Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'un Big Style moda indirimi sırasında Ray-Ban güneş gözlüklerini ucuza alın - sadece bu hafta!

Amazon'un Big Style moda indirimi sırasında Ray-Ban güneş gözlüklerini ucuza alın - sadece bu hafta!

Bugün 28 Haziran Pazar gününe kadar, Amazon, belirli stil ve renklerde% 30 veya daha fazla tasarruf sağlayan bir çift Ray-Ban güneş gözlüklerini ucuza alabileceğiniz büyük bir moda indirimi yapıyor. Amazon, Classic Aviators'ı şimdi% 20 indirimli dahil etmek için harika bir seçim ve Balorama erkek güneş gözlükleri dahil daha modern stillerde büyük indirimler sunuyor.

Yepyeni bir güneş gözlüğü arayan müşteriler, Amazon'un Big Style moda satış etkinliği sırasında seçim yapabilecekleri çok şey var. Classic Aviator, Predator 2, Wayfarer ve daha fazlası dahil olmak üzere hayranların en sevdiği stiller şu anda% 30'a varan indirimlerle satışta.

Amazon'un Big Style moda indirimi, standart satış fiyatlarında en az% 30 indirimle çok çeşitli giyim, ayakkabı ve aksesuar seçenekleri sunuyor. Sadece bu hafta New Balance ayakkabılarında, Ray-Ban güneş gözlüklerinde, Citizen saatlerinde, Skechers sandaletlerinde ve daha fazlasında tasarruf edebilirsiniz. Bugün Amazon'un Büyük Stil moda satışına gidin ve neler bulabileceğinizi görün!

Bugünün En İyi Ray-Ban Fırsatları


Ray-Ban Predator 2 Dikdörtgen Erkek Güneş Gözlüğü| Sepette Gösterilen Fiyat
Dayanıklılık ve stili bir araya getiren Ray-Ban'ın Predator 2 güneş gözlükleri% 100 UV koruması, yeşil polarize olmayan lensler ve dayanıklı bir asetat çerçeveye sahiptir. Tüm Ray-Ban çerçeveleri çizilmeye karşı dayanıklıdır ve reçeteye hazırdır.


Ray-Ban Classic Aviator Güneş Gözlüğü| Sepette Gösterilen Fiyat
Asla modası geçmeyen klasik bir güneş gözlüğü çifti olan Ray-Ban Classic Aviators, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca renk ve stilde gelir. Klasik altın ve yansıtıcı camları tercih edin veya biraz daha benzersiz bir şey seçin ve tarzınız, seçenekler sınırsız!


Ray-Ban Simgeleri Kadınların Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü| Sepette Gösterilen Fiyat
Ray-Ban'ın Icon güneş gözlükleriyle yaz kıyafetinize biraz stil ve hava katın. Icon serisinde,% 100 UV korumalı büyük boy kare lens ve dayanıklı metal çerçeve bulunur. Birden çok stil ve renkte mevcuttur.

Ray-Ban Kadın Kedi Gözü Kare Güneş Gözlüğü| Sepette Gösterilen Fiyat
% 100 UV korumalı lensler, polarize gradyan lensler ve dayanıklı bir çerçeve içeren şık kedi gözü tarzı güneş gözlüğü. Kıyafetleri için doğru renge ihtiyaç duyan müşteriler için bu güneş gözlükleri çeşitli stil ve renklerde mevcuttur.

Pingtwitter ekibinden daha fazla haber, inceleme ve fırsat için aşağıdaki makalelere göz atın ...


  • Amazon Prime Günü:Prime Day gecikebilir ancak Amazon cihaz satışı yayında!
  • 4 Temmuz Satışları 2020: Pingtwitter'ün bu yıl gerçekleşecek en iyi Bağımsızlık Günü satışları rehberi