Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Kalp durduran Samsung Galaxy S22 Ultra videosu hayallerimizdeki telefonu gösteriyor

Kalp durduran Samsung Galaxy S22 Ultra videosu hayallerimizdeki telefonu gösteriyor

NSSamsung Galaxy S21 UltraPingtwitter'ü bu yılın başlarında gözden geçirdikten sonra, telefonun 'her alanda sunduğu' için 'tavsiye etmemek imkansız' olduğu sonucuna vardık. Dahili donanımdan kamera sistemine ve gelişmiş özelliklere kadar S21 Ultra, bugün piyasadaki en iyi hiper amiral gemisi telefonudur.


Bununla birlikte, S21 Ultra, bununla birlikte sıkıca gölgede kaldı.kalp durduranBu yılki S serisi amiral gemisinin halefinin nasıl görünebileceğine dair şimdiye kadarki en iyi bakışımızı sunan Samsung Galaxy S22 Ultra konsept videosu. Ve basitçe söylemek gerekirse, varçokheyecanlanmak için. Aksiyonun bir parçası olmak için aşağıdaki S22 Ultra videosunu izleyin.

Samsung Galaxy S22 Ultra, son teknoloji bir ekran altı özçekim kamerasına sahip, yani telefonun önünde çentik veya iğne deliği yok. Bu, buradaki telefonun, kesintisiz olmayan, uçtan uca tam ekran bir ekrana sahip olduğu anlamına gelir.

  • Epic iPhone 13 sızıntısı kamera yükseltmelerini, yeni tasarımı ve daha fazlasını ortaya koyuyor
  • Google Haritalar, Android ve iPhone kullanıcılarının seveceği büyük güncellemeler alıyor
  • Xiaomi Mi 11 Ultra, Samsung Galaxy S21 ve iPhone 12 Pro'yu eğitiyor

Bir süredir, birden fazla akıllı telefon üreticisinin şu andaekran altı kamera teknolojisi üzerinde çalışıyorve şimdi bildiğimiz kadarıyla, S22 serisi, Samsung telefonlarında teknolojiyi tanıtmak için sıraya giriyor gibi görünüyor. Son olarak, telefonların yıllarca çentikler (Apple'a teşekkürler!) ve ekranlarındaki delikler nedeniyle tehlikeye girmesinden sonra, kullanıcılar en uygun ekran deneyimini elde edecekler.

Bu Samsung Galaxy S22 Ultra tasarımı hakkında dikkat edilmesi gereken diğer şeyler, Samsung'unYaklaşan 200MP kamera sensörü. Yine, bu teknolojinin bu yılın Ocak ayından bu yana geldiğini biliyoruz ve bilgiler bizi 'Samsung Galaxy S22 serisinden gelen 200mp sensörü kullanan ilk Samsung telefonu' sonucuna götürmemize neden oldu. Bu nedenle, burada 200MP sensörün kullanımı çok mantıklı ve video çekim kapasitesinde 24 fps'de 8K'dan 60 fps'de 8K'ya yükseltme de ulaşılabilir görünüyor.


Bu S22 Ultra ile ilgili diğer dikkat çekici şeyler, S21 Ultra'dan biraz daha ince görünmesi ve mat siyah yerine şeffaf bir kamera dizisi plakasına sahip olması. Buradaki telefon, bu yılki amiral gemisinde tanıtılan yeni bir renk yelpazesinde olmasına rağmen, Samsung'un S-Pen dijital kalemi için de destek gösteriyor.

Bu video neyapmazgösteri, telefonun dahili olarak nasıl belirlendiğidir. Bununla birlikte, her yeni S serisi Galaxy telefon lansmanından yola çıkarak, S22 Ultra'nın Qualcomm Snapdragon 888 çip üzerinde sisteminin halefi tarafından destekleneceğini söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz. RAM'in 12GB veya 16GB olması muhtemelken, depolama değişkene bağlı olarak muhtemelen 256GB veya 512GB olacaktır.


Burada Pingtwitter'te biz büyük hayranlarıyızSamsung Galaxy S21 serisigenel olarak, standart S21 ile bile veGalaxy S21 Artıgerçekten etkileyici. Bu yüzden şu anda prestijli binamızda güvenli bir şekilde kilitleniyorlar.en iyi telefonlarveen iyi Android telefonlarsatın alma rehberleri.

Bu nedenle, gelecek yılın S22 serisinden ve özellikle S22 Ultra'dan gerçekten güçlü bir gösterim, Samsung'un dünya çapındaki akıllı telefon üreticilerinin en üst tablosundaki hakimiyetini gerçekten doğrulayacaktır. Geleceğin yetenekli teknoloji tasarımcısının beyni olan bu konsept videoda gösterilen ekran altı teknolojisini umuyoruz.Technizo Konsepti, gerçeğe dönüşebilir.


Mevcut Samsung telefon sözleşmeniz sona eriyorsa ve hangisini alacağınızı merak ediyorsanız, o zaman şuraya göz atın.en iyi samsung telefonlartüm en iyi Galaxy telefonlarını sıraladığımız rehber