Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • GTA 6 konum sızıntısı – neden PS5'in beni götürmesini istemediğim yer burası değil

GTA 6 konum sızıntısı – neden PS5'in beni götürmesini istemediğim yer burası değil

bariz kiGTA 6üzerinde platformlar arası bir megahit olacakPS5veXbox Serisi Xpiyasaya çıktığında, Rockstar's ileGTA VSonunda, bu oyunun mağaza raflarına çarpmasından bu yana on yıl sonra olacakları takip etti.

Gerçekten de, şu anda GTA 6 görünüyorçokbu yıl PS5 ve Xbox Series X'te piyasaya sürülmesi pek mümkün değil.2022 çıkış tarihi belirlendiçoğu analist tarafından. Bu, GTA V'ten ve kurgusal Kuzey Amerika şehri Los Santos'tan tam dokuz yıl sonra olacak.

Bununla birlikte, GTA 6 neredeyse kesinlikle bir dizi yeni özellik ve mekanik sunacak olsa da, şimdi yeni gibi görünmeyen bir şey, oyunun ayarı, geri dönmek üzere olduğumuzu gösteren yeni bir sızıntı ile. Vice City.

Sızıntı, anonim bir şekilde ortaya çıkan yukarıdan aşağıya bir topografik haritadan oluşuyor.Imgur gönderisi çevrimiçi'GTA 6' başlığı ile. Harita yüksek çözünürlüklü değil ve üzerinde herhangi bir işaret de yok, ancak ana kentinin GTA: Vice City'dekine benzerliği açık ve oyun içi Vice City bölgesine dönüş olarak rapor edilen bir şey. , ancak şimdi şehir sınırlarının dışında çok daha fazla harita ziyaret edilebilir.


Aşağıdaki sızdırılmış GTA 6 haritasına bir göz atın:

GTA 6 PS5


Sızdırılan haritanın, görünüşe göre GTA: Vice City'nin konumuna bir dönüş olan GTA 6'nın oyun içi dünyasını gösterdiği bildiriliyor.

(İmaj kredisi: Anonim | imgur)

Bu GTA 6 haritası mı yoksa yanlış bir sızıntı mı? Kimse bilmiyor, ama bir şey açık, en azından benim için, GTA 6 bizi son oyun için Vice City ve çevresine geri götürürse hayal kırıklığına uğrayacağım. İşte bu yüzden.


Dünyadaki tüm yerlerden bir sonraki GTA'yı ayarlayabileceğiniz ve özellikle PS5 ve Xbox Series X'in sunduğu muazzam güce erişimi olan bir oyun geliştirdiğinizi düşünürsek, neden bizi başka bir kurgusal versiyona geri götürelim? Kuzey Amerika şehri ve yakın çevresi? Bunu daha önce defalarca gördük. Eski şapka.

GTA her zaman, oyuncuların kendi (genellikle şiddetli) güç fantezilerini yaşayabilecekleri, sınırları zorlayan açık dünya ortamları ile ilgili olmuştur, o zaman neden kendinizi aynı eski Dünya konumuna ve alanına geri dönmekle sınırlandırın?

Neden Singapur veya Monako gibi dünyanın en egzotik şehir eyaletlerinden birinde bir GTA oyunu kurmuyorsunuz? Dubai, Shenzen, Tokyo veya Hong Kong gibi bir GTA oyununda daha önce hiç görmediğimiz bir metropole ne dersiniz? Heck, hatta GTA: London 1969, oyunu 1960'larda Londra'nın kurgusal bir versiyonuna kaydırdı.

GTA 6'da, oyun dünyasında yapılmış olanın daha yüksek çözünürlüklü, genişletilmiş bir versiyonu değil, Xbox Series X ve PS5 tarafından sağlanan grafik güç tarafından hayata geçirilecek cesur bir yeni yer seçimi görmek istedim. .


Benim için 'sınırsız' kelimesi, modern üç boyutlu GTA serisiyle ilişkilendirilir, çünkü serinin en iyi kalitesi, size her şeyi yapabileceğinizi ve her yere gidebileceğinizi (bu doğru olmasa bile) iletmesidir - öyleyse neden? Rockstar bunu GTA 6 ile yapmadı mı?

Bu haritanın GTA 6'dan olmadığını ve tamamen yeni ve heyecan verici bir yerde bir kadın karakteri (nihayet!) oynayabileceğimi umuyorum.

Günümüzün en iyi Grand Theft Auto V fırsatları 795 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatGrand Theft Auto V 5 (GTA 5)... CD Anahtarları $ 69.98 11,99 dolar Görünümİndirimli Fiyat Grand Theft Auto 5 - 360 Amazon Prime 19.99 $ 15.02 İndirimli Fiyatı GörüntüleGrand Theft Auto V, Rockstar... Walmart 29,99 $ 17.99 $ Görünüm Grand Theft Auto V İkinci El... Oyun Durdur 17.99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz