Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • GTA 5 dijital versiyonu Xbox 360'a geliyor

GTA 5 dijital versiyonu Xbox 360'a geliyor

Grand Theft Auto 5'in dijital sürümü nihayet Xbox 360'ta indirilebilir, PS3 sahiplerinin eldiveni ilk kez kullanmasından bu yana bir aydan fazla bir süre.

Grand Theft Auto 5 artık Xbox 360'ta indirilebilir. Rockstar'ın soygun simülatörünün yalnızca dijital versiyonu PS3'te bir aydan uzun bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak Microsoft'un konsoluna giden yolu daha yeni buldu.

Alabilirsinburaya. Bu 7,63 GB'lık bir indirme ve size 49,99 £ tutarında geri ödeme yapacak.

Ancak uyarılmalıdır. PS3'teki yalnızca dijital sürümde bazı oynanabilirlik sorunları yaşandı. Oyun veri akışına çok aç olduğu için, PS3'ün sabit sürücüsünün maksimum yükleme hızlarını aşıyor. Sonuç? Binalar ufukta göründükçe ortaya çıkıyor ve oyun deneyimini bir şekilde zedeliyor.


Xbox 360'taki yalnızca dijital sürümün aynı sorunları yaşayıp yaşamadığını söylemek için henüz çok erken. Ancak bu oldukça muhtemeldir, bu yüzden 50 sterlin harcamadan önce aklınızda bulundurmanız gerekir.

Öyleyse neden oyunun disk sürümünde aynı sorun yok? Oyunun bir kısmını sabit sürücüye yükler ve oyun oynarken hem ondan hem de diskten yükleyerek çok daha akıcı bir deneyim sunar.


GTA 5 geçen ay satışa çıktı. Amazon'a göre tüm zamanların en hızlı satan video oyunu. Önümüzdeki yıl PC'ye geçecek.

Kaynak:CVG