Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Sağlık çalışanları, The North Face sağlık hizmeti indirimiyle tüm yıl boyunca% 50 tasarruf edebilir

Sağlık çalışanları, The North Face sağlık hizmeti indirimiyle tüm yıl boyunca% 50 tasarruf edebilir

2020 boyunca çılgın yolculuğumuza devam ederken, bir an durup bizi sağlıklı ve güvende tutmak için yorulmadan çalışan tüm kadın ve erkekleri düşünmek önemlidir, Sağlık Hizmetleri çalışanları ve ilk müdahale ekiplerine bu yıl oldukça kaba bir anlaşma yapıldı, bu yüzden harika şirketlerin bir tür yardım sunduğunu görmek (sadece bir indirim olsa bile!)

Geri kalanımız bir süre beklemek zorunda kalabilirkenNorth Face Black Friday anlaşması, sağlık çalışanları şanslı. TNF kısa süre önce devasa bir% 50 indirim programı fveya 2020'nin geri kalanı fveya ABD’deki tüm ilk müdahale ekipleri ve sağlık çalışanları.Bu doğru, 2020'nin tamamı için The North Face, sağlık çalışanı veya ilk müdahale ekibi olarak doğrulanan herkes için% 50 indirim kodları sunuyor. North Face sağlık hizmetleri indirimi, ön saflarda yer alan kişilere yardımcı olmak için erkekler, kadınlar ve çocuklar için geniş bir kıyafet yelpazesi sunuyor.

Bu indirim, 2020'nin tamamı boyunca her 30 günde bir kullanılabilir ve hem thenorthface.com'da çevrimiçi olarak hem de ülke çapındaki birçok perakende mağazasından birinde indirimli olmayan ürünleri seçmek için uygulanabilir. Hızlı bir çevrimiçi formu doldurarak sağlık çalışanınızın veya ilk müdahale görevlisinin istihdam durumunu doğrulamanız istenecektir, ancak doğrulandıktan sonra North Face% 50 indirim programı her 30 günde bir yeni bir indirim kodu almak için kullanılabilir.

The North Face'in web sitesinde gözden geçirilebilecek bazı istisnalar var, ancak çevrimiçi mağaza ve perakende mağazalarının çoğu adil oyun. Yeni kış malzemeleri alın, tırmanma ekipmanı stoklayın, hatta yeni bir çift eldiven veya yürüyüş ayakkabısı alın.


The North Face First Responseers İndirimi| İlk müdahale ekipleri ve sağlık çalışanları, seçili 2020 satın alımlarında% 50 indirim alıyor
2020'nin geri kalanında, ilk müdahale ekipleri ve sağlık çalışanları, hem çevrimiçi hem de mağazada belirli satın alma işlemlerinde kullanılmak üzere her 30 günde bir% 50 indirim kodu alabilirler.Teklif, doğrulanmış sağlık hizmetleri ve ilk müdahale ekipleri için 31/12/2020 tarihine kadar geçerlidir.Anlaşmayı Görüntüle


The North Face Satış ve Fiyatları

İlk müdahale görevlisi veya sağlık çalışanı değilseniz endişelenmeyin! The North Face, erkek, kadın ve çocuk giyiminde düzenli olarak satış yapmanın yanı sıra dış mekan ekipmanı ve ekipmanı için de fırsatlar sunuyor. Yine de tüm yıl boyunca yeni bir ceket veya bir çift eldiven ile harika bir fiyat elde edebilirsiniz!


The North Face Erkek Ayakkabı Satışı| Yürüyüş botları ve ayakkabılarında günlük indirimler
Yürüyüş botları, ayakkabılar ve daha fazlasında yıl boyunca indirimler ve fırsatlar satın alın. % 40'a varan indirimde olan bazı ürünlerle, geçmiş sezon stillerini büyük indirimli fiyatlarla kapmak için bulacaksınız.

The North Face Kadın Ceket Satışı| Zip-up, parka ve daha fazlasında günlük indirimler
Son sezon stillerinde belirli ürünlerde% 50'ye varan indirimlerle tasarruf edin. Yeni bir üç iklimli ceket alın, raşel kapüşonlu bir kapüşonlu ısının veya yalıtımlı ters çevrilebilir yelekle tarzınızı sergileyin.


The North Face Kids 'Polar Satışı| Çocuk hırkaları, fermuarlı ceketler ve daha fazlasında günlük indirimler
Polar ceketler, fermuarlar ve daha fazlasında indirimlerle çocukları kışa hazırlayın. Belirli stillerde% 35'e varan indirimlerle geçen sezonun en iyi stillerinde tasarruf edin.

Pingtwitter ekibinden daha fazla haber, inceleme ve fırsat için aşağıdaki bağlantılara göz atın

  • Ucuz iPhone 11 Pro Max anlaşması: bu servis sağlayıcılarla bugün kaydedin
  • En İyi Babalar Günü Fırsatları 2020:Pingtwitter'ün bu yılki en iyi Babalar Günü satışları kılavuzu
  • Microsoft Surface Pro Satışları:sınırlı bir süre için belirli Surface Pro dizüstü bilgisayarlarda tasarruf edin