Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Bulması zor Air Jordan 1'ler ve daha fazla Aussie spor ayakkabı Salı günü eBay için kapmak için geliyor

Bulması zor Air Jordan 1'ler ve daha fazla Aussie spor ayakkabı Salı günü eBay için kapmak için geliyor

Spor ayakkabı tutkunlarının çok iyi bildiği gibi, Nike Air Jordan 1s koleksiyoncular arasında mükemmel bir ayakkabı olarak kabul ediliyor ve kısa süre sonra bu aranan spor ayakkabılara nadir bir indirim geliyor.eBay Salı günleri.


Bugün, 16 Mart Salı, iki farklı renk grubu eBay'de büyük bir fiyat düşüşü alacak - Air Jordan 1'leri Royal Toe veya Volt Gold ile pop başına 230 AU $ karşılığında alabilirsiniz.

Bu indirim sadeceeBay Plus üyeleri, yani bu sneakerları ayağınızda görmek istiyorsanız hemen kayıt olabilirsiniz.30 günlük ücretsiz denemeBu anlaşmadan yararlanmak için.

Yine de bu spor ayakkabılarını yakalamak için süper hızlı olmanız gerekecek, çünkü Volt Gold'da 16 Mart saat 12:00 AEDT'de yalnızca 120 çift AJ1 ve 14:00 AEDT'de Royal Toe'da 100 çift bulunuyor.

Diğer satıcılardan şu anda Volt Gold'daki spor ayakkabılarını yaklaşık 425 AU$'a satın alabilirsiniz, Royal Toe baskısı ise yaklaşık 550 AU$'a satılmaktadır. Her iki çift de 230 AU$'a düştüğünde, bu gıpta edilen vuruşlarda 320 AU$'a kadar tasarruf edebilirsiniz.


Volt Golds bu yıl Ocak ayında piyasaya çıktı ve bu cesur spor ayakkabıların Jordans geçmişinin köklü renk kombinasyonlarından uzaklaştığı açık. Daha retro tarzı bir Jordan tercih ederseniz, Royal Toe siyah, beyaz ve maviden oluşan klasik bir renk blokajıdır.

Yine de AJ1'ler büyük bir indirime sahip olan tek spor ayakkabı olmayacak - inanılmaz popüler Nike Dunk Lows ayrıca 150 AU$'a satışa çıkacak ve Cobalt Blue'da sadece 200 çift ayakkabı sabah 10:00 ve 16:00 AEDT'de satışa sunulacak. . Bu ayakkabılar şu anda yaklaşık 275 AU$'a satın alınabiliyor, yani çok iyi bir 125 AU$ tasarruf edeceksiniz.


Gürültülü ayakkabılar size göre değilse, eBay'in klasik bir Converse çiftinin fiyatını da düşürdüğünü duymaktan memnun olacaksınız. Beyaz renkli düşük top Chuck'lar yarın sabah 10:00 AEDT'de 500 çift düşerek 49 AU$'a düşecek. Bu spor ayakkabıların satış fiyatı genellikle 120 AU$'dır, bu nedenle kendinize 71 AU$ tasarruf etmiş olursunuz.

Bu ayakkabıların hızlı bir şekilde satılma şansı yüksek, bu nedenle bir çift elde etmek için en iyi şansınız için eBay Plus'a kaydolmanızı öneririz. Bahsedildiği gibi, bir30 günlük ücretsiz denemeyeni aboneler için mevcuttur ve bundan sonra devam etmek isterseniz, yıllık abonelik 49 AU$'dır.


Özet: neler mevcut?

Özetlemek gerekirse, 16 Mart'ta kampanya kapsamında bugün satışa sunulacak spor ayakkabılar:eBay Salı günlerihaftalık fırsatlar:

  • Converse All Stars Low Tops beyaz - sabah 10:00 AEDT'de 49 AU$'dan alınabilir
  • Kobalt Mavisi Nike Dunk Low – 10.00 ve 16.00 AEDT'de 150 AU$'dan alınabilir
  • Nike Air Jordan 1 Volt Altın rengi – 230 AU$ fiyatla 12:00 AEDT'den alınabilir
  • Royal Toe'da Nike Air Jordan 1 - 14:00 AEDT'de 230 AU$'dan alınabilir