Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • Ciddi bir internet hızına mı ihtiyacınız var? Aussie Broadband'ın NBN 1000 planını yalnızca 119 AU$'a alın

Ciddi bir internet hızına mı ihtiyacınız var? Aussie Broadband'ın NBN 1000 planını yalnızca 119 AU$'a alın

Ciddi bir internet hızına ihtiyacınız varsa, Aussie Broadband, en hızlı NBN planlarının maliyetini düşüren bir sonraki en iyi arkadaşınızdır - evde yetiştirilen internet sağlayıcısını en iyi iki hız kademesi için piyasadaki en ucuz rakip haline getirir.

Sınırlı bir süre için, bu Aussie telekom, gülünç derecede hızlıNBN 1000 planı ayda yalnızca 119 Avustralya doları karşılığında– 1Gbps geniş bant için bulacağınız en düşük değer.

İndirimli fiyat ilk altı ay için sunulur ve daha sonra ayda 149 AU$ olan orijinal fiyatına geri döndürülür - bu, indirim döneminde toplam 180 AU$ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir!

NBN 1000 planı biraz pahalıysa, Aussie Broadband da onun fiyatını düşürdü.NBN 250, ayda sadece 99 Avustralya Doları'nı planlıyor(129 AU$'dan aşağı) ilk altı ay için. Önceki planda olduğu gibi, indirim süresi sona erdikten sonra fiyat orijinal maliyetine geri dönecektir.


Bu harika fırsatlardan yararlanmak için kodu girmeniz yeterlidir.HIZLI30Aussie Broadband'ın web sitesi üzerinden kaydolurken sorulduğunda.

  • Paranın satın alabileceği en iyi ağ ağ kitlerine göz atın
  • En İyi Wi-Fi genişleticiler 2021: Evinizin çoğunda daha hızlı internet elde edin
  • Wi-Fi'nizi genişletmek, bu en iyi çok odalı hoparlör sistemleri için yararlıdır

Bu anlaşma ilginizi çektiyse, lütfen her iki planın da yalnızca tesise kadar fiber (FTTP) ve sınırlı sayıda hibrit fiber koaksiyel (HFC) NBN bağlantılarında mevcut olduğunu unutmayın. NBN 1000 ve 250 planları için uygun olup olmadığınızı görmek için adresinizi şu adresten kontrol edebilirsiniz:Avustralya Geniş Bant web sitesi.


Şimdi hangi anlaşmanın size en uygun olacağını merak ediyor olabilirsiniz - bu, hız için ne kadar ihtiyacınız olduğuna bağlı. Aussie Broadband, NBN 250 planı için yoğun akşam saatlerinde (önceki 222Mbps'den önemli bir sıçrama) 248Mbps'lik bir üst hız ve NBN 1000 için tahmini 250Mbp olduğunu iddia ediyor.

Bu planların 940Mbps'ye kadar ulaştığını bizzat gördük; Aussie'nin çok daha düşük tahmini, bu katmanın en genel bant genişliğine sahip olması ve bu nedenle yoğun saatlerde bunun bir kısmını kaybetmeye daha yatkın olması nedeniyle olasıdır.


Fantezi bir şeyin peşinden gitmeyen 'olduğu gibi kolay' bir insansanız, Aussie Broadband NBN 100 planları son derece rekabetçi. Şu anda, kaydolabilirsinizAyda 89 Avustralya Doları karşılığında 100/20 geniş bant(99 AU$'dan aşağı) veya yükleme hızınızı89 AU için 100/40 planı(genellikle 109 AU$) – her iki indirimli fiyat da ilk altı ay için geçerlidir.