Close
 • Ana
 • /
 • Yayın Akışı
 • /
 • The Mandalorian 2. Sezon 2. bölüm Disney Plus'ta çıktığında

The Mandalorian 2. Sezon 2. bölüm Disney Plus'ta çıktığında

Mandalorian 2. Sezondaha fazlası için geri gelmeye devam etmek için her hafta akış hizmeti damlama besleme bölümleriyle nihayet Disney Plus'ta.


30 Ekim Cuma günü geçen hafta platforma çıkan sezon başlangıcıyla şimdiden bir bölümdeyiz, ancak 2. bölüm geçen hafta ile aynı anda yayınlanmayacak.

Disney Plus İngiltere rehberi: ucuz fırsatlar, izlenecek en iyi 2020 filmleri ve şovları

Mandalorian 2. Sezon 1. bölüm, geçen hafta 00.00 PST / 03.00 EST / 07.00 GMT / 18.00 ACT'de yayınlanmaya başlandı, böylece onu izleyebilirsinizDisney Plusşimdi! Zaten tükettiyseniz ve bir sonraki taksit için azimliyseniz, aşağıda sizin için tam sürüm programı, Sezon 1 özeti ve bildirimlere nasıl kaydolacağınız var, böylece bir uyarı alacaksınız. yakında her yeni bölüm düşer.

 • Son Dakika!Xbox Series X GAME ön siparişleri: Konsolunuzu nasıl kilit altına alacağınız aşağıda açıklanmıştır
 • Hemen içeride: Siyah PS5 İPTAL EDİLDİ! Sony, tüm PS5 ön panel ön siparişlerini durdurur
 • Daha:Nintendo Switch Pro oyun akışı, PS5 ve Xbox Series X'i alacak şekilde ayarlandı
 • Kaçırmayın!iPhone 13: Apple, çığır açan Samsung yükseltmesini ödünç almak için hızla ilerliyor


Disney Plus'ta The Mandalorian 2. Sezonunu izleyin
The Mandalorian 2. sezonunu Disney Plus'ta aylık sadece 5,99 £ / 6,99 $ / 8,99 AU $ veya tüm yıl için indirimli 59,99 £ / 69,99 / AU $ 89,99 karşılığında izlemek için kaydolabilirsiniz. Şovda zaten bir kült var ve tadını çıkarmak için Star Wars hayranı olmanıza gerek yok. Disney Plus, yedi günlük ücretsiz denemesini durdurdu, ancak bir aylık üyelik size yeni ve klasik filmlerden ve şovlardan oluşan büyük bir kitaplığa erişim sağlayacak.Anlaşmayı Görüntüle

The Mandalorian 2. Sezon: Nasıl İzlenir?

Mandalorian yalnızca yasal kanalları kullanarak Disney Plus'ta izlenebilir, bu nedenle Mando'nun The Child'ı kendi türüyle yeniden birleştirme misyonunda nasıl ilerlediğini görmek için üyelik için kaydolmanız gerekir.

Bir aylıkDisney Plus aboneliğisize aylık 5,99 £ / 6,99 $ / AU $ 8,99 ödeyecek veya 59,99 £ / 69,99 / 89,99 AU $ karşılığında% 15 indirim almak için bir yıl boyunca kaydolabilirsiniz. ABD müşterileri ayrıca ESPN + ve Hulu'nun reklam destekli planına dahil olan Disney Bundle paketini de seçebilirler.Aylık 12,99 ABD doları.


Ücretsiz yedi günlük deneme, maalesef geçmişin bir kalıntısıdır, ancak bu ilk ödeme, sizi ve ailenizi eğlendirmek için akış hizmetindeki bir sürü başka içeriğe bir ay erişim sağlayacaktır.canlı aksiyon Mulanfilm.

Dahası, aynı zamanda hayran olan diğer hanelerdeki arkadaşlarınız ve ailenizle de bir etkinlik yapmak istiyorsanız, yakın zamanda piyasaya sürülenGroupWatch özelliğiher bölümün heyecanını bir arada yaşamak.

Günümüzün en iyi Disney artı fırsatları DisneyDisney + Aylık Ayda 6,99 $ Görünüm-deDisney + Disney + Yıllık 69,99 $ / yıl Görünüm-deDisney +

The Mandalorian 2. Sezon: Fragman

Aşağıdaki resmi özel görünüm fragmanı ile bu sezon mağazada neler olduğunu görün. Tabii ki, yeni başlamayı tercih ederseniz, videoyu atlayabilir ve bunun yerine doğrudan bölüm yayın programına dalabilirsiniz.

The Mandalorian 2. Sezon: bölüm yayın programı

The Mandalorian Season 2'nin yeni bölümleri, şu andan 18 Aralık finaline kadar her Cuma yayınlanacak.


Seri sekiz adet 40 dakikalık bölüme ayrılmıştır ve Disney Plus'ta 12: 00'da (PST) yayınlanacaktır. Bazı bölgelerin Gün Işığından Yararlanma saatinde olduğu geçen hafta dışında, ileriye gitmek, yeni bölümlerin 12:00 PST / 03:00 EST / 08:00 GMT / 7PM ACT'de yayınlanacağı anlamına geliyor. Aşağıdaki 2. Sezon programının tamamına göz atın.

Her hafta kendinize bir hatırlatıcı ayarlamak zorunda kalmamayı tercih ederseniz, şunları yapabilirsiniz:uyarı için kaydolunHer bölüm yayınlanır yayınlanmaz Twitter'da! Sosyal medya sitesi aynı zamanda küresel özel Mandalorian emojileriyle yedi dilde konuşmayı canlandırıyor, bu nedenle bunları kullanmaya başlamak için aşağıdaki hashtag'lerden herhangi birini seçin:

#ThisIsTheWay
#Mandalorlu
# YeşilKarga
#CaraDune
#MoffGideon
#Çocuk
#DarkSaber
# RazorCrest
# TheArmorer

 • The Mandalorian 2. Sezon, 1. bölüm, 'Bölüm 9' - 30 Ekim
 • The Mandalorian 2. Sezon, 2. bölüm, 'Bölüm 10' - 6 Kasım
 • The Mandalorian 2. Sezon, 3. bölüm, 'Bölüm 11' - 13 Kasım
 • The Mandalorian 2. Sezon, 4. bölüm, 'Bölüm 12' - 20 Kasım
 • The Mandalorian 2. Sezon, 5. bölüm, 'Bölüm 13' - 27 Kasım
 • The Mandalorian 2. Sezon, 6. bölüm, 'Bölüm 14' - 4 Aralık
 • The Mandalorian 2. Sezon, 7. bölüm, 'Bölüm 15' - 11 Aralık
 • The Mandalorian 2. Sezon, 8. bölüm, 'Bölüm 16' - 18 Aralık

The Mandalorian Season 2: desteklenen cihazlar

Disney Plus, çok çeşitli cihazlar ve platformlarda desteklenmektedir, bu nedenle, ilk bölümün açılışına telefonunuzda bir göz atmayı düşünüyorsanız, yapabilirsiniz! Bunu kendi sorumluluğunuzda yapmanıza rağmen, yanlışlıkla bir spoiler görürse patronunuz sinirlenebilir.

İOS, Android,Sky TV,Şimdi TV, Amazon Fire Tabletler,Apple iPad'ler, Samsung Galaxy Tab slates,Amazon Fire TV Çubukları, webOS TV'ler, LG TV'ler, Sony TV'ler, Hisense TV'ler, Nvidia Shield, Roku akış cihazları, sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,Xbox One, PC'ler ve Apple TV'ler.

The Mandalorian 1. Sezon özeti

The Mandalorian çıkışının üzerinden neredeyse tam bir yıl geçti, bu yüzden Din Djarin ve The Child, diğer adıyla Mando ve Baby Yoda'nın maceralarını tam olarak hatırlayamıyorsanız, aşağıdaki 1. Sezon özetine göz atın.