Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel Fold, çarpıcı yeni videoda kapağı kırıyor

Google Pixel Fold, çarpıcı yeni videoda kapağı kırıyor

NSGoogle Piksel KatlamaGoogle'ın yaklaşmakta olan Samsung'un beğenileriyle birlikte katlanabilir akıllı telefonlar dünyasına ilk adımını atarak bu yıl ilk çıkışını yapacağı söyleniyor.Galaxy Z Katlama 3,Galaxy Z Çevirme, veRazr motosikletve işte bu akıllı telefonun nasıl görünebileceğine ilk bakış.


Görünen o ki, katlanabilir cihazlar için orijinal form faktörleri söz konusu olduğunda yapabileceğiniz pek bir şey yok.katlanabilir iPhonekapaklı tasarımı benimseyecek, ancak bu görüntülerde Google Pixel Fold, önde bir ekran ve iç katlanır ekran ile Samsung Galaxy Z Fold serisini yansıtıyor.

tasarımcıVakar Hanrenderları şu ana kadar katlanabilir akıllı telefon hakkında duyduğumuz her şeye dayandırdı - ki bu çok fazla değil - veGoogle Piksel 5katlandığında, arka parmak izi sensöründen çift kamera dizisine.

Yakışıklı Samsung'un Galaxy Z Fold serisinden önemli ölçüde daha tıknaz görünüyor ve ekran altı kamera kavramını unutabilirsiniz; Samsung'un Galaxy Z Fold 3 için sıraya girdiği söyleniyor, ancak Google, iç ekranın sol üst köşesine sıkışmış bir delikli kamera ile yapışıyor olabilir.

Şasi, Google Pixel 5 ile aynı dayanıklı plastik ve biyo reçineden yapılmış gibi görünüyor ve renk gruplarına gelince, video ve renderlar Pixel Fold'u Just Black, Sorta Sage ve üçüncü bir beyaz seçeneği gösteriyor.


Katlanabilir cephede halihazırda mevcut olanlarla karşılaştırıldığında, Pixel Fold'u Samsung'un katlanabilirleri kadar hit yapmak için tasarım veya işlevsellik konusunda bazı gerçek yenilikler görmemiz gerekecek. Daha az etkileyici kamera özelliklerine ve kanıtlanmamış donanım dayanıklılığına sahip kalın, plastik bir katlanabilir, bir sıçrama yapmak için mücadele edebilir, ancak Google katlanabilir bir telefonda savurganlık yapıyorsa, umarım daha fazla sızıntı görürüz ve ne olduğuna dair daha eksiksiz bir resmi boyamak için söylentiler ortaya çıkar. teknoloji devi hayranları için sıraya giriyor.

EğerGoogle Piksel 6sizin hızınız daha fazlaysa, akıllı telefonkamera yenilemebu, diğer yükseltmelerin yanı sıra video kaydı sunarken, delginin küçüldüğünü ve ekranın üst ortasına doğru kaydığını görecek.