Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da ucuza satılan bir Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığı alın

Amazon'da ucuza satılan bir Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığı alın

Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığı Amazon'da daha ucuza geldi ve standart fiyat etiketi üzerinden %40 indirim sunarak en son indirimini daha da geride bıraktı.


Şimdi 59.99$'dan başlayan fiyatlarla, Razer'ın en popüler oyun kulaklıklarından birini şimdiye kadarki en düşük fiyata alın. En sürükleyici oyun deneyimi düşünülerek oluşturulmuş şık bir kulaklık olan Razer Kraken Tournament Edition, THX 7.1 kanal surround ses desteğine ve dahili gürültü önleyici mikrofona sahiptir.

Razer Kraken Turnuva Sürümü (Yeşil)

Şimdi: 59.99$ | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 40$ (%40)
Mevcut iki rengin en büyük indirimini alan yeşil Razer Kraken Tournament Edition, şimdiye kadarki en iyi fiyata sahip. Neon stiline aldırmazsanız, en fazla paradan tasarruf etmek için bu seçeneği kullanın. Aynı zamanda başka bir fiyat düşüşü daha oldu, bu yüzden bu fırsat bitmeden bir tane alın.Fırsatı Görüntüle


Razer Kraken Turnuva Sürümü (Siyah)

Şimdi: $69,99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 30$ (%30)
Razer'ın Kraken Tournament Edition'ın klasik siyah versiyonu da yeşil muadilinden biraz daha az olsa da oldukça büyük bir indirim alıyor. Bununla birlikte, bu stili yeniden yılın en düşük fiyatına geri getirdiği için 30$'lık fiyat düşüşü dalga geçilecek bir şey değil.Anlaşmayı Görüntüle

  • Amazon'da oyun kulaklıklarıyla ilgili tüm fırsatlara göz atın

Birini derecelendirdien iyi oyun kulaklıkları, Razer Kraken Ultimate Edition, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunar.

Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde sesli iletişim sunan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofonla birleştiğinde ve bu oyun kulaklığı fırsatının değeri yenemez. Ayrıca Amazon Alexa ile tam uyumluluğa sahip olursunuz ve bu da onu ideal bir akıllı oyun kulaklığı yapar.


Ayrıca Xbox Series X için mükemmel bir seçenektir vePS5Sahipleri, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanıyor. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçiyor ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.

Bu Razer Kraken Turnuva Sürümü anlaşması bir süre Amazon'da kalacak gibi görünüyor, ancak bu önceden haber verilmeden değişebilir. Amazon'da mevcut fırsatı görmüyorsanız, aşağıdaki Kraken Ultimate Edition'da daha fazla fırsata göz atmayı unutmayın.

Bugünün en iyi Razer Kraken Turnuva Sürümü fırsatları 12 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon $99,99 $54,36 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli FiyatRazer Kraken Turnuvası... Walmart $ 99,99 55.86 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon Prime 99,99 $62,22 $ Anlaşmayı GörüntüleRazer Kraken Turnuvası... Razer $ 99,99 Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri