Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel güncellemesi ŞİMDİ Android 11'de derin deniz fotoğrafları çekmenize olanak tanır - ve çok daha fazlası

Google Pixel güncellemesi ŞİMDİ Android 11'de derin deniz fotoğrafları çekmenize olanak tanır - ve çok daha fazlası

Google, Google Pixel kullanıcıları için sıkışık bir özellik paketi duyurdu. 2 Mart'tan itibaren uygulanmaya başlayacak olan yeni güncellemeler, bir dizi lezzetli yeni numara sunuyor: sualtı fotoğrafçılığı, uyku planlaması yardımı, paylaşılabilir kayıtlara destek ve 2021 takvimi boyunca kültürel etkinlikler için yeni duvar kağıtları.

Özellikler, kullanıcıların kullanımına sunulacaktır.Google Piksel 2veya daha yenisini kapsayan, Android 11 çalıştıranGoogle Piksel 5, veGoogle Piksel 4. Güncelleme sayesinde, modellerin kameraları, Google Pixel kameralarının karada sahip olduğu tüm mevcut işlevlerle su altında sorunsuz bir şekilde çalışacak.

Bu, derin deniz yüzücülerinin, tüplü dalgıçların ve hatta sıradan maceraperestlerin bile artık Googe Pixel'in Gece Görüşü ve Sualtı Portre Modu ile görüntü çekebileceği anlamına geliyor. Aynı zamanda, kısa süre önce başını bir süreliğine büyüten, sıcak uçlu Google Pixel 5a'nın önünde heyecan verici bir haber.ilk bakış, ve yaklaşanGoogle Piksel 6.

Pingtwitter'te, Google Pixel'in fotoğrafçılık yeteneklerinin erdemlerini uzun zamandır övüyoruz: Canlı Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisi ile Google Pixel 5, 12.2 megapiksel kamerayı harika bir şekilde ortaya koyuyor. Tabii ki, bu kameraların hünerleri, Pixel kameralarının saf inceliğinden ziyade Google'ın ham görüntü işleme yeteneklerine dayanıyor. Ama daha az etkileyici değil.


Google Piksel Fotoğrafçılık

(Resim kredisi: Google)

Resmi olarakBlog, Google, sualtı yeteneği için neyin gerekli olduğunu ana hatlarıyla belirtir.Dalış Kutusu KonektörüGoogle Pixel Kameraların Gece Görüşü ve Sualtı Portresi gibi özellikleri kullanmasını sağlayan uygulama. Gönderiye göre, bir uyarı, suya batırıldığında tam olarak çalışması için Google Pixel cihazlarınızı Kraken Sports su geçirmez telefon kılıfı ile eşleştirmeniz gerektiğidir.


Bu kasayı satın almanın ek maliyeti hakkında galeriden gelen sesli iç çekişlere rağmen, Pixel'in kamerasını dalışla birleştiren yeni oluşturulan özel entegrasyon, su altında harika görüntüler yakalamak için genellikle ihtiyaç duyulan daha hantal ekipman ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kraken Sports kasasının kendisi oldukça küçük.

Diğer güncellemeler, Google Pixel'in Kaydedici uygulamasının işlevselliğini artıracak ve kullanıcıların uygulamadan Pixel olmayan kullanıcılarla bağlantı paylaşmasına olanak tanıyacak. Kablosuz olarak şarj etmek için Google Pixel Stand'ı kullanırsanız, saat arayüzündeki güncellemeler uyku programınızı kolaylaştıracaktır: özellik aracılığıyla daha iyi bir uyku düzeni oluşturun ve güncellemeyi genel uyku kalitesini iyileştirmek için kullanın. Pingtwitter'leren iyi uyku izcirehberNSuyku sağlığını izleyen diğer cihazlar için gidilecek yer.


Aynı zamanda güncellemenin bir parçası olan Akıllı Yazma, yanıtlarınızı tahmin ederek ve bunları kısa mesaj alışkanlıklarına göre otomatikleştirerek mesajlara yanıt vermenize yardımcı olur.

Güncelleme yavaş yavaş kullanıcılara sunuluyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde bunu yapacak. kullanıcılarıGoogle Piksel 3,Google Piksel 3A,Google Piksel 4A, güncellemeyi de bekleyebilir, ancak güncelleme süresi operatörünüze bağlı olarak değişebilir.

Kaynak:Sınır