Close
  • Ana
  • /
  • Televizyonlar
  • /
  • LG OLED televizyon satın almak için harika bir neden daha: Avustralya'da hepsi %10 daha ucuza geldi

LG OLED televizyon satın almak için harika bir neden daha: Avustralya'da hepsi %10 daha ucuza geldi

LG, yaklaşmakta olan yeni model düşüşünden önce OLED TV'lerinde Aussie fiyatını resmen düşürdü.

Mevcut CX modelleri 2020 boyunca fiyatların biraz düştüğünü gördü ve 2021 C1 versiyonunun piyasaya sürülmesiyle birlikte Avustralyalı perakendeciler geçen yılın stoklarında sağlam indirimler sunuyor.

İngiltere'de yaşayanlar için,LG, CX ve BX modellerinin fiyatını zaten düşürdügeçen hafta, onları piyasadaki en ucuz OLED TV'ler haline getirdi - ve şimdi Avustralyalı tüketiciler benzer tasarrufların keyfini çıkarabilir.

  • LG C1 ve LG CX: Karşılaştırılan LG'nin en popüler OLED TV'leri
  • LG CX (OLED65CX) incelemesi: çoğu insan için en iyi OLED 4K TV
  • LG BX (OLED55BX) incelemesi: en ucuz OLED TV ve PS5 ve Xbox Series X için mükemmel

Resmi fiyat düşüşü önceki RRP'de %10 iken, birçok perakendeci bunun biraz ötesine geçiyor, yani artık gördüğümüz en ucuz Avustralya fiyatlarına çok yakın bir fiyata LG CX puanlayabilirsiniz.


Örneğin, Appliance Central şu ​​anda 55 inçlik CX'te en iyi fiyatı sunuyor.2.570 AU$ - yeni RRP'den 215 AU$ tasarruf, ve geçen haftaya göre 525 AU$ indirim.

Aynı şekilde, 65 inçlik müşteri deneyimi fiyatı daaynı perakendeci ile 3.530 AU$'a düşürüldü, yeni RRP'den 245 AU$ tasarruf. Bu, aynı modeli 3.595 AU$'a indirimli olarak sunan Bing Lee'den marjinal olarak daha ucuz.


JB Hi-Fi ve Bing Lee, CX ile fiyat konusunda rekabet ediyor, ancak ikisi de BX modellerinde indirim yapmamış gibi görünüyor - bu perakendecilerden satın alırsanız daha kaliteli bir TV'de daha iyi bir fiyat alacağınız anlamına geliyor.

LG CX, 2020'nin en sevdiğimiz TV'lerinden biriydi. Çok değerli, görüntü kalitesi mükemmel ve PlayStation 5 ve Xbox Series X'in her yeni özelliğini desteklemesi sayesinde en iyi oyun TV'lerinden biri olduğunu kanıtladı.


Görüntü kalitesinden biraz ödün vermekten memnunsanız, BX modellerinden de çok şey alabilirsiniz.

Appliance Central, 55 inç için 2,280 AU$'dan en iyi fiyatın reklamını yapıyor -RRP'den büyük bir 515 AU$ indirim.

Aynı şekilde, BX 65 inçsadece 3,085 AU$, size 710 AU$ tasarruf sağlar.

LG BX hala çekici bir OLED TV. Üstün HDMI desteğine ve hem normal HD hem de 4K içerikle yüksek bir genel görüntü kalitesi düzeyine sahiptir. Bu, CX kadar etkileyici olmasa da, bu pazarlık fiyatlarında yine de harika bir satın alma.


Mevcut fırsatlar sadece bu hafta sonu için geçerli olacak.