Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge

Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge

Ortalamadan daha büyük bir telefon için pazardaysanız, Google size bugün San Francisco'da piyasaya sürülen ve paketlenmiş olan yepyeni 5,5 inçlik telefonu Pixel XL biçiminde düşünmeniz için yeni bir şey verdi. bol miktarda Google büyüsü ile.

Burada kategorinin şu anki krallarına karşı koyacağız,iPhone 7 ArtıApple'dan ve samsung-galaxy-s7-review-edge-reviewSamsung'dan (Not 7'yi dahil ederdik, ancaksorunlar yaşıyor...). Öyleyse hangi büyük telefon paranızı en çok hak ediyor?

Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge: Tasarım

Pixel XL

Günümüzün yüksek kaliteli telefonlarının çoğunun benzer dahili özelliklere sahip olmasıyla, tasarım, kafa kafaya akıllı telefonların önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Elbette güzellik bakanın gözündedir, ancak fikirlerimizi istiyorsanız onları paylaşmaktan mutluluk duyarız.


Bunlar her şeyden önce harika görünümlü üç telefon. İPhone 7 Plus'ın klasik, ikonik bir Apple-y görünümü var. Pixel XL düşündüğümüzden daha iyi görünüyor ve HTC'nin yaptığı iyi çalışmayı temel alıyor.HTC A9veHTC 10.

Bir kazanan seçmek zorunda olsaydık, Samsung Galaxy S7 Edge'i seçerdik: bu kavisli kenarlar, ilk başta oldukça hileli görünmesine rağmen gerçekten kendi başlarına geliyor. Samsung'u kopyalamak zorunda kalmanın utancını aştıktan sonra, Samsung'un liderliğini burada kopyalayan diğer şirketlerin görmesine şaşırmayız.


İçinde fazla bir şey yok, ancak S7 Edge, filmlerden web sitelerine kadar her şeyin gerçekten telefondan çıkmasını sağlayan muhteşem parlak ve duyarlı, yüksek çözünürlüklü AMOLED ekranın yardımıyla oyumuzu alıyor.

Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge: Özellikler

iPhone 7 Artı


Dahili beygir gücü, piksel sayısı, depolama alanı ... bir ahize seçerken dikkate alınması gereken çok şey var. Ve bu üçü maça çıkıyor.

Google'ın yeni Pixel XL'sinde Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB veya 128 GB dahili depolama alanı bulunur. 5.5 inç AMOLED ekran, 1440 x 2560 piksel, kabaca 534 ppi çözünürlükte çalışır.

İPhone 7 Plus, Apple'ın süper hızlı A10 işlemcisini, 3 GB RAM'i ve sizin seçtiğiniz 32 GB, 128 GB veya 256 GB dahili depolama alanını bir araya getirir. 5.5 inçlik ekranın 1080 x 1920 piksel (yaklaşık 401 ppi) çözünürlüğü vardır.

S7 Edge, iPhone 7 Plus'ın ekran boyutuyla eşleşiyor ancak çözünürlüğü 1440 x 2560 piksele (yaklaşık 534 ppi) çıkarıyor. Dünyanın neresinde yaşadığınıza bağlı olarak dört çekirdekli bir Snapdragon 820 veya bir sekiz çekirdekli Exynos 8890 işlemciye sahiptir ve 4 GB RAM'e sahiptir. 32GB ve 64GB depolama seçenekleridir.


Yani - seçiminizi yapın. Kağıt üzerinde ayırmak zor, ancak karşılaştırmalar iPhone 7 Plus'ın, Google ve Samsung'un ekran çözünürlüğünde üstünlüğü olsa bile, ham güç açısından kazandığını gösteriyor. Ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek için Pixel XL'yi elimize almak için beklememiz gerekecek.

Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge: Özellikler

Samsung Galaxy S7 Edge

Kamera her zaman herhangi bir akıllı telefon satın alımının büyük bir parçasıdır ve iPhone 7 Plus (2x optik zoom ile) ve Samsung Galaxy S7 Edge (mükemmel düşük ışık performansıyla) şimdiden kullanıcıları büyülüyor.

Google, Pixel XL'deki 12,3 megapiksel kameranın her ikisinden de daha iyi olduğunu söylüyor - görünüşe göre şimdiye kadarki en iyi akıllı telefon kamerası veDxOMark'taki uzmanlar aynı fikirde. Yine, beklemek ve kendimiz için denemek zorunda kalacağız, ancak bunlar cesur iddialar.

Jüri hala pil ömrü konusunda dışarıda. Pixel XL, Google'ın 14 saatlik video için iyi olduğu konusunda ısrar ettiği 3450 mAh'lik bir bataryaya sahip, ancak bekleyip görelim. Kesinlikle tahmin ettiğimiz daha küçük Pixel'den daha uzun süre dayanacak.

Pixel XL'den hayal kırıklığı yaratan bir eksiklik, hem iPhone 7 Plus hem de Samsung Galaxy S7 Edge'de bulunan ancak Google'ın telefonunda bulunmayan su geçirmezliktir.

Bununla birlikte, Google Asistan'ın yeni nesil sürümü olan Google Asistan'ın yapay zeka destekli iyiliğini elde edersiniz. Telefonunuzun havuzda bir damla hayatta kalmasını mı tercih edersiniz? Veya Google'ın AI asistanından yararlanabilecek misiniz? Seçim senin.

Oh, ve hepsi variOS ve Androidşey - ama buraya girmek için başka bir veya beş makaleye ihtiyacımız var.

Google Pixel XL - iPhone 7 Plus - Samsung Galaxy S7 Edge: Fiyat

Bire bir telefonlar

Fiyatın telefonlar üzerinde komik bir etkisi vardır, çünkü dünyadaki en iyi özelliklere sahip olabilirsiniz, ancak cüzdanınızın kapsamı dışındaysa, tamamen alakasızdırlar. Aynı şekilde, oldukça iyi bir telefon birden düşük bir fiyata çok değerli görünebilir.

Düşük fiyatlar kesinlikle iPhone 7 Plus ile elde ettiğiniz gibi değil. SIM içermeyen ve kilitsiz, fiyatlar 719 £ (veya 769 $) ile başlar ve ne kadar depolama alanı istediğinize bağlı olarak 919 £ (969 $) 'a kadar çıkar.

Samsung Galaxy S7 Edge için sabit bir fiyat almak daha zordur, ancak Samsung'un kendi sitesinde 639 £ (32GB) veya 769 $ (32GB) SIM'siz ve kilidi açık olarak listelenmiştir.

Ve böylece, 32GB model için 719 £ (veya 769 $) ve 128GB model için 819 £ (veya 869 $) ön sipariş verilebilen Google Pixel XL için. Bu fiyatların Apple ve Samsung'larla çok yakından örtüşmesi belki de şaşırtıcı değil.

Dışarıdaki akıllı telefon alıcıları için iyi haber, bunları karşılayacak paranız varsa, bunların üç mükemmel telefon olmasıdır. Sizin için en önemli özelliklerin hangileri olduğuna karar verin ve seçiminizi buna göre yapın.

  • Yeni Google Pixel telefonlar hakkında bilmeniz gereken her şey