Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Yeni bir Xbox'ınız mı var? Artık Mandalorian'ı Disney Plus'ta ücretsiz olarak izleyebilirsiniz: Bu yol

Yeni bir Xbox'ınız mı var? Artık Mandalorian'ı Disney Plus'ta ücretsiz olarak izleyebilirsiniz: Bu yol

Mandalorian Sezon 2birkaç hafta önce başladı ve bir Disney Plus aboneliğine katılmayı erteliyorsanız, parmağınızı daldırmak için ücretsiz bir deneme yapmayı umuyorsanız, Disney'in söylediği gibi şansınız kalmadı. bir süre önce yedi günlük ücretsiz denemesine son verildi.


Disney Plus İngiltere rehberi: ucuz fırsatlar, izlenecek en iyi 2020 filmleri ve şovları

Ancak beklenmedik bir hareketle, akış hizmeti Microsoft ile birlikte çalışarakXbox Series XveXbox Serisi Sve Xbox Game Pass Ultimate ile bir aylık ücretsiz abonelik sunuyor.

Microsoft'un oyun yayın hizmetine yalnızca 1 $ / £ 1 / AU $ 1 karşılığında kaydolabileceğinizi unutmayın, bu gerçek bir pazarlıktır.


Disney Plus'ta The Mandalorian 2. Sezonunu izleyin
The Mandalorian 2. sezonunu Disney Plus'ta ayda sadece 5,99 £ / 6,99 $ / 8,99 AU $ veya tüm yıl boyunca indirimli 59,99 £ / 69,99 / AU $ 89,99 karşılığında izlemek için kaydolabilirsiniz. Şovda zaten bir kült var ve tadını çıkarmak için bir Star Wars hayranı olmanıza gerek yok. Disney Plus, yedi günlük ücretsiz denemesini durdurdu, ancak bir aylık üyelik size yeni ve klasik filmlerden ve şovlardan oluşan büyük bir kütüphaneye erişim sağlayacaktır.Anlaşmayı Görüntüle

Elbette, bu anlaşmadan yararlanmak için tüm olağan uyarılar var; teklif yalnızca 18 yaş ve üstü yeni Disney Plus aboneleri için geçerlidir ve hesap başına bir abonelikle sınırlıdır.


Bu arada, Xbox Game Pass Ultimate üyeliği aylık 14,99 ABD Doları / 10,99 ABD Doları / 15,95 ABD Doları olarak fiyatlandırılır ve size dört nesilden oluşan büyük bir Xbox oyun kitaplığına erişim sağlar. Yepyeni Xbox Series X | S'yi seçtiyseniz, bu, her bir oyunda ayrı ayrı taviz vermeden çok çeşitli oyunlarla uğraşmak için harika bir seçenektir.

Özel 1 $ / £ 1 / AU $ 1 teklif yalnızca yepyeni üyelikler için geçerlidir; bu nedenle, Disney Plus veya Xbox Game Pass'e daha önce dokunmadıysanız, bu fiyat etiketi için 30 gün boyunca ikisinden de yararlanabilirsiniz.


Şu anda, bu Disney Plus'a ücretsiz erişim sağlayan ve Disney'in hizmet başladığında dağıttığı yedi günlük denemeyi aşan mevcut tek promosyondur, bu nedenle henüz denememiş olanlar için, tedavi etmek.

Bir göz atmaya değerPS5- her ihtimale karşı; Disney Plus, Sony'nin konsoluna da geliyor ve hattaPS5 Media Remote. Bu hafta, konsolun ABD'de 12 Kasım'da veya önümüzdeki hafta piyasaya sürüldüğünde PS5 oyuncuları için başka bir tanıtım görebiliriz, ardından 19 Kasım'da İngiltere ve diğer bölgelerde kullanıma sunulacak.

Bugünün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +