Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel Fold söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Google Pixel Fold söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Katlanabilir cihazlar artık mobil sözlüğün giderek daha fazla parçası oluyor vegalaksi kıvrımıdizi,Huawei Mate X'ler,Samsung Galaxy Z Çevirme, veMotorola Razr 2020, hepsi yeni katlanabilir modellerin yolunu açıyor.


Söylentiler, katlanabilir arenaya olası bir Google girişi etrafında artıyor: bu, arama devinin bu dahice form faktörü üzerinde kendi benzersiz izini bıraktığını görebilen Google Pixel Fold.

Apple da teknolojiyle ilgileniyor: Cupertino-devi, Apple iPhone'un başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından kendi katlanabilir veya çevrilebilir varyantını piyasaya sürdüğü söyleniyor.Apple iPhone 12, iPhone 12 mini,iPhone 12 Pro, veiPhone 12 Pro Maks.

Aşağıdakilerin beğenisine sahip Google Pixel telefon serisiGoogle Piksel 4veGoogle Piksel 5, özellikle Google'ın mobil sektördeki erişimi göz önüne alındığında, katlanabilir bir tasarım için ilginç bir temel oluşturacaktır.

Yakında raflarımıza inebilecek bu potansiyel olarak büyüleyici cihazla ilgili tüm haberleri, söylentileri ve spekülasyonları burada topluyoruz.


Google Pixel Fold: Lansman Tarihi

Google Piksel 5

(Resim kredisi: Google)

Google henüz resmi bir açıklama yapmadığı için piyasaya çıkış tarihiyle ilgili sektör bilgisi hala oldukça az. Bilgi eksikliğine rağmen, piyasaya sürülmesi bekleniyor.bu yılın ikinci yarısı; yine, bu, çevreleyen belirsizlik nedeniyle hala doğrulanmamıştır.Google Piksel 6serbest bırakmak.


Güvenilir Twitter ipucuJon Prosseriçin olumlu bir baş selamı sunmak için ağırlığını koyduakımbir Google Pixel Fold modelinin varlığı; Dahası,ross gençAralık ayına kadar Prosser'ın görüşünün ortak imzasıcıvıldamak, bu da tarih spekülasyonlarını yayınlamak için daha fazla yakıt ekleyerek 2021'in ikinci bölümünde bir yere sabitledi.

2020'de, Google Genel Merkezi'nden sızan çeşitli Android belgelerinin etrafında raporlar ortaya çıktı: 2021'in 4.9to5Google).


Günümüzün en iyi google pixel 4 fırsatları Sözleşmeli Fırsatlar Sim Ücretsiz EE24 ayGoogle Pixel 4 Google Pixel 4 Ücretsiz peşin 38 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBdata Carphone Warehouse'da Görüntüleme Ücretsiz peşin 38 £ /ay Carphone Warehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Google Piksel Katlama: Fiyat

Google Pixel Fold'daki nispeten küçük miktarda mevcut bilgi, 2021'in sonlarına doğru bir lansmana işaret etse de, fiyatlandırma konusunda daha da az kesinlik var. Yine de, biz uzmanlara olası görünen bir şey, premium fiyat etiketidir.

Bunu daha iyi anlamak için rakiplerin katlanabilir modellerine bakmakta fayda var. Ve kesinlikle açık olalım, bu cihazlar ucuza gelmiyor. Birçoğu onlardan biri olmak için yarışıyoren iyi telefonlarDaha yüksek bir fiyat etiketi daha iyi performans anlamına gelmese de piyasada.

Fiyatlandırma açısından, Motorola Razr Flip 5G 1399 ABD Doları / 1399 Sterlin / 2.585 Avustralya Doları'na indi; Samsung Galaxy Z Flip 5G, 1.449 $ / 1399 £ / 2.599 AU $'dan piyasaya sürüldü, şimdi büyük bir indirim sayesindekalıcı fiyat indirimi; Aksi takdirde, 2746 $ / 2299 £ / 4205 AU $'dan piyasaya sürülen Huawei Mate Xs'e sahipsiniz.

Flip telefonlar, katlanabilir modellerden biraz daha uygun fiyatlı, ancak insanların katlanabilir kardeşlerine harcadıkları büyük meblağlar göz önüne alındığında, pek bir şey ifade etmiyor.


Bununla birlikte, Google, rakiplerini alt etme kapasitesine sahiptir ve sıklıkla yapar. İyimser bir tahmin, 1000$/720£/1290$'a daha yakın bir şey gördüğümüz anlamına gelebilir, gerçi bu pek de basit bir değişiklik değil!

Google Piksel Katlama: Tasarım

Google Piksel Katlanabilir

(Resim kredisi: USPTO )

Açıkça, Google Pixel Fold'un tasarımı en önemli sergisi olacak: Yakın zamanda bir Galaxy Z Fold 2 tarafından benimsenen yan yana yaklaşım olsun.şık çoklu görev yükseltmesigünlük operasyonları daha iyi idare etmek veya Motorola Razr 2020 gibi daha dikey yönelimli bir model, hatta belki de Galaxy Z Flip'ten not almak için.

