Close
  • Ana
  • /
  • Aksiyon Kameraları
  • /
  • GoPro HERO 7 Black incelemesi: Hala inanılmaz derecede yetenekli bir aksiyon kamerası

GoPro HERO 7 Black incelemesi: Hala inanılmaz derecede yetenekli bir aksiyon kamerası

GoPro HERO 7 Black, gelişmiş dijital görüntü sabitlemeyi 4K çözünürlüklü videolara, ses kontrolü ve ön tarafta mevcut ayarlarınızı gösteren küçük bir ekran gibi kullanışlı özelliklerle birlikte getiriyor. Artık değilen iyi GoPropiyasada - bunun için bizimGoPro HERO 9 Black incelemesi(Eylül 2020'de yayınlandı ve şu andaen iyi aksiyon kamerasıdünyada) veya bizimHERO 8 Black incelemesi(Ekim 2019'da yayınlandı).


HERO 7 Black GoPro, H6'ya kıyasla daha yüksek çözünürlük veya saniyede daha fazla kare sunmaya çalışmak yerine, videolarınızı daha az titrek yapmaya odaklandı. Sonuç? HyperSmooth adı verilen bir teknoloji: gimbalden kurtulmanızı ve hareket halindeyken pürüzsüz, profesyonel görünümlü çekimler yapmanızı sağlayan yerleşik elektronik sabitleme (o zamandan beri geliştirildi, ancak orijinal HyperSmooth hala mükemmel). HERO 7 Black'de doğan güçlü güncellemeler arasında iyileştirilmiş ses, TimeWarp (hızlandırılmış) video işlevi, canlı yayın ve eğlenceli bir hareket tabanlı kullanıcı arayüzü bulunur.

Pazarlık mı? Adanmışlığımıza gidinGoPro anlaşmalarıtam anlamıyla aşağıya inmek için sayfamızı ziyaret edin ve bir GoPro'da ayarlanmamışsanız, alternatifleri keşfedinen ucuz aksiyon kamerasıhesabı yuvarlamak.

Günümüzün en iyi GoPro Hero7 Black fırsatları 10 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok GoPro HERO7 Black —... Amazon Prime 249,99 £ GoPro Hero7 Black GoPro'yu Görüntüleyin249,99 Görünümİndirimli Fiyat GoPro HERO7 Kamera Siyahı ... Wiggle £ 379,99 £ 279,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle GoPro HERO7 Black 2018, Black Chain Reaction Cycles UK 379,99 £ 279,99 £ GoPro HERO7 Action Camera -... JD Williams 289,99 TL Daha Fazla Teklif Göster Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürün

GoPro'nun aksiyon kamerası tacı belki de ilk kez doğru bir şekilde zorlandı: drone lisanslı DJI, ilk aksiyon kamerası Osmo Action'ı HERO 7 Black ile yaklaşık aynı zamanda piyasaya sürdü. Kameraların çok benzer özellikleri var, ancak DJI bir ön ekrana ve daha yüksek seviyede kılıfsız su yalıtımına sahip. Belirttiğimiz gibiDJI Osmo Action'ın gözden geçirilmesi, bu ön ekran gerçek bir oyun değiştirici ve bize bu tür bir ekstra ekranın ne kadar önemli olabileceğini gösteriyor (HERO 9, öne bakan bir ekran ekleyen ilk HERO'dur). Yine de, GoPro, aşağıda ele alacağımız birkaç önemli alanda DJI'yi geride bırakma özelliğine sahiptir.

GoPro'nun aksiyon kameralarının DJI'larla karşılaştırıldığında nasıl olduğundan emin değil misiniz? Şimdi öğreninGoPro Hero 8 Black ve DJI Osmo Actionhem de kafa kafayaGoPro Hero 7 Black, DJI Osmo Action'a karşı.


GoPro HERO 7 Black incelemesi: Özellikler ve tasarım

Kasa, H6 ile aynı boyutta ve aynı şekle sahip ve bu kasa, plastik Osmo Action'dan biraz daha fazla premium hissettiriyor. HERO 7 Black, kendi başına 10 metreye kadar su geçirmezdir veya isteğe bağlı bir GoPro su geçirmez muhafaza ile bunu etkileyici bir 30 metreye genişletebilirsiniz. Ayrıca, HERO 7 ile en başından itibaren çalışan çok sayıda uyumlu montaj (resmi GoPro markalı ve üçüncü taraf montajlar) ve ekstralar mevcuttur. Yani çok kapsamlı, eyleme hazır bir evren satın alıyorsunuzGoPro aksesuarlarıburaya. Not: Bu, çerçevesiz bir tasarıma sahip olmayan son GoPro HERO'dur, bu nedenle herhangi bir şeye monte etmek istiyorsanız bir kasa eklemeniz gerekir.

Favori özelliklerimizden biri, TimeWarp videoları kaydetme yeteneğidir. Bunlar, elde taşınabilir, hareketli zaman aralıkları oluşturmak için GoPro'nun son derece etkileyici görüntü sabitlemesini kullanır. Sahneyi ayarlamak, geçen zaman hissini iletmek veya düzenlenen bir videoya yaratıcılık eklemek için idealdirler.


Aşağıda çektiğimiz hızlı bir TimeWarp testine göz atın ...

GoPro HERO 7 Black incelemesi: Ses ve video

HERO 7 Black gösterisinin gerçek yıldızı HyperSmooth stabilizasyonu, gimbalden kurtulmanızı ve her zaman pürüzsüz, profesyonel görünümlü çekimler yapmanızı sağlayan dahili elektronik stabilizasyondur. Daha sonraki modellerde geliştirildi, ancak bu orijinal sürüm hala mükemmel.


Kaygan bir 60 fps'de 4K video ve Full HD'de 8x ağır çekim elde edersiniz. Canlı renkler ve mükemmel dinamik aralık ile görüntü kalitesi çok önemlidir. Daha yüksek bit hızı ve gelişmiş renk profili seçeneği, profesyoneller için hoş bir haberdir.

HyperSmooth inanılmaz derecede iyi çalışıyor ve eski GoPro'larda bulunan geleneksel eğriltme veya artefaktların hiçbirini sunmuyor ve biz bunu, DJI Osmo Action'daki otomatik yumuşatmadan biraz daha doğal bulduk (yakın bir çağrı olmasına rağmen). Aşağıdaki HyperSmooth stabilizasyonuna göz atın (bunu daha aşırı aksiyon senaryolarında da test ettik):

Geliştirilmiş videonuza eşlik etmek için, burada ses kayıt yetenekleri de güçlendirildi. Yerleşik mikrofonlar daha dinamik aralık (daha derin alçak, daha yüksek yüksek) yakalayabilir ve titreşim seslerini hedefleyen ve ortadan kaldıran yerleşik bir işlem vardır.

Tıpkı HERO 6 gibi, GoPro HERO 7 Black'in arkasında bir dokunmatik ekran var, ancak kullanıcı arayüzü yeniden tasarlandı. Herkes tarafından algılanabilen sezgisel hareketlerle menüler, modlar ve ayarlar artık çok daha basit. Yine, sonraki sürümler basitleştirildi ve basitleştirildi, ancak bu kullanıcı arayüzü hala yeterince sezgisel.


Ayrıca, ekrana fiziksel olarak erişemediğinizde veya eldiven giydiğinizde - sörf yaparken, tırmanırken ya da snowboard yaparken olabileceğiniz gibi - kullanışlı olan ses kontrolüne de sahipsiniz.

GoPro akıllı telefon uygulamasına bağlandığınızda, oynamak için başka bir harika özelliğe sahip olacaksınız: canlı akış. HERO 7 Black ilk başlatıldığında videoyu yalnızca doğrudan Facebook Live'a gönderebiliyordunuz (akıllı telefonunuzun internet bağlantısı aracılığıyla). Artık YouTube'da da canlı yayın yapabilirsiniz.

GoPro Hero 7 Black incelemesi: Özellikler

Video:4K60, 2.7K120, 1440p120, 1080p240 ve daha fazlası
Fotoğraf:12 MP
Patlamak:30 fps'de 12 MP
Zaman Atlamalı Video:0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 saniyelik aralıklar
Timewarp Videosu:2x, 5x, 10x, 15x, 30x video
Gece Fotoğrafı:Otomatik, 2, 5, 10, 15, 20, 30 saniyelik pozlama süreleri
Su yalıtımı:Kutu olmadan 10 metre, kılıfla birlikte 30 metre
Dokunmatik ekran:Sezgisel 2 inç LCD
KÜRESEL KONUMLAMA SİSTEMİ:Evet
Ses kontrolü:Evet
Stabilizasyon:4K60'a kadar HyperSmooth Video Sabitleme
HDR:SuperPhoto Otomatik HDR Fotoğraf Geliştirme
Canlı yayın:Evet
Diğer:Sosyal Medya için Dikey Portre Modu

GoPro Hero7 Black incelemesi: Galeri

Resim 1/3

Resim 2/3

Resim 3/3

GoPro HERO 7 Black incelemesi: Karar

Piyasaya sürüldüğü sırada GoPro HERO 7 Black, dünyanın en güçlü aksiyon kamerasıydı. O zamandan beri aşıldıHERO 8 Siyahve sonraHERO 9 Siyah, ancak HERO 7 Black hala mükemmel bir aksiyon kamerası. Dijital HyperSmooth stabilizasyonundan ve kullanımının ne kadar kolay olduğundan etkilendik. Uygulama desteği, ana rakibi DJI Osmo Action'dan çok daha iyidir ve TimeWarp, canlı akış ve ses kontrolü dahil olmak üzere bir dizi şık özellik sunar.

HERO 7 Black ayrıca elde DJI Osmo Action'dan daha güzel görünüyor ve daha güzel hissediyor. Nihayetinde, GoPro ile kutudan çıkar çıkmaz, bozulmamış, keskin görüntüler elde etmek delicesine kolaydır ve sağlam yapısı sayesinde, suya hem içinde hem de dışında attığınız hemen hemen her şeyden kurtulacağına güvenebilirsiniz.

Günümüzün en iyi GoPro Hero7 Black fırsatları 10 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok GoPro HERO7 Black —... Amazon Prime 249,99 £ GoPro Hero7 Black GoPro'yu Görüntüleyin249,99 Görünümİndirimli Fiyat GoPro HERO7 Kamera Siyahı ... Wiggle £ 379,99 £ 279,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle GoPro HERO7 Black 2018, Black Chain Reaction Cycles UK 379,99 £ 279,99 İncele Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz