Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel telefonları artık kameranızı kullanarak kalp atış hızınızı takip edebilir

Google Pixel telefonları artık kameranızı kullanarak kalp atış hızınızı takip edebilir

Google, Google Fit uygulaması aracılığıyla 'desteklenen' Google Pixel modellerine harika bir yeni özellik ekledi.


Bu özellik, Google Pixel kullanıcılarına kalp atış hızlarını ve solunumlarını takip etme yeteneği verecek ve sürekli olarak bizim ürettiğimiz nefis bir giyilebilir cihazı spor yapma ihtiyacını ortadan kaldıracak. smartwatchveyaen iyi fitness takipçisiliste.

Bunun hangi Google Pixel cihazlarını içerdiğinden bahsedilmiyor, ancak daha yeni modellerGoogle Piksel 4veGoogle Piksel 5alması beklenebilir.

Şu anda, önceki modellerin benzer olup olmadığına dair somut bir bilgi yok.Google Piksel 2,Google Piksel 2 XL, veGoogle Piksel 3özelliği benzer şekilde alacaktır.

Google Piksel


(Resim kredisi: Google )

Google Pixel telefonunuzu kullanarak artık parmağınızı arka kameraya nazikçe yerleştirerek kalp atış hızınızı ölçebilir ve ardından hızı belirlemek için kan parmak ucundan geçerken küçük renk değişikliklerini algılayabilirsiniz.

Günlük sağlık sorunlarına yönelik teknoloji çözümlerine artan tüketici ilgisiyle uyumludur; Apple'ın non-invaziv içerecek şekilde ayarlandığı bildiriliyorkan şekeri izlemeyakındaApple Watch Seri 7Bu, Apple Watch destekli sağlık izleme paketine daha fazla çok yönlülük katacak. bizim kontrol edebilirsinizen iyi elma izleHangi modelin sizin için mükemmel olduğunu bulmak için kılavuz.


Yeni izleme özelliği ile ön kamerayı kullanarak solunum hızınızı belirlemek için Google Pixel'inizi de kullanabilirsiniz. Akıllı özellik, başınızı ve gövdenizi her ikisi de kamera çerçevesi içinde olacak şekilde konumlandırarak, dakika başına nefes sayınızı belirlemeden önce göğsünüzün yükselen ve düşen hareketini izler.

Bunun potansiyel gibi bir şeye nasıl çevrileceğinden emin değiliz.Google Piksel KatlamaBunun Google'ın katlanabilir telefon sektörüne ilk adımı olduğu söyleniyor.


Google'ın dahili araştırmalarına inanılırsa, solunum hızı özelliği, sağlık sorunları olan ve olmayanları kapsayan, dakikada bir nefes kadar doğrudur. Google'a göre, çeşitli cilt tonları ve nefes alma durumları üzerinde özel olarak test edilen özelliklerin %2'ye kadar doğru olduğu bildirildi.

Ülkemizde bulunması pek olası olmayan bir özellik olsa daen ucuz telefonlarrehberimiz, bu özelliği bizimkiler gibi Google Pixel olmayan bir dizi cihazda görmek harika olurdu.en iyi Android telefonlarliste. Bu, Google'ın özelliğin alımını doğru bir şekilde haritalandırmasından sonra, muhtemelen bir genişleme güncellemesi şeklinde gelecektir.

Bir Google Pixel telefonunuz varsa, özelliği bugünden itibaren test edebilirsiniz. Daha fazla güncelleme için ve Google Play Store'da Google Fit uygulaması için yapılan güncellemelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Bugünün en iyi google pixel 5 fırsatları Planlar Kilidi Açıldı Bu telefonu Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda 50 $ indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme46,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme46,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,21 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu