Close
 • Ana
 • /
 • Egzersiz Yapmak
 • /
 • Henry Cavill tam vücut egzersizi: Superman ve The Witcher kadar güçlü olun

Henry Cavill tam vücut egzersizi: Superman ve The Witcher kadar güçlü olun

Christian Bale gibi bazı Hollywood yıldızları, oynadıkları farklı roller için vücut dönüşümleri ile ünlüken, diğerleri genel olarak fit bir fiziğe sahip oldukları için iyi biliniyor. İkinci grup, Chris Hemsworth, a.k.a Thor ve Henry Cavill, yani Çelik Adam. Netflix dizisinde Geralt of Rivia'yı (The Witcher) oynayan Cavill, tam vücut antrenmanından onu rol için şekle sokan bir pasaj paylaştı (yine).


 • Chris Hemsworth antrenmanı: bu antrenmanla büyük kollar ve tanrıların bedenine sahip olun

2013'te Çelik Adam'ı canlandırmak için epeyce kilo kas kütlesini topladıktan sonra, Cavill bir kez daha Witcher rolü için aynı şeyi yapmak için spor salonuna geri döndü ve bu sefer şekillenmek için tüm vücut egzersizi hayır gibi görünüyor. Süpermen için olduğundan daha az yoğun. Geralt of Rivia veya Krypton'lu Kal-El gibi bir vücut istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

Söylemeye gerek yok, Cavill gibi şişirmeyi planlıyorsanız, normalde yaptığınızdan çok daha fazla yemeniz gerekecek ve kendinizi pizza ve birayla doyurmaktan bahsetmiyoruz. Umarız yumurta ve biftek seversiniz. Kahvaltı için. Altı ay boyunca her gün. Henry Cavill gibi toparlanacak ve egzersiz yapacak kadar kararlı olduğunuzu düşünüyorsanız, okumaya devam edin. Ödülünüz geniş askerler, büyük kollar, tenis toplarını zıplayacak kadar sıkı kalçalar, aşırı yakışıklılık ve bolca çekicilik olacak.

 • Mike Tyson Vücut ağırlığı egzersizi
 • Mike Tyson ve Anthony Joshua'nın kullandığı vücut ağırlığı egzersiziyle boyun gücünü artırın
 • Yırtılmanın en verimli yoluBİLİM'e göre

Everlast EverGrip Ağırlıklı Yelek, 20 lbs |Walmart'ta 75.74 $ 'a satın alın
İndirimli fiyat! Everlast EverGrip Weighted Vest ile vücut ağırlığı antrenmanınıza ekstra direnç katın. Neopren malzeme yumuşak ancak dayanıklıdır ve yeleğin minimalist yapısı sayesinde egzersiz sırasında hareketi kısıtlamaz. Lütfen dikkat: daha hafif bir versiyon var (10 lbs) ve şu anda sadece 72.49 $ 'a daha da ucuza satılıyor!Anlaşmayı Görüntüle


Henry Cavill Witcher antrenmanı

(Resim kredisi: Henry Cavill / Facebook)

Henry, Mission: Impossible, Superman ve en son Netflix hit dizisi The Witcher gibi filmlerdeki rolleriyle ünlüdür. Cavill, Beast Mode'da bir Yunan tanrısı gibi görünmesi ile de ünlü. Bildirildiğine göre 6'1 'boyunda ve yaklaşık 200 lbs ağırlığında. Bu onu teknik olarak 'obez' BMI kategorisine sokar, ancak hepimiz fazla kiloların yağ değil kas kütlesi olduğunu biliyoruz. Ve birçoğu.


Birçok kişinin düşündüğünün aksine, Cavill'in 'süper yapılı' aşaması Superman: Man of Steel ile başlamadı. Hayır, 2011 yapımı Ölümsüzler filminde 28 yaşındayken oldukça keskin bir vücudu vardı. Kuşkusuz, şimdi olduğu kadar büyük görünmüyordu. Henry Cavill'in antrenmanları, zaman geçtikçe giderek daha acımasız hale geldi.

Henry Cavill Witcher antrenmanı


(Resim kredisi: Henry Cavill / Facebook)

Tek başına hiçbir antrenmanın Cavill'i şu an olduğu seviyeye kadar yükseltmeyeceğinden hemen bahsetmeye değer. Kas kütlesini artırmak için Henry, kas geliştirme çabalarını hızlandırmak için çok fazla yemek yiyordu ve sıkı bir diyet uyguluyordu. Görepek çok, diyeti endüstriyel miktarlarda proteinden oluşuyordu - bir kısmı daen iyi protein tozları- ve karbonhidratlar, her ikisi de kas geliştirme ve iyileşme için gereklidir.

Başka bir kaynakAyrıca, gün boyunca enerji seviyelerini yüksek tutmak için kahvaltıda biftek ve yumurtadan ve birden fazla öğle yemeğinden bahsederek bunu doğruluyor. Karbonhidrat ve protein seviyelerini bu kadar yüksek tutmak, vücudunun neredeyse 7/24 yorucu egzersizlere hazır olduğu anlamına geliyordu. Sistem, 2011'den beri üstlendiği her role ne kadar uygun göründüğüne bakılarak işe yaradı.

 • En iyi protein bar
 • En iyi kitle kazandırıcı
 • En sarsıntılı

Henry Cavill Witcher antrenmanı

(Resim kredisi: Henry Cavill / Facebook)

Ve şunu düşünebilirsiniz: 'Kahvaltıda biftek yiyebilirim, sorun yok', sadece bir düşünün. Bu ayda bir kahvaltıda biftek yemekle ilgili değil; her gün saatlerce egzersiz yaparken, altı ay boyunca her gün en büyük biftek ve yumurta kahvaltısını yapıyor. Bunu yapmak için sadece vücudunuzda değil, kafanızda da güçlü olmanız gerekir.


Henry Cavill Witcher antrenmanı nedir ve neden kas geliştirmek için de eşit derecede iyi olan diğer antrenmanlara tercih etmelisiniz.10.000 swing kettlebell egzersizi? Günün sonunda, sıkı bir diyetle birleştirilen her türlü direnç antrenmanı kas kütlesinin artmasına neden olacaktır, bu nedenle hangi antrenmanı tercih ederseniz seçin ve en azından birkaç ay boyunca buna bağlı kalın. Sonuçları yakında göreceksiniz.

Henry Cavill The Witcher Egzersizi

(Resim kredisi: Netflix)

Henry Cavill Witcher antrenmanı

GöreErkek Sağlığı, Cavill'in antrenmanı nispeten basitti, bu anlaşılabilir bir durumdu çünkü zaten yıllardır iyi bir şekle sahipti, bu yüzden Witcher için, sıfırdan başlamak yerine vücudun üst kısmının bazı bölgelerini 'sadece' vurgulaması gerekiyordu.

Yukarıda bahsi geçen makalede bahsedilen egzersizler, Cavill'in de belirttiği gibi, arka arkaya gerçekleştirilmesi amaçlanmamıştır: 'Bunlar, o gün hangi kas grubu veya kas gruplarına bağlı olarak çalıştığımıza bağlı olarak, egzersizlere koyduğumuz hareketlerdir.' Bu egzersizlerin, tüm antrenmanın kendisi değil, antrenmanlarından öne çıkanlar olduğu anlamına gelir.

Bununla birlikte, aşağıdaki beş egzersiz basit bir tam vücut egzersizi oluşturabilir ve vücudunuzun çoğunu çalıştırabilir. Belki hiperekstansiyon yerine, bu göğüs kaslarını ve trisepsleri büyütmek için bench press yapabilirsiniz. Veya daha büyük deltler için baş üstü presler. Ya da her ikisi de.

