Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • İşte cep telefonunuza ikinci, tek kullanımlık bir telefon hattını nasıl edineceğiniz

İşte cep telefonunuza ikinci, tek kullanımlık bir telefon hattını nasıl edineceğiniz

Cep telefonunuzda ikinci bir telefon numarasına sahip olmanın günümüzde pek çok avantajı vardır, ancak hiçbiri gelişmiş gizlilikten başka bir şey değildir.

Bugün her zamankinden daha fazla tek iletişim cihazımız olarak cep telefonumuza güveniyoruz. Bununla ilgili sorun şu ki, ev telefonlarının sürekli olarak yok olması ve her zamankinden daha fazla iletişim kurulabilir olması gereken bir kişisel numaranın, genellikle ideal olarak asla istemeyeceğiniz şirketlere veya insanlara yayılması inanılmaz derecede kolaydır ilk etapta sahip olmak.

Ve işte bu noktada cep telefonunuzdaki ikinci, tek kullanımlık, yanabilir ikinci bir hat mükemmel bir anlam ifade ediyor.

Telefonunuza ikinci bir numara ekleyerek, kişisel hattınızı gerçekten sahip olmak istediğiniz kişiler için koruyabilir ve geri kalanını, gerekirse yakıp istediğiniz zaman imha edilebilecek ikinci bir numaraya ayırabilirsiniz. Hem mahremiyetinizi korursunuz hem de istenmeyen pazarlama çağrılarının ve dikkat dağıtıcı şeylerin acısını ortadan kaldırırsınız.


Mobil itirazınızda ikinci bir telefon hattına sahip olma fikri, şu anda Hushed tarafından yürütülen bu harika anlaşmaya kesinlikle bir göz atmalısınız.


Sadece 25 USD karşılığında, cep telefonunuzu yılda 500 dakika ve 1100 sms mesajıyla donatılmış ikinci, tek kullanımlık bir telefon hattıyla artırabilirsiniz. Daha da iyisi, 365 gün sonra kredi ÜCRETSİZ olarak sıfırlanır!Bu, cep telefonunuzda ömür boyu ikinci numara için yalnızca 25 ABD doları tutarında tek seferlik bir ödemedir.

Bu harika fırsattan yararlanmak için tek yapmanız gerekenHushed'e gitve promosyon kodunu kullanınPingtwitter25.


Bundan sonra, tüm bu tek kullanımlık ikinci hat işlevini elde edeceksiniz:

 • Akıllı telefonunuza ikinci bir telefon numarası ekleyin
 • İkincil bir cihaz satın almadan özel Hushed numaranıza telefon görüşmeleri ve metin mesajları gönderin ve alın.
 • Hushed numaranızın süresi asla dolmaz
 • ÖMÜR boyunca her yıl 500 DK / 1100 SMS alın (ÜCRETSİZ)
 • Tam Çağrı / SMS özellikleri
 • Çağrı yönlendirme / Sesli posta
 • Sessiz mesajlaşma, diğer Hushed kullanıcılarına yok edilebilir mesajlar ve resimler göndermenize olanak tanır
 • Gizli Hesabınıza farklı cep telefonlarından erişilebilir
 • Hemen kullanıma izin veren kaydolmak için yalnızca bir e-posta adresi gerektirir

Hushed'ı iş başında görmek istiyorsanız, ikinci numaranın ve özelliklerinin normal bir akıllı telefonda nasıl çalıştığını gösteren aşağıdaki videoya neden bir göz atmıyorsunuz?

Bu nedenle, gizliliğinizi korumak ve cep telefonunuzu gelişmiş işlevsellikle artırmak için,Hushed'e gitve promosyon kodunu kullanınPingtwitter25şimdi.

Güzel Baskı


Promosyon değeri, satın alma tarihinden 90 gün sonra sona erer. Ödenen tutar asla sona ermez. Her 90 günde bir geri alınabilir. Kişi başı limit 1, hediye olarak 1 ek satın alabilir. Satın alma tarihinden itibaren 3 ay içinde kod kullanılmalıdır. En az 6 ay boyunca kullanım olmazsa telefon numaralarının geçerliliği sona erecektir. 365 gün sonra krediniz sıfırlanır ve numaranız üzerinden tekrar ÜCRETSİZ olarak 500 dak / 1100 sms alırsınız. Satıcı, reklamı yapılan mal ve hizmetlerin bakımı ve kalitesinden yalnızca alıcılara karşı sorumludur.

Bu teklif yalnızca İngiltere, ABD ve Kanada numaraları için geçerlidir.

Susturulan sayılar, kullanılmadan altı ay sonra sona erer.