Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 6, bu KEY Pixel 4 özelliğinin geri dönüşünü görmek için ayarlandı

Google Pixel 6, bu KEY Pixel 4 özelliğinin geri dönüşünü görmek için ayarlandı

Bu haftanın başlarında, Google nihayetPixel 5'teki kapağı kaldırdı, telefondan önemli farklılıkları olan bir telefonu göstermekPiksel 4bu bir yıl önce yayınlandı. Bu yıl birkaç önemli özellik eksik, ancak Google en ilginç olanın gelecekte geri döneceğine söz verdi.

Özellikle, Pixel 4 sahiplerinin telefonlarının belirli yönlerini gerçekten dokunmak zorunda kalmadan kontrol etmelerine olanak tanıyan Hareket Hareketlerinden bahsediyoruz - tümü Project Soli adı verilen minyatür bir radar çipinden güç alıyor.

  • Pure Air incelemesi: en iyi çok yönlü elektrikli scooter?
  • PS5, Xbox Series X'e bu KRİTİK alanda bir galibiyet veriyor
  • PS5, bu pahalı lansman sonrası yükseltmeye ihtiyaç duyacak şekilde ayarlandı💸

Düşündüğünüzde, Google'ın neden bu belirli özelliği Pixel 5'ten aldığını anlamak zor değil. Soli, yüzünüzün diğer sensörlerin görüş alanında olduğunu algılayarak yüz tanımayı hızlandırmaya yardımcı olsa da, pek bir şey yoktu işlevlerin gerçek dünyada pek pratik kullanımı olmadığı için bunu işaret edin.

Fiziksel bir parmak izi sensörü, telefonunuz cebinizden çıkmadan kilidini açabildiğinde, gerçekten süper hızlı yüz tanımaya ihtiyacınız yoktur. Ayrıca Soli çipinin yokluğu, Pixel 4’ün 799 $ / 669 £ / 1049 $ ’a kıyasla yalnızca 699 $ / 599 £ / 1.079 AU $ maliyeti göz önüne alındığında, Pixel 5’in fiyat etiketinde açıkça bir düşüş yarattı.


Ellerinizi bir sihirbaz gibi sallamak ya da telefonunuzun yüzünüzü bir saniyeden kısa bir süre daha hızlı tanımasını sağlamak ne kadar eğlenceli olsa da, muhtemelen 100 dolar uğruna tüm bunları yapmadan yapabiliriz.

İyi haber, Google'ın söylediğiSınırSoli sonsuza kadar gitmeyecek. Başlangıçta konuşmacılar ve akıllı saatler için tanıtıldı ve FCC dosyaları,sonraki Nest termostatı. Bunların hepsi eller serbest kontrollerden yararlanabilecek şeylerdir, ancak Google, bir faydası olduğunu düşünmeseydi, bu teknolojiyi telefonda başlatmazdı.


Google, Soli radar teknolojisini küçültmenin zorlukları hakkında uzun uzadıya konuştu ve ona uygun bir iyileştirme ve amaç verdi ve Pixel 6'ya çok ihtiyaç duyulan desteği verebilecek bir özelliğe sahipsin.

Günün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Google Pixel 5 Google Store 699 $ Google Pixel 5 - 5G Android'i görüntüle ... Amazon Prime $ 699 Google Pixel 5'i Görüntüle Google Alışveriş 699 $ Google Pixel 5'i Görüntüle 128GB 5G ... BHPhoto699 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:Sınır


  • Siber Pazartesi: 2020'nin en iyi Siber Pazartesi indirimlerinden alışveriş yapın