JAXJOX Bağlantılı Ayarlanabilir Dambıl |Best Buy'da 449 $ 'a satın alın
Bir çift Bowflex SelectTech dambıl satın almak ister misiniz? Biz de, ama satmaya devam ediyorlar. Daha güvenilir bir şekilde bulunabilen ayarlanabilir bir dambıl için, bu ayarlanabilir dambıl çiftini satın alın - Bowflex'in yaklaşık yarı fiyatına. JAXJOX ayarlanabilir dambıl, ağırlıkları 3 saniyenin altında 8 - 50 lbs'den 6 lb'lik artışlarla otomatik olarak ayarlayan dijital bir sistem kullanır. Anlaşmayı Görüntüle

Mirafit Hex Dumbbell 10kg (Çift) |Mirafit'te 59,95 £ 'a satın alın
Birleşik Krallık'taki herkes sakin olsun! En son ne zaman Mirafit hex dambıl satın alabildiniz? Sadece herhangi bir dambıl değil, 10 kg çift! 59,95 £ karşılığında! Bu Kara Cuma, herhangi bir indirim olmadan bile erken geldi. Bu güzelliğin çok uzun süre stokta kalmasını beklemiyoruz, bunları şimdi satın alın ve bir an önce çalışmaya başlayın. Cidden, bu altın tozu gibi. Kaçırmayın. Fırsatı Görüntüle

Rumen deadlift

Rumen deadliftleri bir deadlift çeşididir (sürpriz!) Ve esas olarak hamstringleri, kalça kaslarını ve belin alt kısmını, özellikle de omurgayı destekleyen kaslar olan Erector Spinae'yi çalıştırırlar. Rumen deadliftleri ağır ağırlıklarla yapılır ve bu nedenle yanlış form, kazancın aksine bel kaslarınızın çekilmesine neden olabilir. Omurgayı nötr tutun, omuzlarınızı geniş tutun ve hamstringlerinizden / kalçalarınızdan kaldırın.

Witcher antrenmanı, dört saniyelik eksantrik (negatif) aşama ve eşmerkezli (pozitif) aşamadan önce 2 saniyelik bir duraklama ile bu egzersizin 10 tekrarlı üç setini içeriyordu.

Hiperekstansiyon

Şaşırtıcı bir şekilde, bahsedilen çok fazla egzersizde, hamstringlere, kalça kaslarına ve belin alt kısmına odaklanan başka bir egzersiz daha vardı: hiperekstansiyon. Bununla birlikte, hiperekstansiyon mükemmel bir bacak günü temel egzersizidir ve Romanya'daki deadliftlerle aynı gün yapılan hamstringleri gerçekten bombalayabilir.

Antrenman, üstte iki saniye bekletme ile 10 tekrarlı üç set önerir.

 • En iyi kalça egzersizleri
 • Nasıl büyük bir popo elde edilir
 • TRX bacaklar evde egzersiz

Eğik statik tutuş

Eğik statik tutuşlar, hareket etmekten farklı olarak, uzun bir süre pozisyonda kalmanızı gerektirdikleri için tahtalara benzer. Vetahta- ve özelliklesert tahta- tüm çekirdeği hedefler, eğik statik tutuş abs'nin yan tarafına odaklanır.

Antrenman, her taraf için 30 saniyelik üç set bekletmeyi önerir.

 • Bilime göre tonda karın kasları için en iyi temel egzersiz
 • En iyi süspansiyon eğitmeni
 • En iyi direnç bantları

3 yönlü omuz kaldırma

Bu omuz egzersizi ile deltleri bombalayın. 3 yönlü omuz kaldırma iyi çalışır çünkü kasları daha uzun süre ve her tekrarda farklı bir açıdan çalıştırmanızı gerektirir. Bu egzersiz, omuz kaslarını vurgulamak ve tanımlamak için o kadar iyi değildir.

Antrenman, her pozisyondan 15 tekrarlık üç set önerir.

 • best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbell
 • En iyi omuz egzersizleri
 • Dik sıralar nasıl yapılır

Half-iso dönüşümlü dambıl curl

Bu acımasız bir biseps egzersizidir. Genellikle, değişen dambıl bukleleriyle, diğer taraftaki ağırlığı kıvırdığınızda bir tarafa biraz mola verirsiniz. Ancak iso-tutmayı ekleyerek, her iki tarafı da çalışırsınızher zaman, pazıları 'sadece' bukleler yapmaktan daha fazla yüklemek. Bu egzersizi yaparken çok dikkatli olun.

Antrenman, kol başına üç set 10 tekrar önerir.