Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • GTA 6'nın söylentileri gelişen Fortnite tarzı mevsimsel haritası kulağa inanılmaz geliyor

GTA 6'nın söylentileri gelişen Fortnite tarzı mevsimsel haritası kulağa inanılmaz geliyor

GTA 6'yı çevreleyen en son sızdırılmış bilgilere rağmenyakın zamanda çıkmıyor, ve ayrıca bir kez daha söylendiği söyleniyor.Vice City'nin kurgusal konumunda geçen, yeni oyun için beni gerçekten heyecanlandıran bir detay var.

Bu ayrıntı, oyun tahmincisi Tom Henderson tarafından tanıtıldı.son videosundaburada GTA 6 ile 'her yeni DLC yayınlandığında değişebilecek gelişen bir harita olacağına' dair 'gürültüler' duyduğunu iddia ediyor.

Henderson da bu noktada daha fazla ayrıntıya giriyor ve GTA 6 haritasındaki değişiklikleri, oynaması ücretsiz Battle Royale shooter Fortnite'ın gelişen haritasına benzetiyor.

Henderson, 'Haritaya yeni alanlar dahil ve hatta haritayı bir çeşit kapasitede genişleten eklemeler yapılacak' diyor. 'Fakat tabiri caizse varsayılan harita da her yeni DLC yayınlandığında değişecek ve bu, belki de haritaya çarpan ve haritayı değiştiren bir kuyruklu yıldızın olduğu Fortnite sezonlarıyla biraz karşılaştırıldı.'


Ve en azından benim için bu gerçekten çok heyecan verici.GTA V'nin çevrimiçi topluluğu, oyunun ilk piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllar boyunca inanılmaz derecede güçlü kaldı, ancak oyun için birçok yeni içeriğin yanı sıra bir sürü harika mod üretilirken, oyun dünyasının kendisi büyük ölçüde tamamen aynı kaldı. .

Ayrıca Fortnite'da olduğu gibi gözle görülür bir zaman geçişi veya tutarlı bir mevsimsel yay da yoktu. Ancak GTA 6, sürekli değişen ve yeni alanlar, etkinlikler ve içerikler (bazıları kış tatili dönemi veya yaz tatili gibi gerçek dünya sezonlarına bağlı olan) sunan gelişen bir harita sunabilirse, o zaman bu gerçekten inşa etmeye yardımcı olacaktır. ve daldırma ve etkileşimi sürdürmek.


Fortnite, oyun dünyalarının bu 'sezon kurgusunda' muhtemelen en popüler ve iyi yürütülen oyun olduğu için burada ilginç bir karşılaştırmadır, her yeni sezon oyun içi dünyada değişiklikler getirir ve aynı zamanda bol miktarda topluluğa DLC satmak için yeni fırsatlar.

Assassin's Creed oyunları, DLC'nin dağıtımını ne kadar kötü idare ettikleri konusunda bir rezillik döneminden geçtikten sonra, ekstra içeriği oyun dünyasına doğal olarak nasıl inşa ettikleri konusunda sıfır endişe yaşadıktan sonra, son zamanlarda bu konuda daha iyi hale geldi. Şimdi, örneğin Assassin's Creed Valhalla'ya bakarsanız, düzenli olarak yeni içeriğin (hem ücretli hem de ücretsiz) olduğunu görürsünüz.kabaca yılın zamanlarına bağlıve mümkün olan her yerde oyun içi dünyaya ve onun hikayesine/karakterlerine/ortamına sıkı sıkıya bağlı.


Bu gelişen mevsimsel biçimmükemmelGTA 6 için aklımda ve uzun süredir devam eden açık dünya serileri için gerçekten yeni olacak bir şey olurdu, bu noktada benim için aradığım en önemli şey bu. Beni yanlış anlamayın, güç fantezilerini yaşayabileceğim bir açık dünya sanal alanını severim, ancak aynı çekirdek oyunu dört veya daha fazla kez oynadığınızda, gerçekten herhangi bir şeyyenigerçekten takdir edilmektedir.

Ve içindePS5veXbox Serisi X, GTA 6 sahip olacakyeterli olandan fazlagrafiksel Oyun içi haritayı ve dünyayı Rockstar'ın istediği kadar genişletme ve değiştirme gücü. Potansiyel olarakGerçektenYeniden başlatılan Vice City ve çevresinin kapsamı, daha önce gördüğümüz her şeyden çok daha büyük olabileceğinden heyecan verici.

Gelişen, mevsimlik bir oyun içi GTA 6 dünyası, her oyuncunun çok geride kalabileceğini düşündüğüm bir şey olduğundan, bu söylenti bilgilerin doğru olduğunu kanıtlamasını umuyoruz.

Bugünün en iyi Ubisoft Watch Dogs: Legion fırsatları16 Walmart müşteri incelemesi☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Watch Dogs: Legion... Amazon Prime $59.99 $19.99 İndirimli Fiyatı GörüntüleKöpekler: Lejyon izle... Walmart 59,99 $ $ 34.60 GörünümWatch Dogs: Legion -... Amazon Prime 103,68 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz