Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Smartcast 4K TV'lerde bu hafta Best Buy'da ucuza bir VIZIO OLED TV alın

Smartcast 4K TV'lerde bu hafta Best Buy'da ucuza bir VIZIO OLED TV alın

Ucuz bir OLED TV arayışındaysanız Best Buy, şu anda oldukça çeşitli OLED TV'ler sundukları için bu hafta alışveriş yapabileceğiniz yer olabilir. LG ve benzerlerinde mutlaka görülmesi gereken teklifler de dahil olmak üzere, VIZIO'nun Smartcast OLED TV serisi de büyük bir indirim alıyor.


1.199 dolara satılıyor,Best Buy'ın teklifi, size oldukça sağlam bir indirimle harika bir oyun OLED TV'si sunar. Hem standart bir ekran hem de oyun TV'si olarak üstün performans gösteren VIZIO'nun Smartcast OLED'leri,en iyi televizyonlarbugün müsait.

İle birlikteAmazon Başbakan Günühemen köşeyi dönünce, VIZIO'nun Smartcast TV serisi biraz daha ucuza satılabilir ama ne kadar düşeceklerini henüz görmedik. Sağlam bir oyun TV izliyorsanız veya sadece iyi bir yükseltme istiyorsanız, bu sağlam bir teklif.

VIZIO H1 55 'OLED UHD 4K Smartcast TV (2021)

Şimdi: $1,199,99 | Şuydu: $1,299.99 | Tasarruf: 100$ (%23)
Bitmeden önce Best Buy'da VIZIO'nun 2021 Smartcast 55' OLED UHD 4K Smart TV'sini sadece 1.199,99 $'a (sınırlı bir süre için 100 $'lık sağlam bir indirim) alın. Bu, bir süreliğine bulabileceğiniz bir OLED TV'deki en iyi fırsatlardan biri, bu yüzden alışveriş yapıyorsanız buna uyumayın.Fırsatı Görüntüle


Birien iyi OLED TV'lerBu yıl piyasaya çıkan VIZIO'nun H1 Smartcast TV'leri oyun, spor ve filmler için mükemmel bir görüntü sunuyor.

VIZIO'nun Ultra Renk Spektrumu ile bir milyardan fazla rengi görüntüleyebilen H1, çarpıcı görüntü kalitesi sağlayan etkileyici bir OLED ekrandır. olarak mükemmelXbox Serisi XveyaPS5oyun TV'si olan H1 OLED, ayrıca VIZIO'nun ProGaming Motoru ile 4K çözünürlükte 120Hz yenileme hızları sunar.


Büyük oyun için mükemmel bir seçim olan VIZIO'nun H1 OLED 4K Smartcast TV'si benzersiz bir ayrıntı düzeyi sağlayacaktır. Her çim yaprağı ve ter damlası, VIZIO'nun IQ Ultra işlemcisi ile UHD 4K'da görüntülenecektir. Bu fiyat etiketine değecek bir yükseltmedir ve eski LED ekranların yerini alacak şekilde ileriye doğru büyük bir sıçrama olacaktır.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: