Close

GoPro HERO 7 Black vs GoPro HERO 7 Silver: Hangisi sizin için doğru?

Her ikisi de 2018'in sonlarında piyasaya sürülen GoPro'nun HERO 7 serisinden Gümüş ve Siyah modeller, artık kamera yıllarında biraz kazanıyor. Eğer peşindeysenizen iyi GoProve fiyat önemli değil, o zaman daha yakın zamana bakmalısınKahraman 9, ancak biraz para biriktirmeyi tercih ediyorsanız, bulmaya değerucuz GoPro fırsatlarıbiraz daha eski modellerde.

Yaşlarına rağmen ikisi deGoPro HERO 7 SiyahveGoPro Kahraman 7 Gümüşgüçlü özelliklere sahip hala değerli aksiyon kameralarıdır. Yepyeni modellerde alacağınızdan biraz daha düşük kalite ve daha az özellik sunmaya hazırsanız, büyük olasılıkla paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Peki, bir zamanlar çok aranan bu modeller 2021'de hala dikkate değer mi? Öğrenmek için her iki GoPro'ya daha yakından bakalım…

Günümüzün en iyi GoPro Hero7 Black ve GoPro Hero7 Silver fırsatları GoPro HERO7 Black —... GoPro Hero7 Black Amazon £255 GörüntüleTüm fiyatları görGoPro Hero 7 Silver - 4K HD... GoPro Hero7 Silver Amazon £199,99 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GOPRO HERO 7 BLACK VS GÜMÜŞ: TASARIM

GoPro HERO7 Siyah


(Resim kredisi: GoPro)

Aynı anda piyasaya sürüldüğünde, her iki kameranın da çok benzer bir estetiğe sahip olması şaşırtıcı değil. Silver'ın gövdesi biraz daha küçük, daha hafif ve farklı bir renk olsa da, daha önemli bir fark, Black'in öne bakan durum ekranından (mevcut çekim modunu ve diğer kullanışlı bilgileri görüntüleyen) içermemesi ve bununla yetinmesidir. Yalnızca kayıt sırasında yanan LED.

GoPro HERO7 Gümüş


(Resim kredisi: GoPro)

Benzer şekilde, HERO 7 Black değiştirilebilir bir pile sahipken (bu, pilleri sahada kolayca değiştirmenize olanak tanır), Silver'ın yerleşik pili çıkarılamaz türdendir. Her iki kameranın pilleri yeniyken yaklaşık 1,5 ila 2 saatlik video çekebilse de zamanla bozulurlar ve Silver'ın pili değiştirilemez.

  • En iyi aksiyon kamerası: Adrenalin bağımlıları için sağlam, zengin özelliklere sahip kameralar
  • Hangisi en iyi:GoPro HERO 8 Black vs GoPro HERO 9 Black?

GOPRO HERO 7 BLACK VS GÜMÜŞ: VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

GoPro HERO7 Siyah


(Resim kredisi: GoPro)

HERO 7 Black'in 60FPS'de 4K videonun en yüksek video çözünürlüğü, GoPro'nun en son amiral gemisi modeli olan 5K videolu HERO 9 Black dışında neredeyse tüm aksiyon kameralarına eşit. Silver versiyonu, 30FPS'de de olsa 4K'da da çekim yapabilir, ancak bu, normal hızda inanılmaz derecede ayrıntılı video dizileri yakalamak için ihtiyaç duyacağınız kadar hızlı bir kare hızıdır. HERO 7 Black, daha iyi bir maksimum video çözünürlüğünün yanı sıra, çok daha geniş bir çözünürlük ve kare hızı seçeneklerine sahiptir ve bu da onu Silver sürümünden çok daha çok yönlü bir seçenek haline getirir.

Fotoğraf yeteneklerini karşılaştırırken, HERO 7 Black, Silver'ın 10MP'sine kıyasla daha fazla sayıda çekim modu ve 12 megapiksel çözünürlük ile bir kez daha zirveye çıkıyor. Bununla birlikte, modern kameraların çoğu 20MP fotoğraf çekebildiğinden, her iki kamera da yakın zamanda piyasaya sürülen rakiplerine kıyasla daha düşük performans gösteriyor.

GoPro HERO7 Gümüş

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro'nun mükemmel stabilizasyon yazılımı HyperSmooth ve onların hiper atlamalı (hareketli hızlandırılmış), TimeWarp, HERO 7 Black'de ilk çıkışını yapan tesislerdir. Daha sonraki kameralarda geliştirilmiş sürümler görünse de, bu önceki sürümler bugün bile hala oldukça etkileyici. Silver ayrıca kendi yüksek kapasiteli stabilizasyonuna sahip olsa da, HyperSmooth kadar kaya gibi sağlam değildir ve kamera hiper atlamalı sekanslar çekemez.


GOPRO HERO 7 BLACK VS GÜMÜŞ: KARAR

GoPro HERO7 Siyah

(Resim kredisi: GoPro)

İkisinin daha yüksek özellikli modeli olarak, GoPro HERO 7 Black'in HERO 7 Silver'dan her açıdan daha iyi olması büyük bir sürpriz değil. Bununla birlikte, aynı zamanda yaklaşık 50 sterline mal oluyor, bu yüzden bu fazladan dosh harcamayı haklı çıkarmak için yeterli üstünlüğe sahip mi?

Üstün fotoğraf ve video çözünürlükleri, ekstra içerik yakalama seçenekleri, HyperSmooth ve TimeWarp gibi güçlü özellikleri ve çıkarılabilir pili ile HERO 7 Black burada açık ara kazanandır ve hala birçok modern rakip için bir eşleşmedir. HERO 7 Silver'a gelince, hala mükemmel sonuçlar veren iyi bir araya getirilmiş bir kamera olsa da, artık biraz eski tarafta. Siyah versiyon için paranız yoksa, iyi bir bütçeye sahip modern bir kamerayı düşünebilirsiniz.Akaso Cesur 7 LE.

Bugünün en iyi GoPro Hero7 Black fırsatları 10 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ GoPro HERO7 Black —... Amazon Prime £255 GoPro HERO7 Aksiyon Kamerasını Görüntüle -... Jacamo £274,99 GoPro HERO7 Aksiyon Kamerasını Görüntüle -... Simply Be £ 289,99 GoPro HERO7 Black Action'ı Görüntüle... Tredz Limited £ 319,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi GoPro Hero7 Silver fırsatları 2 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ GoPro Hero 7 Silver - 4K HD... Amazon Prime £199,99 GörüntüleHERO7 Aksiyon Kamerası Gümüş +... Cotswold Outdoor Birleşik Krallık £ 199,99 GörünümGoPro HERO7 Silver Action... Tredz Limited £ 199,99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz