Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • GoPro HERO8 Black en iyi kilitleme güncellemesine sahip

GoPro HERO8 Black en iyi kilitleme güncellemesine sahip

Ürünü satın aldığınızda tam olarak öngördüğünüz gibi olmayabilir.en iyi aksiyon kamerasıetrafında, amaGoPro HERO 8 Siyahonu HD, geniş açılı bir web kamerasına dönüştüren bir güncelleme aldı; ekstra üçüncü taraf aksesuarları yok (ve aynı zamanda yepyeniGoPro HERO 9 Siyah).


GoPro'nuzu bir web kamerası olarak kullanmak üzere ayarlamak için yapmanız gereken tek şey, yeni beta aygıt yazılımıyla güncellemeniz ve bilgisayarınıza bir GoPro Webcam masaüstü yardımcı programı yüklemeniz ve işte 1080p yüksek çözünürlüklü, geniş açılı bir web kamerası. Belki de saçınızı taramanın ve her şeye rağmen tekrar tıraş olmaya başlamanın zamanı gelmiştir.

Şu anda mac OS kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve Zoom ve Microsoft Teams dahil tüm favori sanal konferans araçlarınızla birlikte çalışır. GoPro HERO 8 Black şu anda indirimliGoPro'da sadece 279,99 £- bu şimdiye kadar gördüğümüz en ucuz şey.

  • İçindeki en iyi fırsatlara göz atınPingtwitter'ün Yaz Tasarrufları özeti
  • Merak ediyorum hangisien iyi GoPro? Yardımcı olabiliriz

Geniş açı, günlük evdeki takım yakalamanızda o kadar yararlı olmayabilir, ancak şu anda Zoom aracılığıyla eğitim veren bir fitness eğitmeniyseniz, örneğin, gerçek bir oyun değiştirici olabilir. Geniş açı, öğretim alanınız nispeten küçük olsa bile ve tümü GoPro'nun ünlü yüksek tanımlı görüntü kalitesiyle çok daha fazlasını yakalamanızı sağlar.

Şu anda bir GoPro'nuz yoksa, kılavuzumuza gidin.en iyi GoPro fırsatlarıucuza nereden alacağınızı öğrenmek için. Ya da bisiklet / at / tekne yerine masanızda otururken kullanabileceğiniz bir şey istiyorsanız, rehberimiz ile daha iyi durumda olursunuz.en iyi web kamerası.


Ürün yazılımı güncellemesi bugün mevcuttur ve masaüstü için GoPro Web Kamerası şu anda Mac OS'de mevcuttur, Windows desteği geliştirme aşamasındadır. Yukarıdaki video size tam olarak nasıl kurulacağını gösterir veyaburada yazılı talimatlar.

GoPro'nun kurucusu Nicholas Woodman, 'GoPro, web kamerası kullanıcılarına geniş açılı harikalar getiriyor' diyor. & ldquo; ... HERO8 Black & rsquo; nin geniş görüş alanı sayesinde tüm sahneyi çekiminize sığdırmak artık çok kolay ve GoPro & rsquo; nun efsanevi görüntü kalitesi sayesinde her şey harika görünecek. & rdquo;

Yeni GoPro web kamerası kurulumu Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Discord ve BlueJeans ile Chrome tarayıcısı üzerinden erişildiğinde Webex, Skype, Facebook Rooms, Facebook Messenger ve Slack ile çalışır.


Günün en iyi GoPro Hero 8 Black fırsatları İndirimli Fiyat GoPro HERO8'de 70 $ tasarruf edin ... Amazon 349 $ 279 $ Anlaşmayı Görüntüle Cuma, Aralık 18 İndirimli Fiyat GoPro HERO8 Siyah Kamera REI.com350 ABD doları 279,99 GörünümGoPro HERO8 Black Moment279,99 GörünümGoPro Hero 8 Siyah GoPro US299,98 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz