Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Zoom aramalarınız için 'Ben kedi değilim' avukatının komik filtresini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır

Zoom aramalarınız için 'Ben kedi değilim' avukatının komik filtresini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır

Teksaslı bir avukat, bu hafta Zoom üzerinden yaptığı sanal mahkeme oturumu viral hale geldiğinde manşetlere çıktı, çünkü bir şekilde kendisine bir kedi filtresi uyguladı ve kaldırmakta zorlandı. İnternet buna bayıldı ve şüphesiz toplantılara kendi kabarık yüzünüz ve bıyıklarınızla çıkmak isteyeceksiniz; ve yapabilirsin!

Tek yapmanız gereken, uygulamanın filtrelerini PC ve Mac'teki canlı akışlarda kullanmanıza izin veren Snapchat'in Snap Kamerasını kullanmak. Sunulan kedi filtresiKesinlikleRod Ponton'un talihsizliğindekiyle aynı, ama yine de işi görecek. Ponton'unki kadar havalı da değil, kendi gözlerinize ve ağzınıza kediye dayayarak, ama kesinlikle biraz gülecek.

YapabilirsinizSnap Camera'yı buradan indirinve kapmakkedi yüz filtresibaşlamak. Diğer Snapchat filtre favorileri şunları içerir:mutlu Köpek, ve bir Turşu Rick tarzıturşu filtresi. Beyaz kedi suratında her şeyi yapmak istiyorsanız, şansınız kalmadı - bir Dell dizüstü bilgisayarınız yoksa.

#TFW eski filtrelerinizden biri viral oluyor.Kedi filtresi 9 can önceyken hala güzel bir mırıltı alabilirsiniz ➡️ https://t.co/7j53YWBQUc #FUTUREisMEOW 🐱 pic.twitter.com/K0qvm4ljvY11 Şubat 2021


Daha fazla gör

Teknolojinin kullanıcının ifadelerini aktarma yeteneği açısından oldukça gelişmiş görünen kedi filtresi, aslında Dell'in bazı üretici dizüstü bilgisayarlarına önceden yüklenmiş olarak gelen Live Cam Avatar yazılımıdır ve onlarca yıllıktır. Ponton'un mücadele etmesinin - ve ilk etapta bir kedi olarak ortaya çıkmasının - nedeni, açıklanamayan bir nedenden dolayı,varsayılanweb kamerası yazılımı için ayar.

twitter kullanıcısıChemBark2012'den itibaren kendi hikayelerini paylaştılar, burada rahatsız edici kedicik, şişmiş bir iş görüşmesinden sorumluydu (aracılığıylaBBC) ve hatta birBlog yazısıkendini 'aptal beyaz kediden' kurtulmaya adamıştır. Dell, üzerinde viral video vızıltısına girdiheyecan, ve birindirim sunmakFUTUREISMEOW promosyon koduyla bu hafta sonu dizüstü bilgisayarlarında.


Bu arada, kendi Zoom aramalarınızda üzgün beyaz kedi gibi sessizce acı çekiyorsanız, muhtemelen eski bir sürücüye bağlıdır, bu nedenle yazılımınızı güncelleyin ve iş arkadaşlarınıza aslında 'burada olduğunuzu' seslendirmek zorunda kalmamalısınız. yaşa' ve bir kedi değilsin. Ponton'un komik çağrısını izleyebilirsiniztam burada.

Bugünün en iyi Dell Latitude 9510 fırsatları İndirimli Fiyat Dell Latitude 9510 15' 2'si 1 arada... Amazon Prime 1.944,99 $ 1.400 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Dell Latitude 9510 2'si 1 Arada... Dell 3,992,57 $ 1,599 Dell Latitude 9510 Dizüstü 15'i Görüntüle... Amazon Prime 1.899,99 $'a Bakın Dell Latitude 9510 15'... Amazon 2,399 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz