Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Android için Google TV uygulaması, yeni akış seçenekleri ve iyileştirilmiş öneriler alıyor

Android için Google TV uygulaması, yeni akış seçenekleri ve iyileştirilmiş öneriler alıyor

Google TV için Android uygulaması yakın zamanda daha iyi öneriler, yeni bir arayüz ve YouTube TV entegrasyonu ile bir dizi yeni keşif özelliği tanıttı.

Daha önce Play Filmler ve TV olarak bilinen Android'deki Google TV uygulaması, kullanıcıları için çok yönlü bir eğlence merkezi olmak için bu hayati bileşenleri ararken teklifini artırmaya devam ediyor. Bu yeni Android uygulama güncellemesi, bu sürücünün bir parçasıdır; uygulama arayüzü artık yepyeni bir görünüme ve ayrıca küresel ve canlı TV programlarının genişletilmesine sahip.

Google TV'nin Android uygulaması, bazı keşif araçlarını şu siteden ödünç aldı:Google TV'li Chromecast. Uygulamada içerik keşfetmek artık çok kolay, eleştirmenlerin film veya şov hakkında ne düşündüklerini belirtmek için doğrudan film ve gösteri afişlerinin altına yerleştirilen Rotten Tomatoes puanları ile. Bu posterler, ekstra sinema hissi için şimdi de ışıltılı 16:9 oranında gösteriliyor.

Çoğu kişinin durmaksızın yeni şov önerileri sunan akış algoritmalarının çalkantı ve yanması göz önüne alındığında, akış uygulamalarınıza hoşunuza giden içeriğin doğru yönünde bir dürtü vermek her zaman yardımcı olur. Google artık ‘Sizin İçin’ sekmesi, kullanıcıların filmleri ve şovları ‘izlendi’ Bu, akış içeriğinizi güncel ve canlı tutmanın bir yolunu bulmalı.en iyi Android telefonlar.


Android TV

(Resim kredisi: TechCrunch)

Yeni akış hizmetleri yığınları da Android uygulamasından destek alacak. Artık Viki, Discovery+, PBS Kids, Cartoon Network'ten ve Bloomberg'den gelen içeriklerden oluşan şovlara katılabileceksiniz. Ve bu yeterli değilse, Google artık FuboTV, Philo ve YouTube TV gibi canlı TV hizmetlerinden gelen isteğe bağlı akış içeriğine uygulama içi erişim sunacak. Bu hizmetler, bir kanal listesinden seçip seçebileceğiniz 'Hizmetleri Yönet' menüsündeki hesap simgenize dokunarak manuel olarak eklenebilir.


İlgi alanlarınıza uygun içeriği bulmanıza yardımcı olacak önerilerindeki iyileştirmelerin yanı sıra, yeni akış hizmetlerinin eklenmesi, yeni favori şovlarını veya filmlerini bulmakta zorlanan kullanıcılar için gerçek bir nimet olacaktır. Şu anda diğer pazarlarda kullanılamadığından Google TV uygulamasını görüntülemek için şu anda ABD'de olmanız gerekir.

Bugünün Google TV'li en iyi Google Chromecast'i Google TV'li Chromecast -... Best Buy 49,99 ABD Doları Google Chromecast'i Görüntüle... Google Alışveriş 49,99 ABD Doları GörüntüleGoogle ile Google Chromecast... Lowe'un 49,99 $ GörünümBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz