Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • İşte Samsung TV'leri etkileyen PS5 hatası ne zaman düzeltilecek?

İşte Samsung TV'leri etkileyen PS5 hatası ne zaman düzeltilecek?

Kendinizi güvenceye alacak kadar şanslıysanız,PS5Bu, oyun kurulumunuzun bir yerinde gururla oturuyor, oyununuzu oynamanızı engelleyen bir hatadan etkilenen bir Samsung TV ile eşleştirmek için yeterince şanssız olabilirsiniz.PS5 oyunları120Hz ve HDR'de 4K'da. Ama iyi haber şu ki, bir düzeltme yolda!


PS5, pürüzsüz 120Hz ve 4K grafikleri HDR ile birleştirir, ancak bazı Samsung TV'ler bunların hepsini aynı anda destekleyememiştir. Etkilenen TV'leri olan PS5 sahipleri HDR ve 4K / 120Hz arasında seçim yapmak zorunda kaldılar, ancak Mart ayında bu kabus rahatsızlığı sona erecek ve bitecek.

Bir Samsung topluluk moderatörü (aracılığıylaNe Hi-Fi), bunun bir Sony sorunu olduğunu, ancak Mart ayında bir PS5 sistem yazılımı güncellemesiyle çözüleceğini söyleyerek bir güncelleme ile tartıldı.

Hata yerelleştirildi ve Sony'nin 4K 120 Hz HDR'yi mümkün kılmak için Mart ayında bir güncelleme yayınlaması bekleniyor. Lütfen PlayStation'ı en son yazılımla güncel tutun.

'TV'nin yazılım güncellemesine ihtiyacı yoktur (ancak kararlılık ve güvenlik nedenleriyle yazılımı her zaman güncel tutmanızı öneririz). TV'nin de onarılması gerekmiyor, bu nedenle desteğe başvurmanız gerekmiyor.'


Bu arada, Samsung TV'leri olan PS5 oynatıcılar için bir geçici çözüm önerdiler; HDR açıkken 60Hz'e düşebilir veya HDR'yi tamamen kapatabilirsiniz, bu daha az bir geçici çözüm ve sorundan daha fazla vazgeçmektir.

Sorun, Samsung da dahil olmak üzere Samsung'un Q serisi TV'lerini etkiliyor gibi görünüyor.Q90R- 2019'da en iyi TV için Pingtwitter ödülünün yanı sıra Q70T, Q80T, Q85T, Q95T ve Q950T (üzerindenPC Oyunları Donanımı). Bu arada, Q90T'nin bir yorumcunun kendi özel uyumluluk sorunu var.Nvidia RTX3080, ve bu tüm RTX 30 serisine yayılıyor gibi görünüyor.


Sorunun Samsung tarafında olmadığı göz önüne alındığında, bizim seçimimizi vermek isteyebilirsiniz.en iyi Samsung TV'lerbir bakış hem deen iyi oyun TV'leri.

Bugünün en iyi Samsung QE65Q90R fırsatlarıSINIF A2 - Samsung QE65Q90R... Cihazlar Doğrudan 1.594.81 £ Görünüm SINIF A2 - Samsung QE65Q90R... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan 1.594.81 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Ne Hi-FI