Close

GoPro HERO 7 Black vs HERO 8 Black: Para için en iyi değer hangisidir?

Yani, bir aksiyon kamerasının peşindesiniz ve bir GoPro'ya karar verdiniz – harika bir karar. Sınıfının en iyisi aksiyon kameralarından oluşan mükemmel bir ürün yelpazesi ile GoPro'nun pazardaki hakimiyeti çok iyi hak edilmiştir. En derin ceplere sahip olanlar muhtemelen GoPro'nun şu anda amiral gemisi modeli olanKAHRAMAN 9 Siyah– daha istekli alıcılar, HERO'nun daha erken bir yinelemesini almanın para için daha iyi bir değeri temsil edip etmediğini tartacaklar. bizim için sürpriz değilen ucuz aksiyon kamerasısıralama birkaç eski GoPro içerir.


Bizim başımıza gelmen gerekirkenen iyi GoProSatıştaki tüm farklı modellere tam bir bakış için sıralama, bu makale, aralarındaki farkları tartmak için burada.GoPro HERO 7 SiyahveGoPro HERO 8 Siyah. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bunlar bir zamanlar amiral gemisi modeller oldukları için eski sürümlerin en iyilerini temsil ediyor. Ama hangisini seçmeli? HERO 7 Black, HERO 8 Black'ten daha mı iyi bir değeri temsil ediyor, yoksa daha yeni model daha değerli bir yatırım mı? Hadi bulalım…

Günümüzün en iyi GoPro Hero 8 Black ve GoPro Hero7 Black fırsatları GoPro HERO8 Black -... GoPro Hero 8 Black Amazon £ 279,77 GörüntüleTüm fiyatları görGoPro HERO7 Black —... GoPro Hero7 Black Amazon £ 255 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GOPRO HERO 7 SİYAH VS GOPRO HERO 8 SİYAH: TASARIM

HERO 8 biraz daha geniş, daha yuvarlak kenarlara sahip ve öncekinden birkaç gram daha ağır olsa da, her iki kamerayı da topladığımızda aralarında çok büyük bir fark yok. Her iki kamera da 2 inçlik bir arka dokunmatik ekrana ve öne bakan bir kamera durum ekranına sahiptir - GoPro HERO 9 Black, yerleşik bir ön görüş ekranına sahip tek HERO kameradır.

Dış benzerliklere rağmen, önemli bir farklılık noktası, kameraları montaj aparatlarına veya diğer aksesuarlara monte etmek için kullanılan yöntemdir. HERO 7 Black'in montajın yapılabilmesi için harici bir çerçeveye takılması gerekirken, HERO 8 Black'in tabanından menteşeli iki 'katlanır parmak' vardır ve bu sayede kamerayı doğrudan bir montaj parçasına veya seçtiğiniz herhangi bir aksesuara sığdırabilirsiniz.

GoPro Kahraman 8 siyah


(Resim kredisi: GoPro)

GOPRO HERO 7 VS GOPRO HERO 8: ÖZELLİKLER

Her iki kamera da aşağı yukarı aynı işletim sistemine sahip, bu da kavraması son derece basit. Ayrıca her ikisi de görüntü sabitleme, hareketli hyperlapse video, hızlandırılmış video, 8x ağır çekim video ve ses kontrolleri gibi neredeyse aynı gerçekten kullanışlı ve iyi düşünülmüş yazılım özellikleri dizisini bir araya getiriyor.

Bununla birlikte, mükemmel HyperSmooth stabilizasyonu ve TimeWarp hyperlapse video gibi yazılım özellikleri, HERO 7 Black'de GoPro'nun ilk çıkışını yaparken, HERO 8 Black ile daha gelişmiş yeteneklere ve ek çekim modlarına sahip 2.0 sürümlerini elde edersiniz.


GOPRO HERO 7 VS HERO 8: VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

Görüntü kalitesi açısından kameralar arasında seçim yapmak için çok az şey var ve her ikisi de 60FPS'de 4K video çekebiliyor, 12 megapiksel fotoğraflar çekebiliyor ve 30FPS'ye (12MP'de) kadar fotoğraf seri çekimleri yapabiliyor.

HERO 8 Black, ek bir dijital lens, deklanşöre basılmadan 1,5 saniye önce ve sonra görüntüleri yakalayan LiveBurst modu ve Night Lapse video modu ile bir kez daha selefine göre daha avantajlı.


GoPro Kahraman 7 Siyah

(Resim kredisi: GoPro)

GOPRO HERO 7 VS HERO 8: FİYAT VE AKSESUARLAR

GoPro HERO 8 Black'in RRP'si 329,99 £ (veya bir yıllık GoPro Plus aboneliğini 49,99 £'dan satın alırsanız 279,99 £), HERO 7 Black ise 249,99 £ RRP ile 50 £ daha ucuza gelir - bkz. En iyi, en güncel fırsatlar için aşağıdaki fiyat takipçimiz.

Her iki kamera için koruyucu muhafazalar, yuvalar, tutma yerleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir aksesuar dünyası mevcut olsa da, HERO 8 Black ayrıca kameranın video yeteneklerini genişleten kendi özel Mod yelpazesine sahiptir.

Modları kullanmak için öncelikle HERO 8 Black'i yönlü bir mikrofon ve iki adet soğuk ayakkabı aksesuarı ile zenginleştiren Medya Modunu (RRP 79.99) satın almanız gerekir. Ayrıca, daha sonra, Ekran Modu (RRP £ 79,99) veya Işık Modu (RRP £ 49,99) şeklinde yukarı bakan, öne bakan bir ekran eklemenize olanak tanır, böylece nesnenizi dört parlaklık seviyesine kadar aydınlatabilirsiniz. 200 lümen.


Aşağıdaki widget'larda her iki model için de mevcut en iyi fiyatları bulacaksınız. Ardından genel kararımız için aşağı kaydırın.

Bugünün en iyi GoPro Hero 8 Black fırsatları GoPro HERO8 Black -... Amazon Prime 279,77 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Gopro Hero8 Black very.co.uk 379,99 £279,99 £ GoPro HERO8 Black - Tek Boyut... Kıpırdat 279,99 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi GoPro Hero7 Black fırsatları 10 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ GoPro HERO7 Black —... Amazon Prime 255 £ GoPro HERO7 Aksiyon Kamerasını Görüntüle -... Basit Olun £ 289,99 GoPro HERO7 Black Action'ı Görüntüle... Tredz Limited £ 319,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GOPRO HERO 7 SİYAH VS GOPRO HERO 8 SİYAH: KARAR

Temel video ve fotoğraf kalitesi açısından, bu iki kamera arasında neredeyse hiçbir şey yoktur ve her ikisi de çarpıcı fotoğrafları ve videoları kolaylıkla çekmenizi sağlamak için mükemmel bir iş çıkarır. HERO 8 Black'in sunduğu gelişmiş yakalama olanakları ve geliştirmeler açısından en avantajlı olduğu nokta.

HERO 8 Black'in rakibine göre en büyük avantajı, HERO 7 Black'in aksine, bağlantılara veya diğer aksesuarlara takılmadan önce bir çerçeveye takılmasına gerek olmamasıdır, bu da kullanımı çok daha kolaylaştırır.

HERO 7 Black, üç kuşak eski olmasına rağmen, hala mükemmel ve son derece sağlam bir aksiyon kamerasıdır ve ciddi şekilde değerlendirilmeye değerdir. Bununla birlikte, daha yeni ve biraz daha pahalı, neredeyse her departmanda onu geride bırakıyor ve bu yüzden paramız için burada seçilecek olan HERO 8 Black.