Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Walmart Black Friday anlaşmasında yalnızca 109 $ 'a Samsung'un Chromebook 3'ünü alın

Bu Walmart Black Friday anlaşmasında yalnızca 109 $ 'a Samsung'un Chromebook 3'ünü alın

Fırsatlar fanteziKara Cumaşimdi yayında ve Pingtwitter, aklınıza gelebilecek her teknoloji parçasına odaklanan web üzerinden en iyi ve en parlak indirimleri, teklifleri ve fırsatları sunuyor.


Geçtiğimiz birkaç haftanın anlaşmaları herhangi bir şey olsaydı, bu yıl da özellikle büyük bir yıl olacak. Bir süredir gözünüzün önünde tuttuğunuz bir sürü şey için büyük fiyat düşüşleri bekleyin.

Ve uygun fiyatlı yeni bir Chromebook arayan herkesin kesinlikle göz atması gereken bir Kara Cuma anlaşması, Walmart'taki Samsung Chromebook 3'teki bu pazarlık. Sadece 109 $ 'a sistemi kucağınıza koyar.

Anlaşmanın tüm ayrıntılarına aşağıdan göz atın:


Samsung Chromebook 3 11,6 inç | Oldu219 ABD doları| Satış fiyatı 109 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Bir Chromebook'a sahip olmanın zevkleri bol: basit, kolay, hızlı, okulda çalışmak için harika ve bu fırsatla inanılmaz derecede uygun. 109 dolara yepyeni bir dizüstü bilgisayar ve ücretsiz teslimat dahil mi? Evet, bu harika bir Kara Cuma anlaşması.Anlaşmayı Görüntüle

Bir Chromebook kullanmış olan herkes, mutluluğun basitliklerinden geldiğini bilir: elbette, tüm gösterişli tam dolu bir dizüstü bilgisayara sahip olabilirsiniz, ancak bu özellikle küçük görevler için bunaltıcı olabilir. Google'ın ChromeOS'si geri alındı, çoğunlukla tarayıcıya ve içinde bulunan uygulamalara odaklandı, sizi rahatsız edecek çok az şey var.


Öyleyse Chromebook'ların Amerika'daki okullarda bu kadar popüler olması, Microsoft ve Apple'ı üstünlük açısından geride bırakması şaşılacak bir şey değil. Kendiniz veya bir başkası için okul için bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Samsung'un Chromebook 3'ünü şiddetle tavsiye ederiz.

Bu şık küçük dizüstü bilgisayarda 16 GB depolama alanı, 2 GB RAM, 11,6 inç ekran ve 11 saate kadar pil ömrü elde edersiniz. Dünyayı sarsan hiçbir şey yok, ancak kesinlikle bu projeleri zamanında yazacak ve içeriği çevrimiçi olarak yayınlamanıza, en sevdiğiniz web sitelerine göz atmanıza, sosyal medyada yer almanıza ve bazı çevrimiçi Kış Tatili Sezonu alışverişlerini tamamlamanıza olanak tanır.


Bugünün en iyi Samsung Chromebook 3 fiyatları 778 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz