Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • GTA 5 oynanışı: En iyi beş GTA Online özelliği

GTA 5 oynanışı: En iyi beş GTA Online özelliği

Grand Theft Auto 5 Online'ın en önemli beş özelliği, bir ekip olarak çalışmayı, büyük ölçekli kaosa girmeyi ve kendinize bakmayı içerir.


Yılın en merakla beklenen oyunu Grand Theft Auto 5, piyasaya sürülmesine sadece bir ay kaldı ve geçen hafta geliştirici Rockstar, oyunun yepyeni Çevrimiçi Modunu gösterdi ...

En güncel bilgi için tıklayınGTA V haberleri. Değilse, GTA 5'in açık dünya çok oyunculu en iyi 5 özelliğine bir göz attığımız için etrafta dolaşın:

1. Ölçek

GTA Online, GTAV - Los Santos ve Blaine County (Rockstar'ın Los Angeles versiyonu ve çevresindeki kırsal bölge) ile aynı yerde kurulmuştur. Rockstar'ın şimdiye kadarki en büyük açık dünyası: GTAIV, GTA San Andreas ve Red Dead Redemption birleşiminden daha büyük. Kulağa büyük geliyor mu?

Bu sadece başlangıç. Rockstar North başkanı Leslie Benzies, GTAVoclock'a GTAOnline'ın bir parçası olabilecek eski içerik üzerinde oturduklarını söyledi - Liberty City veya Vice City'yi ziyaret etme konusunda spekülasyon yapmak bir dahi olmaz - ancak şirketin nihai amacı * dünya * . Biraz korkutucu olmasa da, şaşırtıcıdır.

2. Takım çalışması

GTA Online, herhangi bir anda 16 aktif oyuncuya izin verir ve AI rakiplerine karşı koordineli soygun gerçekleştirmek için takımlar halinde çalışabilirsiniz. Dört Rockstar geliştiricisinden oluşan bir ekibin bir helikopterden (3… 2… 1… Hadi gidelim!) Paraşütle atlayarak, ağır bir şekilde korunan bir uçak askısına saldırmadan önce bir ara noktaya indiğini gördük. 'Arkanda! Soldaki iki… hayır, üç! Koru beni!'. Başka bir oyuncu yukarıdaki helikopterde nöbet tutarken, takım koordineli emirleri kulaklıklarına atmak zorunda kaldı. Sahne, bir Titan kargo uçağında çılgın bir kaçışla sonuçlanır, gardiyanlar aşağıda kovalar.3. Herkes kendisi için

Ekip çalışması elbette bir bakış açısıdır, ancak GTA Online tamamen ifade ile ilgilidir. Karakterlerinizin cinsiyetini ve görünümünü seçebilir, dövmeler, saç kesimi yapabilir, araba ve silah satın alabilir ve özelleştirebilirsiniz… her zaman para ve İtibar Puanı (RP) biriktirebilirsiniz. Ne kadar çok kazanırsanız, satın aldığınız ekipman o kadar iyi olur. Yüksek uçanlar, çalışan CCTV, televizyonlar ve yer altı garajları (10 adede kadar özelleştirilmiş arabayı saklayabileceğiniz) ile lüks daireleri alabilir. Yeterince bling değil mi? Özel jetler, askeri uçaklar ve helikopterleri istediğiniz zaman teslim edecek bir yaşam tarzı ajansına kaydolun.

4. Delilik

Resmi karavandan bir sahnede, bir uçurumdan toprak bisikletine binen ve aşağıdaki vadiye düşerken BASE formasyonunda atlayan bir ekip görüyoruz. Bekletme yapabilir, ölüm maçlarına katılabilir, ekip kurabilir, Midnight Club tarzı sokak yarışları yapabilirsiniz… kahretsin, kendi görevlerinizi bile tasarlayabilirsiniz ve Yaratıcı araçları zamanla genişler. Zaman zaman bankaya para bırakmanız gerekecek, çünkü öldürülürseniz yere bir porsiyon bırakacaksınız. Soygun liderleri tüm ganimetleri alırlar ve kimlerle paylaşacaklarını seçmeleri gerekir… bu yüzden iyilik / kötülük kapsamı çok büyüktür.

5. Akıl sağlığı

Her şey çok çılgınca geliyorsa, ateş edemeyeceğiniz veya vurulamayacağınız pasif moda geçmeniz yeterli. Rahat arkadaşlardan oluşan bir ekiple, özelleştirilmiş alçak sürücünüzde en sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinleyebilir veya düşük anahtarlı tenis maçları oynayabilirsiniz. PlayStation Home'a ​​benziyor, yalnızca sonsuz derecede daha heyecan verici bir dünyada. Silahlarla. Ve biliyorsun, PlayStation Home gibi biraz saçma.

CVG'nin GTA Online ile dünyaya özel uygulamasına göz atınburaya.