Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel fotoğraf avantajları diğer Android telefonlara gidiyor - ancak ödemeniz gerekiyor

Google Pixel fotoğraf avantajları diğer Android telefonlara gidiyor - ancak ödemeniz gerekiyor

Pixel'e özel fotoğraf düzenleme özellikleri yakında Google One üyeliğinin bir parçası olarak kullanıma sunulacak. Haberler, Google'ın önceden yalnızca Pixel'e özgü özellikleri tüm Android kullanıcılarına bir ücret karşılığında açarak Google One abonelik avantajlarını artırdığını görecek.


Ücretli aboneler, tümü geçen yılkilerle birlikte sunulan Portre Işığı, Portre Bulanıklığı ve Renk Pop gibi yapay zeka destekli fotoğraf efektlerine erişebilecek.Google Piksel 5veGoogle Piksel 4a 5G. Bunun yanı sıra, Google Fotoğraflar filtre uygulayabilen, çerçeveyi döndürebilen, aydınlatabilen ve sabitleyebilen yeni ve parlak bir video düzenleyiciye sahip olacak. Belki bu, süreci yavaşlatmanın bir yolunu bulabilir.genel halsizlikBu, platformu saran, sinir bozucu istemleri ve uyarıları ile çalışamaz hale getirdi.

Evet, yaklaşmakta olan Android 12 ile ilgili tüm haberlerle birlikte, Google'ıntek el moduTitanik boyutlu telefonlar için Google'ın sunduğu daha basit, daha somut özellikleri unutmak kolaydır.

Cep telefonunuz Pixel marka bir ahize değilse düzenleme olanaklarına erişmek için ücretli bir Google One abonesi olmanız gerekir. Bu, Pixel olmayan bir cihaza sahip kullanıcılar anlamına gelir.en iyi Androidlist şimdi daha önce ödeme duvarlı ve sınırların dışında olan eyleme geçebilir.

İLEGoogle Birabonelik, 10 GB veri için ayda çok makul bir 2$/ (yaklaşık 1,50 £/ 2,50 AU$) ile başlar. Ayrıca, premium teknik destek, Google Store ödülleri ve bir dizi uzatılmış ücretsiz deneme gibi çeşitli avantajlara erişmenizi sağlar.


Ve Google One aboneliğinden yararlanmak isteyenler, diğer özelliklerin kilidini açacak: ücretsiz denemelerGoogle Stadiaşu an için harika olanPS5veXbox Serisi Xtüm dünyayı etkisi altına alan kuraklık. Daha fazlası da var:Google Yuva Minieşantiyonlar ve bir nezaket VPN'i. Ücretsiz VPN'lerden memnun değilseniz, uygulamamızda ücretli ve ücretsiz bir dizi harika seçeneğimiz var.en iyi VPNrehberlik etmek.

Efektlerin, yeni fotoğrafları ve eski fotoğrafları düzenlemenize izin verdiğini ve her şeyi yapabileceğiniz bir düzenleme paketini kullanıcıların parmak uçlarına getirmek için makine öğreniminden yararlandığını belirtmekte fayda var. Cep telefonunuz en az 3 GB RAM içermelidir; Android 8.0 veya daha yenisini de gerektirir. Google Fotoğraflar'ınsınırsız depolamayı sona erdirme, henüz yapmadıysanız verilerinizin yedeğini almaya değer.


Söylemeye gerek yok, gelişmiş bir fotoğraf paketi arıyorsanız, ancak bir Pixel ahizeye geçme zahmetine girmeden harika bir seçenek. Tek küçük sıkıntı, büyüyen aylık ödeme listenize eklenecek başka bir abonelik ücreti olan maliyettir. Yine de, bazı düzenleme araçlarının sıradan düzenleme uygulamalarınızdan daha iyi olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen yine de oldukça makul.

Bugünün en iyi google pixel 5 fırsatları Kilitsiz Planlar Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefonda 50 ABD doları indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme46,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme46,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56.21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56.21 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Android Polisi