Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Google Pixel Slate vs iPad Pro: 2'si 1 Arada hangi tablet kazanır?

Google Pixel Slate vs iPad Pro: 2'si 1 Arada hangi tablet kazanır?

Biz hesaplıyoruzGoogle Pixel Slateve 2018'in enkarnasyonuApple iPad Probu yıl piyasaya sürülecek en iyi cihazlardan ikisi ve bu, aralarında seçim yapmayı zorlaştırıyor. Ancak, benzerliklerini ve farklılıklarını ortaya koymak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.


Her iki cihaz da, bilgisayar ve mobil görevlerin çoğunu yapabileceğiniz şık görünümlü tabletlerdir, her ikisi de klipsli klavyenin eklenmesiyle derme çatma dizüstü bilgisayarlara dönüştürülür ve her ikisi de özel bir kalemle mevcuttur. İşte iki tablet birbirine karşı nasıl yığılıyor.

Daha fazlasını okuyun: Google Pixel 3a incelemesi (erken karar): birinci sınıf kamera, plastik kasa

Google Pixel Slate vs 2018 iPad Pro: Tasarım

Google Pixel Slate

Google Pixel Slate


Güzellik elbette bakanın gözündedir ve Google Pixel Slate ve Apple iPad Pro'nun ilgili tasarımları hakkında kendi düşünceleriniz olabilir. Kendimiz adına konuşursak, iPad Pro'nun daha küçük çerçeveler ve genel olarak daha parlak bir görünüme sahip, ikisi arasında estetik açıdan daha çekici olduğunu düşünüyoruz.

Bu, Pixel Slate'in herhangi bir şekilde çirkin olduğu anlamına gelmez - Google'ın ekibi ilk Chrome OS tabletinde iyi bir iş çıkardı ve 12,3 inç ekrandan isteğe bağlı Pixel Slate klavyeye kadar her şey etkileyici görünüyor. 7 mm (0,28 inç) kalınlığında, bu nedenle iPad Pro'dan biraz daha kalın ve Google'ın 'Gece Mavisi' olarak adlandırdığı tek renkte geliyor.


İPad Pro'ya gelince, 11 inç ve 12.9 inç ekran boyutları arasından seçim yapabilirsiniz (ancak çerçeveler Google'ın tabletindekinden daha küçüktür). Her iki model de yalnızca 5,9 mm (0,23 inç) kalınlığındadır ve iki renk seçeneğine sahipsiniz - gümüş veya uzay grisi. Eski iPad tasarımı Face ID'nin tanıtımıyla geride kaldı ve iPad Pro'nun buna daha iyi göründüğünü düşünüyoruz.

Günün en iyi Google Pixel Slate teklifi 159 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12.3 '... Walmart799 509 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 999 $ 749 $ Google 12.3 'Pixel Slate BHPhoto’yu Görüntüle799 Görünümİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 1.148,98 $ 990 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Google Pixel Slate vs 2018 iPad Pro: özellikler

iPad Pro 2018


iPad Pro 2018

Burada göz önünde bulundurmanız gereken en önemli noktalardan biri, iOS ile Chrome OS (eklenmiş Android uygulamaları ile). Şu anda iOS, ikisi arasında daha gelişmiş ve daha tablet dostu olanıdır - Apple, uygulama dock'u gibi iOS için iPad'e özgü özelliklere çok fazla çalışma yaptı - ancak Chrome OS tam bir masaüstü web deneyimi sunuyor. Bu, web sitelerini ve web uygulamalarını normal bir dizüstü bilgisayarda olduğu gibi mobil sürümlere yönlendirilmeden kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Android uygulamaları, genel olarak, tablet kullanımı için iOS muadilleri kadar iyi optimize edilmemiştir, bu nedenle kararınızı şu ya da bu şekilde bilgilendirmesi gereken şey gerçekten bu web deneyimidir. Elbette zaten sahip olduğunuz diğer cihazları da göz önünde bulundurmalısınız: iPad'ler diğer Apple donanımlarıyla iyi çalışıyor, ancak Windows ve Android söz konusu olduğunda pek de kolay değiller.

