Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • GoPro Quik uygulaması artık telefon çekimlerinden yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenizi sağlıyor

GoPro Quik uygulaması artık telefon çekimlerinden yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenizi sağlıyor

GoPro'nun Quik uygulaması, birkaç son derece kullanışlı yeni özellikle yükseltildi - telefonunuzda yakalanan video çekimlerinden kaliteden ödün vermeden fotoğraf çekme yeteneği de dahil. 8.8 sürümünde bulunan Frame Grab aracı, istediğiniz tam kareye kaydırmanıza, tam şeyi yakalandığı kalitede yakalamanıza ve JPEG olarak kaydetmenize olanak tanır.


GoPro – günümüzün yaratıcısıen iyi aksiyon kameraları– fotoğraf ve video düzenleme uygulaması Quik'i bu yılın başlarında piyasaya sürdü ve şimdiden çok beğendiğimiz bir dizi özelliği içeriyor. GoPro ile yakalanan çekimlerinizi şekle sokmak için bir çözüm olarak tasarlanmış olsa da, Android veya Apple cihazınızda çekilen tüm fotoğraf veya videolarla da mutlu bir şekilde çalışacaktır. Tam 8.8 güncellemesi yalnızca iOS'tur, ancak Android kullanıcıları şu andan itibaren Frame Grab'a erişebilecek.

Tipik olarak, bir telefon videosundan hareketsiz bir görüntü istiyorsanız, duraklar ve ekran görüntüsü alırsınız. Ancak yükseltilmiş Frame Grab özelliği, birçok yönden daha iyi olacak şekilde tasarlanmıştır. Ekran görüntüsü yalnızca telefonun ekran boyutunun çözünürlüğünü yakalarken, Frame Grab yakalama görüntüyü videonun çekildiği kalitede kaydeder. Kullanımı kolay bir yıkayıcı, tam olarak istediğiniz anı tam kareye yerleştirmenizi sağlar. Ve kaynak videonun en-boy oranıyla eşleşecek, böylece en üstteki saati ya da her neyse kırpmanıza gerek kalmayacak. Son olarak, yakalama JPEG olarak kaydedilir; bu, aynı veya daha iyi çözünürlük, ancak daha küçük dosya boyutu anlamına gelir.

GoPro Quik uygulama güncellemesi - Frame Grab özelliği

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu sürümle birlikte daha dikkate değer yeni güncellemeler de var. Uygulama şimdi otomatik olarak tarayacakGoPro kamerave sadece birkaç tıklamayla Quik'e aktarmanıza izin verin. Video düzenlemelerinizi seslendirmek için tasarlanmış, ritmi senkronize geçişlerle tamamlanan uygulama içi müzik kitaplığı, beş yeni orijinal parça içerecek şekilde genişletildi. Ayrıca artık bir taslak içindeki tüm medyalara filtreler ve fotoğraf süresi gibi düzenlemeler de uygulayabilirsiniz.


Quik ücretsiz deneme sürümü olarak mevcuttur veya tüm özelliklerin kilidini açmak için ayda 1,99 £ veya yılda 9,99 £ karşılığında abone olabilirsiniz. Bu fiyat, yedekleme özelliği bu yıl içinde kullanıma sunulduğunda, içe aktarılan fotoğrafların ve videoların orijinal kalitede sınırsız bulut yedeklemesini içerecek.