Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless fırsatları 187 Amazon müşteri yorumu Image 1/4

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi
Resim 2/4

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi
Resim 3/4

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi
Resim 4/4

Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi


Harman Kardon Go + Play Wireless incelemesi

Harman Kardon Go + Play Wireless, liman savaş alanına giren başka bir türdür, ancak bu AirPlay savaşında, bir silahlı çatışmaya bir bıçak getiriyor

Görüldüğü gibi, çoğu ses istasyonu bugünlerde yuva bile değil. Kablosuz hoparlör sistemleridir. Bazıları hala bir 30 pimli veya Lightening konektörünü fiziksel olarak takmak için tutariPhoneveyaiPadancak, orada da bağlanmak isteyen milyonlarca Android cep telefonu olduğu göz önüne alındığında, Bluetooth neredeyse her yerde bulunan bir kapsayıcı haline geldi.

Elbette sorun, konu rahatlık ve kalite olduğunda Bluetooth'un en iyi çözüm olmamasıdır, bu yüzden birçok cihaz ses standartlarını korumaya yardımcı olmak için Apple AirPlay sistemine katıldı.


Şimdi, bu AirPlay lisansının maliyeti yüksektir, ancak (fiyat açısından) süper taşınabilirBüyük Jamboxve özelliklerle dolu (AirPlay dahil)Cambridge Audio Minx Air 100, yalnızca Bluetooth özellikli Harmon Kardon Go + Play Wireless'ın yapacak pek çok etkisi var.

Harman Kardon Go + Kablosuz Oyna: Boyutlandır ve inşa et

Beklediğiniz gibi, Harman Kardon Go + Play Wireless, farklı bir tasarıma sahip. Mac dostu ve ünlü olmasının aksineSoundstickBununla birlikte, bu taşınabilir hoparlörün estetik seçenekleri çok daha grotesk.

Şimdi, bu çirkin olduğu anlamına gelmez. Sadece onunla ilgili çok az incelik var ve bu, bir buharlı ütü ile bir kıvırma taşı arasında bir haç gibi bitiyor.

Bu, 500 x 230 x 240 mm ve 4,3 kg boyutlarında bir birimin oldukça ağır bir takozu - aslında o kadar taşınabilir olmama alanına girmesini sağlayan bir ağırlık. Bununla birlikte, cihazın uçtan uca kavisli devasa çelik tutacağı, Harman Kardon Go + Play Wireless'ın gerçekten de taşınması gerektiğinin kanıtıdır.

Aslında, bunu ne kadar çok yaparsanız, tasarım o kadar mantıklı olmaya başlar. Esasen büyük bir ses el çantası ama fırçalanmış metalden ve her iki cinsiyetin de yanına bakacak kadar siyah veya beyaz seçeneği var.


Harman Kardon Go + Play Wireless: Özellikler

360 derecelik bir hoparlör kutusu gibi görünmesine rağmen, 2 x 15W Ridge tweeter ve 2 x 30W Atlas woofer aslında yalnızca tek yöne bakıyor. Harman Kardon Go + Play'in arkasındaki aynı görünümlü ızgara kapakları, yalnızca güzel görünmek ve bas bağlantı noktalarını örtmek için oradadır, özellikle kapatmaya ihtiyaç duymadıkları için değil.

Kablolu veya kablosuz aktarım yoluyla sesinizi bu kurulumdan geçirirsiniz. Cihazın arkasında, bazı küçük siyah lastik kapaklarla kaplı, dikkat edilmesi gereken tek üç bağlantı noktası var.

AC şebeke güç adaptörü soketi, 3,5 mm ses girişi bağlantısı ve bir USB yuvası vardır - bunların sonuncusu yalnızca telefon veya tablet gibi harici bir oynatma cihazını şarj etmek içindir. Üst yüzeyindeki kauçuk kaplama sayesinde, sıktığınız veya aktardığınız herhangi bir cihaz, tam olarak olmasa da, kablosuz hoparlörün üzerinde güzel bir şekilde tutulur.

Ve bu kadar. Bilmek daha karmaşık bir şey yok. Basit amacı olan basit bir cihazdır. Notun diğer tek özelliği, Harmon Kardon Go + Play Wireless'ı şebekeden uzaktayken çalıştırmak için sekiz D tipi pil kullanabilmenizdir. Şarj edilebilir Li-ion paketi seçeneği yoktur ve bu büyük bir kayıptır.

Harman Kardon Go + Play Wireless: Akış

Markaya ve Apple Store'da öne çıkan popüler ürünler aracılığıyla Apple ile olan bağlantısına rağmen, Harman Kardon Go + Play Wireless ile AirPlay uyumluluğu yoktur. Bu muhtemelen birkaç kuruş tasarruf etse de, aynı zamanda sabit bir hat kullanmadığınız sürece Bluetooth üzerinden akışta kaldığınız anlamına gelir.

Yine, bu biraz utanç verici çünkü Bluetooth, zaman zaman düşen tek veya iki notla biraz sorunlu. Neyse ki, eşleştirme ve kurulum yeterince kolaydır. Bu kablosuz hoparlörün üstünde yalnızca üç düğme var. İkisi ses seviyesi içindir ve üçüncüsü, ana, merkezi olan Bluetooth'u ve dolayısıyla gücü açmak ve kapatmaktır.

Eşleştirildikten sonra Go + Play Wireless, cihazınızı ve cihazınızı Go + Play Wireless'ı hatırlayacaktır. Her ikisi de açık olduğu sürece, ses akacaktır.

Harman Kardon Go + Play Wireless: Ses kalitesi

Bu hoparlörün arkasındaki görünüm ve marka adına bakıldığında, sesin daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz. Gerçekte, 279 sterlinlik bir gadget için doğru. Bluetooth akışını kablolu bir bağlantı lehine bırakırsanız, hem ton hem de tutarlılık açısından belirgin şekilde daha iyi sonuçlar alırsınız.

Aynı şekilde, Harmon Kardon Go + Play Wireless, bizim olmasını umduğumuz şekilde ses için çoraplarımızı indirmedi. Ayrıca, sesin büyük kısmının yalnızca bir taraftan çıktığını fark ettiğinizde biraz hayal kırıklığı yaşarsınız, bu yüzden doğru konumlandırıldığından emin olmanız gerekir.

HK, müzik parçasının talep ettiği türden bir stereo görüntü oluşturmak için sesi dengeleyen Akıllı Eşitleme sistemini dahil etti. Bu kesinlikle tüm pantolonlar için geçerli bir durum değildir ve ağzı yoktur, ancak daha önce hiç duymadığınız netlik ya da ayrıntılarla şaşırma ihtimaliniz yüksek değildir.

Harman Kardon Go + Play Wireless: Karar

Harmon Kardon Go + Play Wireless, çok iyi bir kablosuz hoparlördür. Ondan aldığınız ses, heyecan verici değilse de mükemmel derecede iyi. Net, dengeli ve akıllı telefonunuza veya başka bir cihaza 3,5 mm kablo soketiyle bağlanmaya karar verirseniz, aldığınız şeyden memnun kalacaksınız.


Bu oynatıcının sahip olduğu asıl sorun, pahalı olması ve yalnızca Bluetooth kullanarak akış yapan bir şey için çok uygun olmamasıdır.

Güç için şebekeye bağlı kalmanız gerektiğinde, kablosuz olmak biraz anlamsız geliyor. Elbette, pilleri kullanabilirsiniz, ancak bir seferde sekiz D-tipi hücreyi yırtmak, kimsenin istemediği eski bir deneyimdir. Şarj edilebilir Li-ion veya Li-polimer üniteleri, bu çağda uçmanın tek yoludur.

Söz konusu olduğunda, Harmon Kardon Go + Play Wireless nefes kesici, sansasyonel görünmüyor veya hareket halindeyken kendisini çok kullanışlı hale getirmiyor. Kötü olduğundan değil, sadece tavsiye etmemiz için bir neden sunamayız. Minx 100 gibi bir şeye biraz daha fazla harcayın veyaB&W Zeppelin Airözellikler için veya eğlence için Jambox'ta daha az harcayın.

Harman Kardon Go + Play Wireless çıkış tarihi: Mart 2013

Harman Kardon Go + Play Wireless fiyatı: £ 279