Yazılımın yanı sıra, her iki tablet de ön ve arka kameraların yanı sıra isteğe bağlı aksesuarlar olarak ekran kalemleri ve klavyelere sahiptir. Google Pixel Slate, şarj ve aksesuar ihtiyaçlarınız için iki USB-C bağlantı noktasına sahipken, Apple iPad Pro yalnızca bir tanesini takıyor - bu nedenle, örneğin bir 4K ekranı açıp aynı anda tableti şarj edemezsiniz.


Bugünün en iyi Apple iPad Pro 11 '(2018) fiyatları 2 Amazon müşteri yorumu Apple 11 inç iPad Pro Wi-Fi ... Macy's 799 $ Apple 11 inç iPad Pro Wi-Fi ... Macy's 1.149 $ Apple 11 inç iPad'i görüntüle Pro Wi-Fi ... Macy's $ 1.549 Görüntüle Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Google Pixel Slate vs 2018 iPad Pro: teknik özellikler

Google Pixel Slate

Google Pixel Slate

Her iki tablet de çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Google Pixel Slate, 4 GB, 8 GB veya 16 GB RAM ve 32 GB, 64 GB, 128 GB veya 256 GB dahili depolamaya sahip Intel Celeron, m3, i5 veya i7 işlemci tarafından desteklenmektedir. Bu, çok basit, düşük güçlü bir listeden en üst düzey, yüksek güçlü bir tahtaya kadar gidebileceğiniz anlamına gelir.

Bu arada Apple iPad Pro, ölçeğin birinci sınıf ucuna bağlı kalıyor. İçinde 4 GB veya 6 GB RAM ve 64 GB, 256 GB, 512 GB veya 1 TB depolama alanıyla eşleştirilmiş süper hızlı bir A12 Biyonik yonga var. Bu konfigürasyon listesinin en üstüne gidin ve 2018'in en büyük ve en iyi iPad Pro'su için önemli miktarda para aktaracaksınız.

Genel olarak, iPad Pro daha hızlı ve daha güçlü bir cihazdır, ancak Pixel Slate size aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla yapılandırma seçeneği sunar, bu nedenle ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak biraz daha kolaydır. Aslında, iPad Pro muhtemelen çoğu kullanıcı için çok güçlüdür - elinize alabileceğinizi unutmayın.standart 9,7 inç iPadçok daha az paraya ve hemen hemen tüm aynı uygulamaları ve işlevleri (Apple Pencil desteği dahil) edinin.

Günün en iyi Apple iPad Pro 12.9 (2018) fırsatları63 Walmart müşteri yorumlarıDüşük Stok Apple iPad Pro (12.9 inç, ... Amazon Prime 924 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple iPad Pro (12.9 inç, ... Amazon 1.299 $ 1.199 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Google Pixel Slate vs 2018 iPad Pro: Karar

iPad Pro 2018

iPad Pro 2018

Pek çok alanda, iPad Pro burada daha iyi bir cihazdır: harika görünüyor, gösterişli ve kapsamlı bir yazılım deneyimi sunuyor ve size yıllarca dayanacak kadar güçlü. Pek çok kullanıcı için, uygun bir bilgisayarla karşılaştırmanın bazı dezavantajları olsa da, bir dizüstü bilgisayarı değiştirebilir.

Bu dezavantajlardan biri, Google'ın Pixel Slate'in sunduğu tam bir masaüstü web deneyiminin olmamasıdır. Halihazırda Google ekosistemine yoğun bir şekilde yatırım yapıp yapmadığınızı ve yeni tabletinizi Apple tarafından üretilen donanımlar yerine WIndows ve Android cihazlarla kullanmak isteyip istemediğinizi de dikkate almaya değer.

Sonunda fiyat var - en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin. Genel olarak, bir Pixel Slate'i bir iPad Pro'dan daha ucuza alabilirsiniz, ancak yalnızca en düşük, daha az güçlü yapılandırmalarda. Üst kısımda, hem Pixel Slate hem de iPad Pro'nun ne olduklarına göre aşırı fiyatlandırıldığını iddia edebilirsiniz, bu yüzden paranızı harcamadan önce daha ucuz alternatiflerden bazılarına göz attığınızdan emin olun.