Close

GoPro HERO 7 White: 2021'de yine de kesebilir mi?

2018'de GoPro HERO 7 üçlü sürümünün bir parçası olarak piyasaya sürülen ve daha şık Siyah ve Gümüş sürümlerin altına yerleştirilen HERO 7 Beyaz modeli, o yıl piyasaya sürülen üç yeni GoPro'nun en ucuz ve en temel modeliydi.


Her üç model de o zamanlar iyi karşılanmış olsa da, kamera yıllarında biraz ilerliyorlar ve oldukça aşağılara doğru gidiyorlar.en iyi GoProşimdi sıralamalar. Ancak onlar da birçok güzelsinen yeni modellerden daha ucuz. GoPro HERO 7 White hala bizim için bir rakip mi?en iyi bütçe aksiyon kamerasıSıralama mı, yoksa gününü geçirdi mi?

Ve diğer iki H7 kameranın hala değerli seçenekler olup olmadığını merak ediyorsanız, bunlarla ilgili daha fazlasını şuramızda bulabilirsiniz.GoPro HERO 7 Siyah vs HERO 7 Gümüşkarşılaştırmak.

Bugünün en iyi GoPro Hero7 White fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ GoPro HERO7 White Action... Tredz Limited £ 179,99 GoPro HERO7 White'ı Görüntüle -... Amazon Prime 249 £ Görünüm En iyiyi bulmak için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Fiyat:% s

GoPro HERO 7 Beyaz: tasarım

HERO 7 Beyaz ve Gümüş modelleri, farklı renklerin yanı sıra, Siyah versiyondan biraz daha küçük olan ve öne bakan durum ekranından yoksun olan aynı 2 inç ekranı ve kamera gövdesini paylaşır.

HERO 7 Black kamerada çıkarılabilir bir pil bulunurken, daha temel HERO 7 modellerinin her ikisi de yerinde sabitlenmiş bir dahili pile sahiptir. Pil yeniyken, şarj başına 1,5 ila 2 saat arasında çekim yapmak için yeterli kapasiteye sahiptir ve bu çoğu durum için yeterlidir. Pilin şarj tutma yetenekleri zamanla azalır ve ne yazık ki değiştirilemez.


Tıpkı piyasadaki diğer aksiyon kameralarının çoğu gibi (çerçevesizKAHRAMAN 8 SiyahveKAHRAMAN 9 Siyah), HERO 7 White'ın bir yuvaya takmak veya diğer aksesuarları kullanmak için özel bir çerçeve (bir muhafaza için GoPro tabiri) içine takılması gerekir.

Resim 1 / 3

GoPro HERO 7 Beyaz


(Resim kredisi: GoPro)
Resim 1 / 3

GoPro HERO 7 Beyaz

(Resim kredisi: GoPro)
Resim 2/3

GoPro HERO 7 Beyaz


(Resim kredisi: GoPro)
Resim 3 / 3

GoPro HERO 7 Beyaz

(Resim kredisi: GoPro)

GoPro HERO 7 Beyaz: özellikler

HERO 7 Black, GoPro'nun gerçekten mükemmel HyperSmooth video sabitleme yazılımının orijinal yinelemesine sahipken, Beyaz ve Gümüş sürümlerin her ikisi de yeterince iyi ancak biraz daha az etkileyici bir sürümle geliyor.

Her üç kamera da aynı sezgisel ve kullanımı kolay işletim sistemine sahiptir, ancak biraz daha yavaş işlemcilerle, Beyaz ve Gümüş sürümleri girdilerinize yanıt vermek için biraz daha yavaştır.

Beyaz ve Gümüş sürümleri arasındaki özellikler açısından tek gerçek fark, Beyaz'ın Silver'ın fotoğraf ve videolarda GPS konum etiketleme işlevinden yoksun olmasıdır.


GoPro HERO 7 White: video ve fotoğraflar

Her iki meraklısı HERO 7 stabil arkadaşları 4K video çekme yeteneğine sahipken, Beyaz versiyonun maksimum video çözünürlüğü 60FPS'de 1440p'dir - ayrıca 4K'da da çekebilen çok sayıda daha yeni bütçe aksiyon kamerası vardır. Çekimlerinizi bir 4K televizyonda veya monitörde yayınlamayı planlamıyorsanız, HERO 7 White'ın çözünürlüğü, arkadaşlarınızla klip paylaşmak veya web'de yayınlamak için hala yeterince iyidir ve kamera, keskin yakalama konusunda harika bir iş çıkarır, dinamik video.

HERO 7 Silver gibi, Beyaz versiyon da 10MP fotoğraflar sunar, ancak Silver'ın parlak ve gölgeli alanlarda daha iyi detaylandırma sağlayan daha gelişmiş WDR (geniş dinamik aralık) çekim modundan yoksundur. Her iki kameranın da görüntü kalitesi iyi olsa da, çoğu modern kamera ve hatta telefon, HERO 7 Beyaz ve Gümüş'ün iki katı görüntü çözünürlüğü ile fotoğraf çekebilir.

GoPro HERO 7 Beyaz: özellikler

 • Ağırlık: 94.4g
 • Boyutlar: 60,2W x 40,5Y x 20,8D (mm)
 • Video: 1140P60
 • Fotoğraf: 10MP
 • Pozlama kontrolü: Evet
 • Ham fotoğraf çekimi: Hayır
 • Stabilizasyon: Evet
 • Hızlandırılmış: 0,5 saniye aralıklarla
 • Patlama: 15 FPS
 • Protune: Hayır
 • Dokunmatik ekran: 1.95 inç LCD
 • Ses Kontrolü: Evet
 • GPS: Hayır
 • Mikrofonlar: İki
 • Pil: Dahili 1220mAH lityum iyon
 • Su geçirmez: Kılıfsız 10 m'ye (33 ft) kadar
 • Depolama: Mikro SD

GoPro HERO 7 White: karar

GoPro HERO 7 White, sağlam ve gerçekten iyi bir araya getirilmiş bir kamera olsa da, ne yazık ki artık yaşını göstermeye başlıyor. Video ve fotoğraf çekme yetenekleri çok çeşitli kullanımlar için yeterince iyi olsa da, daha yüksek çözünürlüklerde çekim yapabilen ve aynı fiyata veya daha düşük maliyetli birçok başka kamera var.

Üç HERO 7 kameradan Siyah versiyon, satın almaya değer bir ürün olarak hala tam olarak onaylayacağımız tek modeldir. Bununla birlikte, Beyaz'ı (veya daha iyisi, 4K video donanımlı Gümüş'ü) uygun bir fiyata bulabilirseniz, yine de bir kumar oynamaya değer.

Bugünün en iyi GoPro Hero7 White fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ GoPro HERO7 White Action... Tredz Limited £ 179,99 GoPro HERO7 White'ı Görüntüle -... Amazon Prime 249 £ Görünüm En iyiyi bulmak için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Fiyat:% s