Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Google'ın Doodle Şampiyonu Ada Oyunları, Tokyo Olimpiyatları 2020 temalı bir RPG'dir

Google'ın Doodle Şampiyonu Ada Oyunları, Tokyo Olimpiyatları 2020 temalı bir RPG'dir

Google Doodle Champion Island, yedi kutsal parşömen toplamak için yedi mini spor oyununda yarışmanıza izin veren eksiksiz bir RPG'dir. Bu, bugüne kadarki en büyük Google Doodle projesidir ve bir COVID gecikmesi nedeniyle 2021'de fiilen gerçekleşmekte olan 2020 Tokyo Olimpiyatları'nın tanınması için giriş grafiklerinde kendine özgü bir Japon stili vardır.


Başlık resmine tıklamak, 16 bit grafik yukarıdan aşağıya bir görünüme düşmeden önce sizi Anime giriş dizisine götürecektir.

Google Doodle Şampiyonu Ada Oyunları

(Resim kredisi: Google)

Yön tuşlarını ve boşluk çubuğunu kullanarak Lucky the Calico Ninja Cat olarak oynuyorsunuz ve takımın dört renginden (mavi, kırmızı, sarı veya yeşil) birine katılıyorsunuz. Oyunlar arasında masa tenisi, ragbi, tırmanma, kaykay, okçuluk, maraton ve sanatsal yüzme sayılabilir. Puanlarınız, liderlik panosunda görebileceğiniz takımın toplam puanlarına eklenir. Ayrıca haritada bir anahtar dükkânı, fırın ve dojos gibi keşfedilecek pek çok başka yer var.

Oyunlar oynamak kolaydır, ancak eğlenceli olacak kadar zordur. Bir Cuma öğleden sonra veya tembel bir hafta sonu için mükemmel bir oyalama.


Google Doodle Şampiyonu Ada Oyunları

(Resim kredisi: Google)
Bugünün en iyi Video Oyunları fırsatları Minecraft Amazon £4,99 İndirimli Fiyatı GörüntüleCanavar Avcısı Dünya Yeşil Adam Oyun 24,99 £ 13,52 £ GörünümNintendo Switch Minecraft çok.co.uk £19,99 GörüntüleCANAVAR AVCI: DÜNYA GamersGate 24,99 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz