Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel Fold'un harika sızdırılmış ekranı, Apple'ın neden iPhone 13 ile ayaklarını sürüklediğini merak ediyor

Google Pixel Fold'un harika sızdırılmış ekranı, Apple'ın neden iPhone 13 ile ayaklarını sürüklediğini merak ediyor

NSGoogle Piksel KatlamaHenüz resmi olarak onaylanmadı, ancak yeni bir sızıntı, cihazın Samsung Display'in izniyle 7.57 inç 120Hz LTPO panele sahip olacağını gösteriyor. Ve şirketin ekran teknolojisini içeren tek katlanabilir akıllı telefon olmayacak.


DSCC'nin kurucu ortağı ve CEO'su Ross Young,paylaşılan'Samsung Display'in panellerini kullanan tüm 2021 katlanabilir ürünleri 120Hz ve LTPO olacak' diyerek sektördeki gelişmeler hakkında içeriden edindiği bilgilerin daha fazlasını söyledi. Google Pixel Fold, Samsung'un kendisinin yanı sıra diziliş arasındaGalaxy Z Katlama 3, ve Galaxy Z Flip 3.

Bugünkü sızıntı - Samsung Display panellerini kullanan tüm 2021 katlanabilirleri 120Hz ve LTPO olacak. Bu, tabii ki 6.70' Z Flip 3, 7.55' Z Fold 3'ün yanı sıra Google'dan 7.57' katlanabilir, Oppo'dan 7.11', Vivo'dan 8.2' ve Xiaomi'den 8.1'i kapsıyor.19 Temmuz 2021

Daha fazla gör

Young ayrıca Oppo'dan 7,11 inç katlanabilir, Vivo'dan 8,2 inç katlanabilir ve Xiaomi'den büyükçe 8,1 inç katlanabilir. İkincisi, bu yıl işleri sarsma potansiyeline sahip, zatensollanmış elmadünya çapında akıllı telefon gönderileri açısından; %83'lük büyüme artışının ardından şimdi Samsung'un hemen arkasında ve Koreli teknoloji devini listelerin tepesinden devirmeye hazırlanıyor.

Cihazlar için başlatma pencerelerimiz olmasa da, şirket onu yanında açıklamaya karar verirse, Google Pixel Fold'un Ekim ayında ilk çıkışını yapacağını göreceğiz.Google Piksel 6amiral gemisi.


Katlanabilir akıllı telefonlara dönüşle birlikte, geleneksel şeker çubuğu form faktörü giderek daha sönük görünüyor. Bununla birlikte, Samsung gibi şirketler donanımı mükemmelleştirirken ve ekran altı kameralar gibi daha yeni teknolojiyi geliştirirken, Apple, piyasaya sürmeye hazır kenarda oturuyor.iPhone 13hangi gün geçtikçe daha modası geçmiş görünüyor.

Elbette, bir işlemci yükseltmesi alacağız, ancak bu belli. Çentik ve yaklaşmakta olan iPhone 13'ü kıyaslayarak yumuşak hissettiren 60Hz ekran gibi özellikler. Bu yılki yineleme, son sızıntılara ve söylentilere göre Pro modellerinde yalnızca 120Hz paneller görecek ve çentik biraz küçülmüş olsa da, yine de orada olacak ve ekranın yeterince önemli bir bölümünü rahatsız edecek kadar gizleyecek.


SatışiPhone 12şimdiye kadar harika oldu ve bir 'hacim süper döngüsü' ile sonuçlandı. Apple parasını yatırdıiPhone 13 daha da fazla satıyoriPhone 12, ancak bu yıl daha da fazla katlanabilir yenilikle veuygun fiyat noktalarıönyükleme yapmak için iPhone 12'nin başarısını çoğaltmak zor olabilir.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Free Editörün Seçimi Üç24 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) 29 £ peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Fonehouse'da Görüntüleme 29 £ peşin 36 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin fatura yok + düşük maliyetler Sky Mobile36 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Ücretsiz peşin ödeme 30 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de ön ödemeli 30 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 ayApple iPhone 12 (128GB Beyaz) Apple iPhone 12 (128GB Beyaz) 39 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 39 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz