Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'un Kindle Fire 7 Kids tabletini şu anda Best Buy'da sadece 60 $ 'a alın

Amazon'un Kindle Fire 7 Kids tabletini şu anda Best Buy'da sadece 60 $ 'a alın

Kara Cuma ve Siber Pazartesi ortadan kaybolurken, tatil sezonu ve daha spesifik olarak Noel olması sayesinde anlaşmalar devam ediyor. Yaşasın! Best Buy'dan Amazon'a kadar tüm büyük Amerikan perakendecileri, bir süredir imrendiğiniz tüm en son teknolojiler için derin fiyat indirimleri sunmayı içeriyor.


Pingtwitter, her şeyden ve her şeyden tasarruf etmenize yardımcı olmak için son birkaç haftayı en iyi ve en parlak anlaşmaları bulmak için siperlerde geçirdi. Siz adlandırın, akıllı telefonlardan tabletlere, oyuncaklara, ses ekipmanlarından mutfak gereçlerine kadar bir anlaşmamız var.

Bugün göze çarpan bir anlaşma, şu anda Best Buy'da sadece 59.99 $ olan Amazon Kindle Fire 7 Çocuk Sürümü içindir ve onu çok çekici bir Noel hediyesi yapar.

Amazon Kindle Fire 7 Çocuk Sürümü (2019, 16 GB) | 99,99 TL | Şimdi $ 59.99 |Best Buy'da mevcut
Amazon, Kindle Fire serisi şeklinde harika orta sınıf tabletler yapmak için bir süredir çalışıyor ve son zamanlarda özellikle çocuk odaklı eklemeler, özellikle iPhone veya iPad'i kırılmış olanlar olmak üzere Amerika'daki ebeveynlere hoş geldiniz. Anlaşmayı Görüntüle


Amazon'un Kindle serisi bu noktada oldukça efsanevi hale geldi ve e-okuyucular kadar çok iyi çalışan Fire tablet serisinin tanıtımı hepimizi heyecanlandırdı. Buradaki anlaşma, adından da anlaşılacağı gibi, hayatınızdaki küçükler için belirli şeylerle (ve olmadan) geldiği anlamına gelen Kindle 7 Çocuk Sürümü içindir.

Örneğin, tabletin Çocuk Sürümü, düşüşü engellemeye yardımcı olmak için esnek bir kauçuk kılıf ve YouTube'da bunu desteklemek için bir destek ayağıyla ekstra sağlam olacak şekilde yapılmıştır. 16 GB dahili depolama alanı, araba sürmek veya uçuşlar için birkaç TV şovu ve filmi depolamak için fazlasıyla yeterlidir ve 3.200mAh pil bol miktarda nefes verir.

Sadece 60 $ 'a, bu küçükleri bir seferde saatlerce eğlendirecek bir tablette gerçekten iyi bir anlaşma - ve Noel'in anlamı bu değil mi?


Bugünün en iyi Amazon Kindle Fire Kids Edition fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz