Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Halo Infinite ve OnePlus Nord 2, bu haftanın Totally Rated şovunun öne çıkanları

Halo Infinite ve OnePlus Nord 2, bu haftanın Totally Rated şovunun öne çıkanları

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında sıcak olan her şey hakkında haberler, incelemeler ve görüşler içerir. Ve sıcak olmayan birkaç şey. Pingtwitter ve kardeş yayınlarından uzmanlar, piyasadaki en yeni oyunları ve teknoloji ürünlerini tam anlamıyla gözden geçirdi ve değerlendirdi.

Bu haftanın bölümünde, Unreal Engine 5'in ön izlemesini alıyoruz, bütçe dostu OnePlus Nord 2, orta fiyatlı alkışlarla satışa çıkıyor ve Halo Infinite, seçili Halo Insider üyelerine sunuluyor. Aldın mısenindavet?

İyi haber şu ki, Totally Rated S2 EP5'in tamamını burada ve şimdi izleyebilirsiniz.

Halo Infinite uçuş davetiyeleri çıkmaya başladı. seninkini aldın mı

Tamamen Derecelendirilen Halo Infinite


Bana katıl

(İmaj kredisi: 343 Endüstri)

Bu doğru, önizlemelerHalo Sonsuzbu hafta sonu başlıyor ve şanslı Halo Insider'ın gelen kutularında davetiyeler görünmeye başladı. Önizlemeler 29 Temmuz'dan 1 Ağustos'a kadar sürecek ve bu hafta sonu katılabilecek olanlar bir sonraki Halo oyununun küçük bir bölümünü erkenden test edebilecekler.


343 Industries, testlerin “Botlara ve yeni Akademi deneyiminin bir parçasına odaklanacağını” çünkü bunlar yaklaşan oyunda uygulanan yeni unsurlar.

Ancak gönderi, gelecekteki teknik önizlemelerin geleneksel PVP Arena ve Büyük Takım Savaşı'na da odaklanacağını vaat ediyor. Halo sonsuz hala kesin bir çıkış tarihine sahip değil ancak ‘Holiday 2021’ için planlandı, bu nedenle davet etmediyseniz, beklemek için çok uzun zamanınız yok.


OnePlus Nord 2 piyasadaki en iyi orta sınıf telefon mu?

OnePlus Nord 2 5G

Nord 2 inanılmaz gerçekçi fotoğraflar çekebilir. Ama bu onlardan biri değil

(Resim kredisi: OnePlus)

Bu hafta Tech'de, OnePlus'ın en yeni telefonu dünyanın birçok yerinde piyasaya sürüldü.

Etkilenen James Peckham TechRadar, “OnePlus Kuzey 2piyasanın orta fiyat segmentindeki en iyi telefonlardan biridir. 50MP ana arka kamera ve 65W hızlı şarj dahil olmak üzere bazı etkileyici özelliklere sahiptir.


'Ekran ve birçok kişi için uygun boyutta iyi bir görüntü kalitesi sunuyor, ancak bazıları şirketin burada 120Hz yenileme hızına esnetmediği için hayal kırıklığına uğrayacak. Sadece 90Hz'dir.

'Garip bir tuhaflık, şirketin ilk kez bir MediaTek yonga setine geçmesi, ancak orijinal OnePlus Nord ile karşılaştırıldığında daha iyi performans sunduğunu gördüğümüz için görünüşte doğru karardı.

“OnePlus Nord 2'nin diğer bir özelliği de güçlü pil ömrü, çünkü telefonun sınırlarını zorladığımızda bile her zaman tam bir günlük kullanım süreceğini gördük. Değilse, telefonunuzun yalnızca 30 dakikada %0'dan dolmasını sağlayan 65W hızlı şarj da vardır.

'Yani bir amiral gemisine daha ucuz bir alternatif arıyorsanız, OnePlus Nord 2'yi düşünmelisiniz. Harika bir kamera deneyimi, güçlü pil ömrü ve daha fazlasını sunuyor.”

Ve sonunda…

Gears of War'un son taksitlerinin arkasındaki ekip olan The Collation'dan yeni Unreal Engine 5 görüntüleri geldi. 2019'da Gears 5, Unreal Engine 4'te oluşturulacak en iyi görünen oyunlardan biri olarak piyasaya sürüldü. Şimdi daha da iyi görünüyor, yeni nesil konsollarda çalışıyor, ancak Unreal Engine 5 ile nelerin mümkün olduğuna bu erken bakışa dayanarak, öyle görünüyor. yapacağızKocamanBir sonraki Gears of War oyunu için grafik sıçramaları.

Önümüzdeki hafta Totally Rated'da görüşmek üzere.