Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Herman Miller Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu incelemesi

Herman Miller Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu incelemesi

Herman Miller, araba çevrelerinde Ferrari veya Lamborghini'nin neyse, ofis mobilyaları için de odur. Herkes sandalyelerinden birini ister! Markanın Mirra 2 Butterfly Ofis Koltuğu, en son teknolojiyi içeriyor ve biraz modern bir klasik haline geldi. Herhangi bir Herman Miller sandalyesi gibi, bu ucuza gelmiyor. Ancak hem rahatlık hem de esneklik vadediyor ve sipariş verirken bile kişiselleştirebildiğiniz için ofisinizin estetiğine uyum sağlıyor.


Etkileyici bir dizi ayar özelliği ve uyarlanabilir malzemelerin yaratıcı kullanımı ile Mirra 2 sandalye, insanların çalışırken benimsediği çok çeşitli aktivite ve duruşları barındırabilir. Nefes alabilen file arkası, düzgün, temiz ve havadar bir görünüm ve his verirken, iyi duruşu teşvik eder ve çok önemli desteği sağlar. Son teslim tarihini karşılamak için terlerseniz, bu özellik de bir nimettir.

Üreticiler Mirra 2'nin 'daha ince, daha hafif ve kendi gölgeniz kadar duyarlı' olduğunu iddia ederek, ofis koltuğunda konfor ve stil arayanlar için onu çok çekici bir seçim haline getiriyor. Keşke başka bir üretken işçi olabilseydi, ha?

Herman Miller Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu incelemesi

(İmaj kredisi: Herman Miller)

Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu : Özellikler

Mirra 2 kelebek sandalyenin ayarlanabilirliği, belki de onu sınıfındaki diğerlerinden ayıran şeydir. Bireye uyacak hemen hemen her şeye ince ayar yapmak için bir kol veya kadran var gibi görünüyor.


Birey için en rahat pozisyonu elde etmek için koltuğun derinliğinin ayarlanmasını sağlayan esnek bir ön koltuğa sahiptir. Ancak esnek koltuk arkalığı, Mirra 2 Butterfly'ın belki de en çarpıcı özelliği. Ayırt edici olmasının yanı sıra, kullanıcıya 'verir', etkili ve ayarlanabilir bel desteği sunarken, eğilmeyi önleyerek sağlıklı omurga dizilimini teşvik eder.

Standart koltuk yüksekliği ayarlayıcıya ek olarak, kullanıcının çalışmak için öne eğilmesine veya daha rahat bir pozisyonda arkaya yaslanmasına olanak tanıyan yumuşak bir yatırma mekanizması da vardır. Tamamen ayarlanabilen kollar, birçok ucuz sandalyede bulunmayan bir özellik olan boyun ve omuz bölgelerinde ağrı riskini en aza indirir.


Mirra 2'nin performansı için esas olan, üreticinin akıllıca seçimi ve yüksek kaliteli malzemeleri kullanmasıdır. Sırtlık için seçilen açık malzeme, kullanıcı ile birlikte hareket ederek küçük hareketlere bile yanıt verir ve Airweave 2 dokuma süspansiyonlu koltuk, ağırlığın eşit olarak dağılmasını sağlar. Ancak bu özelliklerin pek çok hayranı cezbetmesi, bazı müşterilerin onları sevmemesi, onlarla geçinememeleri ve oldukça acımasız bulmaları.

Üst tarafta, hem sırtlık hem de koltuk malzemeleri havalandırılmış ve ne kadar aktif veya stresli olursa olsun kullanıcıyı serin tutmada etkilidir.


Tabii ki, tüm bu özelliklerin bir bedeli var. Yatırım göz önüne alındığında, bunun gibi bir sandalyenin uzun süre dayanmasını beklersiniz ve Mirra 2 Butterfly sandalye, uzun ömürlülüğünü ve sırtınızı desteklemek için 12 yıl garantilidir.

Herman Miller Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu incelemesi

(İmaj kredisi: Herman Miller)

Mirra 2 Kelebek Ofis Koltuğu: Kullanıcı Yorumları

Amazon'da puan verenlerin dörtte üçünden fazlası, kullanımı kolay, hafif ve manevra kabiliyeti yüksek bu sandalyeye 5 yıldız verdi.

Pek çok sahibi etkilemek gibi görünen şey, sandalyedeki çok çeşitli ayarlanabilir özelliklerdir. En az 10 farklı ayar sistemi var ve bir sahibi bu modelin 'mümkün olan her ayarı var, bu yüzden rahat bir pozisyon bulamamak imkansız' diyor.


Sahiplerin çoğu fileli sandalyenin sırtını serin ve rahat buluyor ve bel desteğinin olumlu etkileri hakkında yorum yapıyor. “Uygun sırt desteğinin yarattığı farkı abartamam” incelemelerde sık sık ortaya çıkıyor.

Bununla birlikte, müşterilerin küçük bir kısmı ayarlanabilir özellikleri yüksek olarak değerlendirmez, bel yüksekliği ve koltuk derinliği ayarının rahat bir koltuk olmadığını bulmak. Ve sandalyenin saatlerce rahatça çalışabileceklerini söyleyen çok sayıda hayranı olsa da, bazı müşteriler koltuğun boyun eğmediğini veya ön kenarının uyluklarına battığını söylüyor. Mirra 2'nin çok 'düzgün' bir sandalye olduğuna şüphe yok, bu yüzden daha uzun boylu insanlar için daha iyi sandalyeler olabilir.

Bu kalite ve fiyattaki bir sandalyeye yatırım yapıyorsanız, oturmak için hissettirdiği kadar iyi görünmelidir. Ve bu açıdan Mirra 2 Butterfly kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Bir mal sahibinin fışkırdığı gibi: 'Tasarım çok şık ve modern ve her odaya sofistike bir hava katıyor.”

Ofis sandalyesi

(İmaj kredisi: Herman Miller)

Mirra 2 Butterfly Ofis Koltuğunu Almalı mıyım?

Mira 2 Butterfly ofis koltuğu, tasarımcı görünümüne sahip, aynı zamanda konfor ve iyi bir sırt sağlığına sahip bir sandalye arıyorsanız kesinlikle dikkate değer. Bu kadar düzenli bir pakette bu kadar çok işleve sahip bir alternatif bulmakta zorlanacaksınız.

Tabii ki, bu paketin önemli bir maliyeti var, bu yüzden bu, evleri için kaliteli mobilyalara yatırım yapmaya hazır, stil bilincine sahip insanlar için yapılmış bir sandalyeyse. Lamborghini gibi, orada daha pratik seçenekler var. Ama onlar kadar havalı ya da eğlenceli değiller.

Bugünün en iyi Herman Miller Mirra 2 fırsatları Düşük Stok Herman Miller Mirra 2 Sandalye -... Amazon Prime $599.11 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?