Close

İşte Nintendo Switch Pro çıktığında

arkasındaki momentumNintendo Anahtarı Prodoğrulanmış bir içeriden bilgi ile son birkaç ay içinde hızla inşa ediliyorönemli donanım ayrıntılarını onaylamasistem hakkında ve bir konsolla donatılmış bir konsola işaret eden diğer birçok sızıntıyükseltilmiş ekran,yeni Joy-Con kontrolörleri, ve hatta biryeniden tasarlanmış yerleştirme istasyonu.


Şimdi, yine de, ABD'nin saygın haber yayını Bloomberg News'den başkası tarafından, takip konsolu olacak Nintendo Switch Pro'nun ne zaman piyasaya sürüleceğini bekleyebileceğimizi teyit ettirdik.Nintendo Anahtarı Liteve orijinalNintendo Anahtarı.

  • Nintendo Switch, klasik NEOGEO POCKET oyunlarının tatlı bir seçimini alıyor
  • 4K grafiklerle Nintendo Switch'inizi nasıl güçlendirebilirsiniz?
  • Smyths, GAME ve Amazon'da daha fazla PS5 stoku yolda

Bunun nedeni Bloomberg News'in yenibelirtti:

'Nintendo, bu yılın ikinci yarısında Switch'in revize edilmiş bir versiyonunu daha büyük ve daha iyi bir ekranın yanı sıra hibrit konsol bir TV setine takıldığında yükseltilmiş grafiklerle piyasaya sürmeyi planlıyor'

Bu kesindi. Nintendo Switch Pro 'bu yılın ikinci yarısında' çıkıyor.


Görünüşe göre, tüm bu duman kesinlikle bir Nintendo Switch Pro yangını olduğu anlamına geliyordu ve dahası, Pingtwitter'ün bildirdiği tüm bu sızıntılar sonuçta gerçeğe işaret ediyor gibi görünüyor.

Gerçekten, şimdi biz gibi görünüyorNSDaha büyük bir OLED ekrana sahip bir Nintendo Switch Pro alacak. ve bizNSkonsol yuvasındayken ve bir TV'ye bağlıyken daha yüksek çözünürlüklü oyun sunan profesyonel bir Switch alacak -4K oyun bile olabilirsayesindeNvidia'nın DLSS teknolojisisisteme fırınlanıyor.


Ve daha da heyecan verici olan şu ki, bu Bloomberg News raporuna inanılırsa ve yayının gelecekteki Nintendo donanımıyla ilgili raporlama konusundaki sicili hemen hemen kurşun geçirmezse, o zaman oyunculara benziyor.NSkonsol bu yılki kış tatili sezonundan önce ellerinde olacak.

YaniMuhteşemHem Sony hem de Microsoft olarak izleyen sadık Nintendo hayranları için haberlerönemli ölçüdedaha güçlü yeni nesilPS5veXbox Serisi Xkonsollar piyasaya çıkıyor. Bu çok iyi bir haber, anlamıYine bir başkaKış tatili sezonuna, Big N'nin sadıkları tarafından herhangi bir yeni donanım olmadan katlanmak zorunda kalmayacak.


Burada, Pingtwitter'te, konsolun yeni ve harika bir yüksek sadakat dalgasını başlattığı erken bir Q4 Nintendo Switch Pro sürümünü umuyoruz.Oyunlar arasında geçiş yapÖrneğinZelda Efsanesi: Vahşi Nefes2 ve devamıSüper Mario Odyssey. Parmaklar çarpınca bu hayal gerçeğe dönüşür.

Bugünün en iyi Lego Bowser's Castle Boss Battle Genişletme Seti İndirimli Fiyat LEGO Super Mario Bowser'ın... Amazon Prime 149,99 AU$108 ViewLEGO Super Mario Bowser'ın... Hedef Avustralya 135 ABD Doları Görünüm LEGO 71369 Bowser'ın Şatosu... Dick Smith 148.96 dolar Görünüm LEGO Süper Mario Okçular... myer.com.au 149,99 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz