Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel hayranları bu Pixel 5a'nın ilk görünümüne bayılacak

Google Pixel hayranları bu Pixel 5a'nın ilk görünümüne bayılacak

Google'ın 2020 akıllı telefon serisi, gecikmeli lansmanı ile geçen yıl normdan saptı.Google Piksel 4apandeminin yarattığı dalgalanmalar sayesinde, ancak Google Pixel 5a'nın Mayıs sürümüyle doğru yolda olmasını bekliyoruz ve cihaza ilk kez baktık.


piksel 4a,Piksel 4a 5G, veGoogle Piksel 5ideal olmayan oldukça benzer telefonlar; Google, premium bir amiral gemisi yerine Pixel 5 ile üst-orta bir korucuyu seçti, bu da onu daha uygun fiyatlı hale getirdi, ancak sonuçta Pixel 4a serisinden çok da farklı değil.

Tipster'dan alınan bu renderlere dayanarak, Google Pixel 5a ile aynı şeyden daha fazlasını yaşıyoruz gibi görünüyor.Steve Hemmerstoffer, diğer adıyla OnLeaks. Renderları genellikle sızdırılmış CADS'ye veya içeriden alınan bilgilere dayanıyor ve bu sefer durumun böyle olduğunu açıkça belirtmese de, ahizenin özelliklerine oldukça güveniyor gibi görünüyor, o yüzden başlayalım!

Google Piksel 5a

(İmaj kredisi: Steve Hemmerstoffer)

Kasanın plastikten yapılacağı ve Pixel 5'ten biraz daha uzun ve kalın olduğu ve 156,2 mm x 73,2 mm x 8,8 mm (veya kamera çıkıntısı dahil 9,4 mm) ölçülerinde neredeyse aynı genişlikte olduğu bildiriliyor. Bunun dışında, Hemmerstoffer'ın not ettiği temelde daha büyük bir Pixel 5 olan bir Pixel 4a 5G klonuna bakıyoruz.


Aslında, raporuna göre Pixel 5a, Pixel 4a 5G ile aynı boyutta panel olan ve daha ince ayrıntılar belirtilmemiş olsa da aynı kamera kurulumuna sahip 6.2 inç OLED FHD+ ekrana sahip olacak; arkada bir flaşın yanı sıra çift kamera dizisine ve muhtemelen bir PDAF (Aşama Algılamalı Otomatik Odaklama) sensörüne ve ekranın sol üst köşesine sıkışmış tek bir öne bakan kameraya bakıyoruz.

Pixel 5'ten farklı olarak, Pixel 5a, tıpkı Pixel 4a 5G gibi, arkaya monte bir parmak izi sensörü ve stereo hoparlörler gibi 3,5 mm jak içerecek.


Daha büyük değişiklikler bekliyorsanız, şu ana kadar duyduklarımıza göre pek de şanslı görünmüyorsunuz. kadar uzak durmak isteyebilirsiniz.Google Piksel 6Bir sonraki Google Pixel akıllı telefonunuz için sıralanmış bazı büyük donanım değişiklikleri görmek istiyorsanız Ekim ayında düşer.

Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz