Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • HBO Max: Fiyat, en iyi filmler, TV şovları, Justice League Snyder Cut ve daha fazlası

HBO Max: Fiyat, en iyi filmler, TV şovları, Justice League Snyder Cut ve daha fazlası

HBO Max ABD'ye indi ve HBO'nun tüm arka kataloğu da dahil olmak üzere çok sayıda içerik sunuyor. Bu, Game of Thrones, Westworld ve daha fazlası gibi harika şovların yanı sıra bir dizi harika orijinal film, TV şovu ve diğer lisanslı içeriklerin bolca yayınlanacağı anlamına geliyor.

Burada, HBO Max hakkında hangi hizmetlerin yayınlanabileceği, size ne kadara mal olacağı, HBO Max ile HBO Now arasındaki farklar ve barındıracağı tüm içerik dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Bugünün en iyi HBO'su Şimdi HBO'yu sunuyorHBO ŞİMDİ 14,99 $ / ay Görünüm-deHBO

HBO Max: Fiyat ve sürüm

HBO Max 27 Mayıs'ta piyasaya sürüldü. Yedi günlük ücretsiz bir izden sonra, yayın hizmeti aylık 14,99 dolara mal oluyor. Önümüzdeki on iki ay içinde gelmesi planlanan çok sayıda harika içerik var, başka hiçbir yerde bulamayacağınız şovlar da dahil.

Bununla birlikte, 14,99 $ 'ın diğer birçok yayın hizmetinden daha fazla olduğu inkar edilemez.Disney Plus, Netflix ve hatta Amazon Prime her yıl ücret alıyor.


Uygulama artık indirilebilir ve HBO Max aboneliğine şu adresten kaydolabilirsiniz:Hulu,YouTube TV,Apple TV, veGoogle OyunAT&T, AT&T U-Verse veSpektrum.

HBO Max'e doğrudan buradan da kaydolabilirsiniz.


HBO Max

(Resim kredisi: HBO)

HBO Max vs HBO Now: Fark nedir?

HBO Max ile ilgili kafa karıştırıcı şey, HBO'nun halihazırda iki akış hizmetine sahip olmasıdır: HBO Now, yalnızca HBO'ya özel içeriği sergileyen önceki akış hizmeti ve mobil uygulaması HBO Go.


HBO Now ve HBO Go aynı içerik kitaplıklarına sahiptir, ancak HBO Max, sürekli genişleyen lisanslı TV ve film listesiyle çok daha fazlasını içerir. Fikir, HBO Max'in esasen HBO Now'ın yerini alması ve kullanıcılara otomatik güncelleme fırsatı vermesidir.

Yazma sırasında, HBO Now hala çalışıyor, ancak yakında HBO Max'e geçeceğiniz düşünüldüğünde, HBO GO'yu atlamaya ve yepyeni yayın hizmetine gitmeye değer.

Bugünün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +

HBO Max: Filmler ve TV şovları

HBO Max

(Resim kredisi: HBO)

Akış hizmetinin çok miktarda içeriği vardır. Yeni başlayanlar için, HBO'nun tüm eleştirmenlerce beğenilen şirket içi televizyon ve film kütüphanesi burada. HBO Max yakında Game of Thrones, Westworld, Entourage, Curb Your Coşku, True Detective, Big Little Lies ve Watchmen gibi programları izleyebileceğiniz tek yer olacak.


HBO orijinalleri arasında Targaryen hanedanına odaklanan GoT prequel House Of The Dragon ve Philip Pullman'ın ödüllü fantastik romanlarını uyarlayan BBC ile ortaklaşa yapılan His Dark Materials dizisi yer alıyor. BBC America ile yapılan bir anlaşma, Doctor Who'nun yayın hizmetinde yayınlanmasına da izin veriyor.

Batman V Superman

(Resim kredisi: Warner)

Ayrıca DC çizgi roman filmleri gibi eleştirmenlerce beğenilen Dark Knight, Man of Steel, Wonder Woman, Jason Momoa'nın Aquaman'ı ve çocuk dilek yerine getirme romp Shazam gibi büyük serileri de izleyebileceksiniz.

Geçen haftaki en büyük haber, 300 ve Man of Steel yönetmeninin destansı DC masalının orijinal versiyonunu temsil eden, Justice League'in uzun süredir söylentilere konu olan 'Snyder kesimi' olan Zack Snyder'in Justice League'inin duyurusuydu. Snyder, bir aile trajedisi nedeniyle filmden ayrılmak zorunda kaldıktan sonra, film 2017'de gösterime girmesi için Avengers yönetmeni Joss Whedon tarafından yeniden çekildi.

Batman V. Superman: Adaletin Şafağı ile ton ve anlatı açısından tutarlı olduğu için, sonunda elde ettiğimiz filmden çok daha sert ve karanlık olduğu söyleniyor. Ayrıca, DC'nin Darkseid olarak bilinen Thanos seviyesi büyük kötüsüne sahip olduğu da onaylandı. Şu anda yeniden çekimlerden geçtiği söylenen film, 2021'de HBO Max'te gösterime girecek.

HBO Max

(Resim kredisi: HBO Max)

Sunulan diğer filmler arasında Harry Potter filmleri, The Hobbit ve The Lord of the Rings üçlemeleri, rom-coms Bridesmaids, Notting Hill, Crazy, Stupid, Love ve Oscar ödüllü yeniden yapım A Star Is Born yer alıyor.

Spirited Away ve Princess Mononoke dahil olmak üzere, şaşırtıcı Studio Ghibli filmlerinden oluşan kitaplığın tamamı ABD'de ilk kez izlenebilir. Anime'den bahsetmişken Crunchyroll, Full Metal Alchemist: Brotherhood gibi eleştirmenlerce beğenilen bir dizi anime TV şovu da sunuyor.

HBO ayrıca Friends ve The Big Bang Theory gibi kalabalıkları memnun eden sitcomları yayınlamak için büyük paralar imzaladı. Bu aynı zamanda HBO Max'e, bu yılın sonlarında yayınlanacak olan Friends yazılmamış buluşmasına özel erişim sağlar.

Diğer orijinaller ve ayrıcalıklar arasında, Anna Kendrick'in ortak yapımcılığını üstlendiği ve başrolünü paylaştığı sınırlı bir dizi olan Love Life, Susam Sokağı'ndan Elmo'nun başrol oynadığı yeni bir ünlü talk show - The Not Too Late Show ve Adventure Time'ın yepyeni bölümleri yer alıyor. HBO Max, hem çocuklar hem de yetişkinler için içerik paketliyor.

HBO Max: Nerede izleyebilirim?

HBO Max'e yukarıdaki tüm hizmetlerden erişilebilir. Ek olarak, HBO Max indirilebilir veSony PS4 ve PS4 Pro,Xbox One konsolları, Android TV özellikli herhangi bir akıllı TV,Google Chromecastve Samsung akıllı TV'ler. Apple TV'ler ve iPhone'lar ve iPad'ler gibi diğer Apple cihazları da uygulamayı destekleyecektir.

Ne yazık ki HBO Max, WarnerMedia iletişim başkan yardımcısı Chris Willard olarak şu anda Roku veya Amazon Fire TV cihazlarında barındırılmamaktadır.USA Today'e bilgi verildiHBO Max'i ABD'nin en büyük akış platformlarından birine getirmek için 'hiçbir anlaşma yoktur'. Henüz tüm servis sağlayıcılarla anlaşması da yok.

Bununla birlikte, akış hizmeti daha yerleşik hale geldikçe ve HBO Now'ın yerini tamamen aldıkça, HBO Max'in çok yakında daha fazla platformda kullanılabilir olmasını bekleyin.

Bugünün en iyi Disney + fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +Bugünün en iyi HBO'su Şimdi HBO'yu sunuyorHBO ŞİMDİ 14,99 $ / ay Görünüm-deHBO