Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yarı fiyatına Amazon Prime Day PS4 anlaşması: DualShock 4 Controller + FIFA 19 paketi

Yarı fiyatına Amazon Prime Day PS4 anlaşması: DualShock 4 Controller + FIFA 19 paketi

Amazon Prime Günüartık fırsatlar treni istasyondan ayrılıncaya kadar sadece saatler var, ancak bu, paketlenecek en iyi indirimlerin olmadığı anlamına gelmiyor.

Ve PlayStation oyuncularının ilgisini çekeceği kesin olan bir anlaşma, futbol oyunu FIFA 19 ile bir DualShock 4 kontrol cihazına ortak olan bu büyük ölçüde indirimli PS4 paketi anlaşmasıdır. Daha sonra paket, yüzde 45 indirim uygulanarak neredeyse yarı fiyatına sunulur.

Halihazırda bir PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro'ya sahip olanlar ve kurulumlarına fazladan bir kontrol cihazı eklemeyi düşünenler veya yerel çok oyunculu modda arkadaşları ve ailesi ile FIFA 19 oynamayı bekleyenler için mükemmel.

Anlaşmanın tüm ayrıntılarını aşağıdan kontrol edin:


PlayStation 4 DualShock 4 Kontrol Cihazı + FIFA 19 | oldu £ 82,43 | şimdi Amazon'da 44,99 £
İşte dünyanın en iyi futbol oyunu için çok derli toplu bir paket teklifi ve PlayStation 4 için ekstra bir DualShock 4 kontrol cihazı. Prime Day için bu paket 82,43 sterline mal oldu, ancak şimdi sadece yarı fiyatına yüzde 45 indirim var, yani sadece 44,99 £ fiyatla satılmaktadır.


Daha da harika PlayStation 4 fırsatları için Pingtwitter'lere göz atmayı unutmayınen iyi PS4 fırsatlarıhem PS4 hem de PS4 Pro konsollarında en iyi fiyatlara sahip olan rehberimizin yanı sıraen iyi PS5 oyunlarıRehber, bugün oynanabilecek en iyi oyunlarla dolu.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu Siyah paket Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon Prime 592,85 $ Anlaşmayı Görüntüle PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Amazon Prime 592,95 $ Fırsatı Görüntüle PlayStation 4 Pro 1TB Konsol ... Amazon Prime 599 $ Anlaşmayı Görüntüle Biz en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol edin Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Slim fırsatları 407 Amazon müşteri yorumu Sony PlayStation 4 - oyun ... Lenovo USA299,99 Anlaşmayı GörüntülePlayStation 4 Slim 1 TB Konsol Amazon Prime $ 479,95 Teklifi Görüntüle PlayStation 4 Konsolu - 1TB ... Amazon Prime $ 479,99 Teklifi Görüntüle Sony PlayStation 4 Slim w / ... QVC686,84 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Rakip Amazon Prime Day satışları şu anda yayında

Currys Black Tag Yaz Etkinliği - şimdi canlı


eBay UK 15 Günlük Fırsat- 30 Temmuz'a kadar yaşa

Very & rsquo; in Very Big Deals indirimi - şimdi canlı

Lovehoney UK% 50 indirimli- Şimdi canlı

Kuyumcular satışı - şimdi yaşa


John Lewis gümrükleme satışı- Şimdi canlı

Le Creuset yaz indirimi - şimdi canlı

Go Outdoors indirimi - şimdi yaşa

AllSaints indirimi - şimdi canlı

Nike İndirimi - Şimdi Canlı

Schuh Sale - Şimdi Canlı

Ofis satışı - şimdi yaşa

Dr Martens İndirimi - Şimdi Canlı

Walmart Temmuz indirimi- 14 Temmuz - 17 Temmuz

eBay ABD'de Acil Durum İndirimi- 15 Temmuz

eBay ABD Temmuz Fırsatları- 20 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Temmuz'da Dell Black Friday - 12 Temmuz'a kadar canlı yayında

Newegg FantasTech indirimi- 18 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Hedef Anlaşma Günleri- 15 ve 16 Temmuz

Nordstrom Yıldönümü İndirimi- 19 Temmuz - 4 Ağustos

Lovehoney US% 50 indirimli- Şimdi canlı