Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Muhteşem iPhone 4 yeniden başlatma videosu, Apple iPhone SE'yi gölgede bırakıyor

Muhteşem iPhone 4 yeniden başlatma videosu, Apple iPhone SE'yi gölgede bırakıyor

Ne zamanApple iPhone SE (2020)geçen yıl piyasaya sürüldü, hızlaen iyi telefonlarpiyasada klasik biriphone 4uygun bir fiyat noktası için yükseltilmiş iç parçalarla tasarım.

Pek çok Apple iPhone kullanıcısı bugün bile, en çok tercih ettikleri Apple iPhone tasarımının iPhone 4 olduğunu belirtiyor ve teknik olarak on yıllık bir tasarıma sahip bir telefonu yeniden başlatmasıyla Apple'ın da aynı şekilde düşündüğü açık. . iPhone 4'ün boyutu, görünümü ve hissi, insanların istediği bir şeydi ve satışlar açısından kendini gösterdi.

Ancak iPhone SE gölgede kaldı. iPhone 4'ün yükseltilmiş iç donanıma ve en önemlisi tamamen kesintisiz uçtan uca ekrana sahip daha ince bir versiyonu olan iPhone 4 Classic'e merhaba deyin. Aşağıdaki videoda kontrol edin:

iPhone 4 Classic, geleceğin teknoloji tasarımcısının beynidirKonsept OluşturucuOrijinal iPhone 4 ile aynı ölçülerde (biraz daha ince olması dışında) ve aynı tasarıma sahip bir cihaz üreten, ancak bunu cihazın ön alt kısmındaki Ana Sayfa düğmesini ve çentiği çıkarırken yaptı. Bu, orijinal telefonun geniş çerçevelerinin kaldırılmasıyla ortaklaşa, gerçek bir tam ekran deneyimi sunan bir cihaz bıraktı.


Ekstra teknoloji açısından iPhone 4 Classic, ekran altı parmak izi okuyucu, tek arka kamera, Lightning bağlantı noktası, kulaklık girişi ve görünmeyen, yükseltilmiş dahili donanım ile birlikte geliyor. Telefon FaceID ile gelmiyor ve bunun yerine Touch ID'yi tercih ediyor.

Burada Pingtwitter'te bu tasarımınMuhteşem, ve şimdi sadece Apple'daki birinin buna benzer bir şey yapmak için dikkat ettiğini veya zaten çok çalıştığını umuyorlar. Daha küçük boyutlu telefonlara olan istek, çok yönlü deneyimler sunan ancak amiral gemisi fiyatlarından çok uzak olan çok daha ucuz telefonlar olarak şu anda artıyor. Sadece Pingtwitter'lere bakmanız gerekiyoren iyi küçük telefonlarveen ucuz telefonlarBunu görmek için satın alma rehberleri.


Dolayısıyla, bu deneyimi klasik bir iPhone tasarımıyla elde etme fikri, iPhone SE'yi (2020) satın alan sayısız insan için olacağından emin olduğumuz için gerçekten bize hitap ediyor. Telefonun yakında piyasaya sürülmesini umuyoruz, hatta belki de Apple'ın söylendiği tarih olan 2022'de.sonunda çentiği terk etmektelefonlarında.