizlemesi 1, bir sonraki yazılım güncellemesinde sunulabilecek veya sunulamayacak özelliklerle dolu ve kod, kendine ait birkaç sırdan vazgeçti.


Betanın öne çıkan özelliklerinin bir özetini almak istiyorsanız, en üste göz atabilirsiniz.Android 12'den aradığımız 10 şey, ancak güzelliklerin arasında gömülü, Google Pixel 6 spor yüz tanıma teknolojisini ve ekran altı parmak izi tarayıcısını görebileceğimize dair bir ipucu.

XDA Developers' Mishaal Rahman, Android 12 beta veraporlarayarlar uygulamasının kodunun, yüz tanıma kilidi ve parmak izi tarayıcıları olan cihazlar için destek gösterdiğini. Hemen çok fazla sonuca varmamamız gerektiği uyarısını eklese de, ekran içi parmak izi tarayıcıları için yerel desteğin eklenmesi, Google'ın bir sonraki akıllı telefonunun bu özelliklerden biri veya her ikisi ile piyasaya çıkacağına dair ipucu verebilir.

Pixel 6 hakkında pek bir şey duymadık, ancak Pixel 5, Project Soli çipinin yokluğu sayesinde Hareket Hareketlerinden vazgeçtikten sonra, Googlesamimi konuştuçipi küçültme çabaları hakkında ve biraz iyileştirme ile, biraz yenilikten başka bir şey olarak hizmet etmesi için onu tekrar bir telefona doldurmaya değer olabilir.

Son yıllarGoogle Piksel 5geleneksel üst düzey amiral gemisinden ve XL versiyonundan ayrılarak, yıllık formülü biraz değiştirdi.Google Piksel 4ve Pixel 4 XL. Elimizdeki şey, Pixel 4 serisinden daha uygun bir fiyata üst-orta bir korucuydu, ancak karşılaştırmaya göre zar zor bir yükseltme oldu.


Google Pixel 6'yı bir kez daha donanım yükseltmeleriyle dolu birinci sınıf bir amiral gemisi sunan ante görebilirdik, ancak şişirilmiş bir fiyat etiketinin tüm bu çan ve ıslıklarla birlikte gitmesini bekliyoruz.