Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İşte Apple, iPhone 13'ü düşük ışıkta fotoğraf çekmek için mükemmel hale getiriyor

İşte Apple, iPhone 13'ü düşük ışıkta fotoğraf çekmek için mükemmel hale getiriyor

NSApple iPhone 13modellerin, karanlık anları göz kamaştırıcı bir incelikle yakalamak için ƒ/1.8 diyafram açıklığına sahip ultra geniş kamera lensleriyle geleceği bildiriliyor.


Barclays analistleri Thomas O'Malley ve Blayne Curtis'in raporlarına göre, Apple'ın iPhone 13 modellerinin dördü de onunla birlikte gelecek: iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max, ultra geniş bir ekrana sahip olacak. daha geniş f/1.8 diyafram açıklığına sahip sensör.

Ortaya çıkan resim, birkaç göz kamaştırıcı derecede iyi, pişmiş yükseltmelere sahip yeni bir Apple el cihazına ait. Raporlar, Apple'ınLiDAR Tarayıcı teknolojisitüm yeni modellerinde gelecek. Bu yeterli değilse, söylentiler, düşük maliyetli modellerle entegre edilen sensör kaydırmalı görüntü sabitlemeden de bahseder.

Haber bir yatırımcı notundan geliyor, yani somut kanıt değil (aracılığıylaMacSöylentiler). Ve işleri daha da karıştırmak için, bu rapor, yükseltmenin Apple'ın iPhone 13 Pro modellerine ayrılacağını söyleyen güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo'nun geçen yılki bilgileriyle çelişiyor gibi görünüyor.çok ihtiyaç duyulan iyileştirmelerTelefonunuza daha uzun günler için ekstra enerji vermek için pil ömrüne.

Dahil olmak üzere mevcut iPhone modelleri yelpazesiiPhone 12,iPhone 12 Prove iPhone 12 Pro Max, şu anda tümü f/2,4 diyafram açıklığına sahip ultra geniş lensler kullanıyor. Apple'ın iPhone 12 serisi şimdiden harika fotoğrafçılık yetenekleri sunuyor; Bununla birlikte, haberler, iPhone 13 modellerinin düşük ışık durumlarının üstesinden daha fazla cesaretle gelebileceği anlamına gelmelidir.


Bu haberin yanı sıra bir Twitter kullanıcısı,chunvn8888etrafındaki spekülasyonlara yakıt ekler.daha küçük çentikyeni Apple iPhone 13 cihazlarında. Twitter kullanıcısının ipuçları, eğer doğruysa, Apple'ın iPhone 13 serisini,Samsung Galaxy S21Bu, daha fazla ekran alanı için bu çerçeveleri güçlendirmek için daha az göze çarpan bir öne bakan kamerayı ödüllendiriyor.

Bazı yönlerden, Apple söylentileri, bir sonraki sürüme kadar kullanıcıları kandırmak için var, belki de markanın en önemli başarılarından biri, bizi şaşırtmak için sürekli olarak spekülasyonları geride bırakıyor. Elbette Apple ve Samsung'un başka alternatifleri de var: Pingtwitter'ünen iyi akıllı telefonlaryeni bir el cihazı için pazardaysanız, elinize rehberlik etmeye yardımcı olacaktır.


Yükseltilmiş bir kamera, Pingtwitter'te her zaman memnuniyetle karşılanır. Spekülasyonlar, Apple'ın çok övülen açıklama etkinliklerine kadar yıl boyunca dönüyor ve dönüyor, bu nedenle söylentilerin gerçek özellikleri çivilemeye ne kadar yaklaştığını görmek her zaman ilginçtir.

Bugünün en iyi iphone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:cep tiftiği