Google Pixel Fold'un hangi tasarımı benimseyebileceğine dair spekülasyonlar ekleyen birkaç patent çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Listelenen çeşitli örnekler arasındapatent paketi, bir tanesi daha kompakt hale getirmek için tekrar kapanmadan önce daha büyük bir ekranı ortaya çıkarmak için açılan menteşe tabanlı bir cihazı gösteriyor.

Bu, ekranın gerçek değerini artıracak ve tasarım karışımına etkin bir şekilde kayan bir ekran getirecektir. Bir diğeri, cihazın üç farklı yerde katlanmasını sağlayan üç yönlü bir katlama stili gösteriyor. Bu, düşündüğümüzden sadece bir kat fazla olabilir.

Google'ın işleri daha güvenli bir şekilde oynaması için de yer var; çok daha az yenilikçi olan, ancak ilk Samsung ile aynı kaderi önleyerek güvenilir işlevsellik sağlayan sabit bir iki panelli tasarım seçebilir.galaksi kıvrımı.

Bu bağlamda Google, Microsoft'un ilk Android telefonu olantelefon-tabletbu, Microsoft Surface Duo'dur; sonra tekrar, trendi yakalayabilir ve aşağıdakine benzer kaydırılabilir bir ekran tasarımına bakabilir.yaklaşan LG katlanabilirhedef alan ,Samsung Galaxy S21bu yılki CES'te.

Google Pixel Fold: Özellikler ve Özellikler

Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S20

(Resim kredisi: Qualcomm)

Google Pixel Fold'un kalan teknik özellikleri söz konusu olduğunda Google'ın çok sayıda seçeneği vardır. Burada, Pingtwitter'teki bir parçamız, Google'ın pedalı meşhur metale koyduğunu, tam gaz bastığını ve daha lezzetli bir fiyat etiketi umudunun tabuttaki son çivisi olacak Qualcomm'un Snapdragon 888 işlemcisini içerdiğini görmek isteriz.

Bir diğer önemli husus, daha geniştedarik tahribatıBu, 2021'de teknoloji sektörünü rahatsız ediyor ve Qualcomm'un yonga setlerine çok ihtiyaç duyan üreticiler ve diğer tüketiciler için büyük kıtlıklara yol açıyor. Yeni nesil konsollar hakkında ne kadar az şey söylenirse o kadar iyi.PS5veXbox Serisi Xküresel silikon kıtlığının en büyük kayıpları.

Motorola, orta sınıf Qualcomm Snapdragon 710 ile Motorola Razr 2020 modelini piyasaya sürerek ve ardından bunu Motorola Razr 5G için Snapdragon 765G'ye yükselterek farklı (belki de daha çok tercih edilen) bir strateji seçti.

Google Pixel 5, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla eşleştirildiğinde oldukça yetenekli bir telefon olan Snapdragon 765G işlemciyi zaten kullanıyor ve günlük görevleri rahatça yerine getiriyor.

Yine de bir Google Pixel Fold, muhtemelen daha pahalı arazileri tesviye ediyor; Qualcomm'un Snapdragon 888'ini dahil ederek bu daha yüksek seviye fiyatlarına kolayca ulaşacaktır - Samsung Galaxy S21'de kullanılır.Samsung Galaxy S21 Ultra, ve önyükleme için astronomik fiyat etiketi ile bir amiral gemisi işlemcinin tanımıdır.

Söylendiği gibi, Google Snapdragon 888 kullanıyorsa, fiyat kaçınılmaz olarak yukarı doğru hareket edecek ve ortaya çıkan telefon, mevcut Google Pixel serisinin sunduğu orta seviye fiyatlandırmadan uzaklaşacaktır.

Başka bir seçenek olabilir mi? Google'ın, şeytani derecede yetenekli bir ikame sunan Snapdragon 870 5G'yi seçmesi için güçlü bir neden var, Snapdragon 888'den daha az maliyetli, ancak bu mükemmel üstün performans kriterlerini sağlayan bir çip daha az değil.

Hepsi, Google Pixel Fold'a hala doğrudan bir görüş hattı olmadığını, ancak kesinlikle çok uzakta olmadığını söyledi. Web'de dolaşan mevcut bilgiler, Google adındaki devasa canavarın başını çektiği, hem dümensiz hem de yoğun bir katlanabilir pazarın ortasında nereye sığacağından emin olmayan katlanabilir bir cihazın resmini çiziyor.

Bu özellikle zordur, çünkü orta sınıf katlanabilir cihazlar, kendi başlarına, ortalama orta sınıf, katlanamayan el cihazlarınızın normal fiyat katmanlarını çok geride bırakan doğal olarak pahalı cihazlardır.

Bu arada, biraz daha bütçe dostu bir mobil düzeltmeye ihtiyacınız varsa, lütfen şuraya göz atın:en ucuz telefonlarÇanta iplerinde katlanabilir kategorideki telefonlardan daha kolay olan kılavuz. Yeni bilgiler geldikçe Google Pixel Fold kılavuzumuzu güncelleyeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.

Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz